Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#46 2015-09-02 23:23:46

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Duchy

Kate napisał:

a w ogóle to tak jest, gdy zdarzy nam się taka sytuacja to po jakimś czasie chyba dla własnego spokoju podświadomie zmieniamy to, co widzieliśmy w coś, co nam się przewidziało.

chyba zależy od osobowości - moja psiapsiółka w dzieciństwie wkręciła swoją młodszą siostrę, że ich pies przemówił w Wigilię któregoś roku (jakieś jedno, randomowe zdanie), tak długo podtrzymywała tę opowieść, rodzice nie zaprzeczali... że siostra chyba do teraz w to wierzy (nawet, jeśli WIE, że to niemożliwe).


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#47 2015-09-04 18:03:09

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Duchy

Hehe, ale to akurat fajna wiadomość Raaany, pamiętam jak ja w każdą wigilię siedziałam przy psie o północy i czekałam, aż coś powie. Jeszcze mówiłam do niego "No Baruś, powiedz coś... Tylko ten jeden raz... Baruś no"


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#48 2015-09-07 11:52:32

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Duchy

to akurat fajna wiadomość, bo miła, ale myślę, że w podobny sposób można właśnie sprawić, że ktoś podświadomie uwierzy np. w to, że widział ducha. a wtedy to niekoniecznie takie miłe, nie?

mój kot też do mnie nie przemówił, ale myślę, że on po prostu nie chce ze mną gadać. ^^;


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#49 2023-03-29 18:13:42

tomik3

Użytkownik

Zarejestrowany: 2023-01-25
Posty: 3
Punktów :   

Re: Duchy

Tutaj https://zagrajmywzycie.pl/orby-sa-wsrod-nas/ można sobie poczytać o orbach. Słyszeliście już o takim zjawisku? Jest tam wszystko dokładnie wyjaśnione. Na zdjęciach wygląda to dosyć zastanawiająco. Macie tam różne teorie. Myślę, że warto zapoznać się z artykułem, bo jest tam wiele ciekawych informacji, które pomogą wyjaśnić tego typu zjawisko. Pojawia się ono dosyć często.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl