Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#91 2010-03-31 20:18:17

 Angela

Użytkownik

18465914
Skąd: Gdzieś daleko na zadupiu... xD
Zarejestrowany: 2010-03-31
Posty: 120
Punktów :   

Re: Przyjaźń damsko-męska.

Przyjazń damsko-męska jest jak...yeti.Wszyscy o niej słyszeli,ale jeszcze nikt jej nie wiedział... xD
Miałam przyjaciela...najlepszego.Znaliśmy się od...pieluchy ! Ale dopiero w gimnazjum poczuliśmy do siebie chemię.I wiecie jak to się skończyło ? Nie tylko nie mam chłopaka,ale i straciłam najlepszego kumpla ;/


There's always going to be another mountain.I'm always going to want to make it move
Always going to be an uphill battle,Sometimes you going to have to lose,
Ain't about how fast I get there,Ain't about what's waiting on the other side
It's the climb

Offline

 

#92 2010-03-31 20:48:44

 MiKa

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 1058

Re: Przyjaźń damsko-męska.

łiii, to zależy. Różnie to bywa, bo przecież chemię mogą poczuć do siebie nawet dwie znające się od kołyski dziewczyny, co wskazuje że płeć tu tak na prawdę nie ma zbyt wielkiego znaczenia w prawdziwej przyjaźni. Mówię to, ponieważ jak wiele dziewczyn aż w jestem 'z lekka' niezadowolona ze swojej płci. Dlatego też uwielbiam towarzystwo chłopaków - po części się z nimi identyfikuję.


"Aby być w stanie zrozumieć nasz świat i nasze życie takim jakie ono jest, trzeba mieć oczy otwarte na więcej niż jeden typ filozofii, która jest dla ciebie pokarmem."
~Serj Tankian

Offline

 

#93 2010-03-31 20:59:02

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Przyjaźń damsko-męska.

Angela napisał:

Przyjazń damsko-męska jest jak...yeti.Wszyscy o niej słyszeli,ale jeszcze nikt jej nie wiedział... xD

nie prawda ^^.  Wiele osób na tym forum przecież przyjaźni się z chłopakami. Też się przejechałam jak Ty, ale nasza przyjaźń się jednak nie skończyła. Postawiłam tylko jeden, ostry warunek - "nie podrywaj mnie" i jest wszystko po staremu. Nie było tak łatwo, ale jest wszystko w porządku


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#94 2010-03-31 21:15:11

 Angela

Użytkownik

18465914
Skąd: Gdzieś daleko na zadupiu... xD
Zarejestrowany: 2010-03-31
Posty: 120
Punktów :   

Re: Przyjaźń damsko-męska.

Kate,a więc wiesz na sobie,że miłość potrafi zniszczyć przyjazn ;/
Ja próbuję odbudować naszą przyjazn tyle,że kiedy ja stawiłam taki warunek jak Ty,to On powiedział,że nie może go spełnić...

Ostatnio edytowany przez Angela (2010-03-31 21:15:54)


There's always going to be another mountain.I'm always going to want to make it move
Always going to be an uphill battle,Sometimes you going to have to lose,
Ain't about how fast I get there,Ain't about what's waiting on the other side
It's the climb

Offline

 

#95 2010-04-01 10:30:50

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Przyjaźń damsko-męska.

przyjaźń damsko-męska może istnieć, istnieje i w niektórych przypadkach nawet dobrze się ma po prostu nie jest to coś, co stoi na każdym zakręcie i czasem trzeba się dobrze naszukać, zanim się taką znajdzie.

zresztą, jestem zdania, że prawdziwa przyjaźń może przetrwać bardzo wiele, nawet problemy miłosne.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#96 2010-04-01 10:37:14

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Przyjaźń damsko-męska.

i właśnie moja przyjaźń to przetrwała. Najlepsze było, że drugi przyjaciel też coś do mnie poczuł, porozmawialiśmy i znowu się tylko przyjaźnimy. To moi dwaj przyjaciele, których uwielbiam. Jeden z nich ma dziewczynę i jeszcze nigdy nie widziałam go tak szczęśliwego


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#97 2010-04-01 10:48:51

 wena

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 9
Punktów :   

Re: Przyjaźń damsko-męska.

ym, a ja słyszałam takie coś :

"przyjaźń może zamienić się w miłość, ale miłość w przyjaźń nigdy"



WITAM ^^

Offline

 

#98 2010-04-01 11:05:21

 dracy

Użytkownik

Skąd: droga na Brześć 666.
Zarejestrowany: 2010-02-25
Posty: 1855
Punktów :   

Re: Przyjaźń damsko-męska.

A ja się nie zgodzę z powyższym stwierdzeniem, bo teraz przyjaźnię się z moim byłym chłopakiem i czasami myślę, że teraz jest między nami lepiej niż wtedy, gdy byliśmy razem. Sama mam kilku naprawdę dobrych przyjaciół płci męskiej, z którymi gada się milion razy lepiej niż z niektórymi dziewczynami. Oni przynajmniej nie patrzą na mnie jak na idiotkę, kiedy mówię, że uwielbiam Geralta, a moim ukochanym filmem jest Pulp Fiction. Nie każda przyjaźń przemienia się też w miłość.


dial.          search.        accept.

here, you have to run as fast as you can to stay in the same place.

Offline

 

#99 2010-04-01 19:23:16

 Olutek

Użytkownik

5020895
Zarejestrowany: 2010-03-27
Posty: 35

Re: Przyjaźń damsko-męska.

Ja za to z dziewczynami kompletnie nigdy nie mogę się dogadać, i zadaję się tylko z chłopakami i jeszcze ani razu nie spotkałam się z tym, żeby któryś się we mnie zakochał, albo ja w nim : P

(W sumie nigdzie nie było do czynienia z przyjaźnią, bo nigdy nie miałam i zapewne nie będę miała do czynienia z nią w moim życiu)

Offline

 

#100 2010-06-02 11:58:24

 liva

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 13
Punktów :   

Re: Przyjaźń damsko-męska.

Mam od 25 lat przyjaciela, który jest moim najlepszym przyjacielem. Nigdy nie było między nami żadnych podtekstów, zna się z moim partnerem i jest  dobrze

Offline

 

#101 2010-06-02 19:43:09

 Peggy Blue

Użytkownik

21368282
Skąd: ...nie wiem...
Zarejestrowany: 2010-04-04
Posty: 21
Punktów :   

Re: Przyjaźń damsko-męska.

myślę, że takowa przyjaźń istnieje, ale co jeśli twój przyjaciel się w tobie zakochuje ? nie fajne uczucie ...

Offline

 

#102 2010-06-02 20:48:00

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Przyjaźń damsko-męska.

Peggy Blue napisał:

myślę, że takowa przyjaźń istnieje, ale co jeśli twój przyjaciel się w tobie zakochuje ? nie fajne uczucie ...

no nie fajne. Miałam tak cztery razy. Z resztą pisałam już o tym. Ale to zależy. Jeśli już na początku widać, że to będzie tylko przyjaźń to ok. Ale przecież przyjaźń może przerodzić się w coś więcej, oczywiście pod warunkiem że obie strony tego chcą


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#103 2010-06-07 09:54:58

 liva

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 13
Punktów :   

Re: Przyjaźń damsko-męska.

Jeśli przyjaciel się zakochuje, tzn że to nie jest przyjaźń, bo ona na czym innym polega..

Offline

 

#104 2010-06-07 17:33:08

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Przyjaźń damsko-męska.

liva napisał:

Jeśli przyjaciel się zakochuje, tzn że to nie jest przyjaźń, bo ona na czym innym polega..

Może. Ale w moim przypadku przyjaźń przetrwała. Było normalnie i fajnie. Teraz się trochę pogorszyło, ale zakochanie nie ma tu nic do rzeczy ;].


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#105 2010-06-19 13:43:04

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Przyjaźń damsko-męska.

Kate napisał:

liva napisał:

Jeśli przyjaciel się zakochuje, tzn że to nie jest przyjaźń, bo ona na czym innym polega..

Może. Ale w moim przypadku przyjaźń przetrwała.

czasem nie tak łatwo oddzielić jedno od drugiego.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl