Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#151 2013-11-10 20:31:13

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Lekcje? :/

Black Star napisał:

no tak, w każdej pracy będą plusy i minusy. ale jak poradzisz sobie z klientami w kiosku, to rzeczywiście doświadczenia nabierzesz i potem w każdej pracy Ci się to przyda. więc powodzenia i na pewno z każdym kolejnym dniem będzie łatwiej. ^^

tak to prawda. Tym bardziej, że nigdy wcześniej nie pracowałam. A ja jestem osobą raczej taką trochę nieśmiałą, więc wolałam przełamać pierwsze lody u mamy niż u obcej osoby No i nie żałuję. Pracuję ponad miesiąc i już czuję dużą zmianę. Było kilka nieprzyjemnych sytuacji i na szczęście sobie poradziłam.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#152 2013-12-25 23:01:02

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Lekcje? :/

Kate napisał:

Black Star napisał:

no tak, w każdej pracy będą plusy i minusy. ale jak poradzisz sobie z klientami w kiosku, to rzeczywiście doświadczenia nabierzesz i potem w każdej pracy Ci się to przyda. więc powodzenia i na pewno z każdym kolejnym dniem będzie łatwiej. ^^

tak to prawda. Tym bardziej, że nigdy wcześniej nie pracowałam. A ja jestem osobą raczej taką trochę nieśmiałą, więc wolałam przełamać pierwsze lody u mamy niż u obcej osoby No i nie żałuję. Pracuję ponad miesiąc i już czuję dużą zmianę. Było kilka nieprzyjemnych sytuacji i na szczęście sobie poradziłam.

brawo
domyślam się, że po przełamaniu pierwszych lodów szło Ci potem jeszcze lepiej i trudne sytuacje też rozwiązywałaś bez problemów?


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#153 2014-03-16 23:08:58

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Lekcje? :/

Black Star napisał:

Kate napisał:

Black Star napisał:

no tak, w każdej pracy będą plusy i minusy. ale jak poradzisz sobie z klientami w kiosku, to rzeczywiście doświadczenia nabierzesz i potem w każdej pracy Ci się to przyda. więc powodzenia i na pewno z każdym kolejnym dniem będzie łatwiej. ^^

tak to prawda. Tym bardziej, że nigdy wcześniej nie pracowałam. A ja jestem osobą raczej taką trochę nieśmiałą, więc wolałam przełamać pierwsze lody u mamy niż u obcej osoby No i nie żałuję. Pracuję ponad miesiąc i już czuję dużą zmianę. Było kilka nieprzyjemnych sytuacji i na szczęście sobie poradziłam.

brawo
domyślam się, że po przełamaniu pierwszych lodów szło Ci potem jeszcze lepiej i trudne sytuacje też rozwiązywałaś bez problemów?

Tak już jest OK, niektórzy klienci to już mówią "ale Pani jest szybka" ;D Ale szczerze mówiąc... teraz kiedy już wszystko wiem i sobie radzę to zaczęłam się bardzo nudzić. Czasami to nie mam nawet co poczytać i gapię się w okno, albo sufit... A czasami bywa i tak, że klienci doprowadzają mnie do takiego stanu, że mam ochotę zamknąć sklep i wszystkim kazać się pierd.... ) No także szukam pracy. Wysyłam CV, ale ponieważ jeszcze nie dostałam odpowiedzi to zwalam to na moją komórkę, która lubi nie przyjmować od kogoś połączeń. A ja znowu zapomniałam ją zgłosić do reklamacji  
Trochę off top. Przepraszam (


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl