Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#181 2010-03-25 21:47:45

 MiKa

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 1058

Re: "Podryw"

Natka1995 napisał:

Od rozstania piszemy smsy po 8 godzin dziennie.

Twój chłopak musi być w takim razie naprawdę dziwny. 8 godzin z dziewczyną, a później siedzieć bez przerwy z telefonem w ręku, nie mieć czasu dla kumpli, na hobby, sprawy rodzinne, czy chociażby odrabianie lekcji. Jeszcze nigdy nie poznałam nikogo kto by się na coś takiego godził, więc jakoś trudno mi w to uwierzyć...


"Aby być w stanie zrozumieć nasz świat i nasze życie takim jakie ono jest, trzeba mieć oczy otwarte na więcej niż jeden typ filozofii, która jest dla ciebie pokarmem."
~Serj Tankian

Offline

 

#182 2010-03-26 18:33:17

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: "Podryw"

jak ma coś do zrobienia to to przerywamy pisanie, a jak jest z kumplami to mu nie przeszkadza. Kumple się dziwią, że nie jestem z nim i się pytają gdzie jestem.
Czemu mamy się sobą znudzić. To nie wchodzi w rachubę.
A niedługo i tak wyjeżdża więc musimy się sobą nacieszyć.
Co w tym dziwnego, że lubimy spędzać razem wolny czas? Że nie możemy się rozstać.


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

#183 2010-03-26 19:34:10

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: "Podryw"

Nie wchodzi w rachubę? Zobaczymy xD
Jest jeszcze taka możliwość, że nie zawsze kiedy mówi, że jest z kumplami jest z nimi naprawdę >D
O, wyjeżdża? Ciekawe czy wasz związek to przetrwa =]
To wasze pisanie 8 godzin po 8-godzinnym spotkaniu jest trochę... dziwne xD Każdy potrzebuje chwili przerwy.

Offline

 

#184 2010-03-26 20:07:28

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: "Podryw"

Natka1995 napisał:

Czemu mamy się sobą znudzić. To nie wchodzi w rachubę.

z tego prozaicznego powodu, że człowiek taki już jest, że wszystko mu się czasem nudzi.
prosta sprawa - ja np. bardzo lubię jabłka, ale gdybym miała jeść tylko jabłka przez tydzień, to prawdopodobnie zrobiłoby mi się w końcu niedobrze, prawda?
i uwielbiam film 'władca pierścieni', ale przecież nie mogę w kółko oglądać tylko tego filmu, bo - no właśnie - znudzi mi się i nie będę miała już żadnej przyjemności z oglądania go.

tak jak ze wszystkim, różnorodność jest potrzeba - dlatego jemy różne rzeczy, czytamy różne książki, nosimy różne ubrania, spotykamy się z różnymi ludźmi, a nie ograniczamy się do jedzenia jednej potrawy czy noszenia jednych spodni.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#185 2010-03-28 16:48:22

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: "Podryw"

No tak niby jest. Ale nam jakoś się nie nudzi...
I to, że wyjeżdża znaczy, że nasz związek tego nie przetrwa..
On będzie przyjeżdżał co 6 tygodni tylko do mnie.
Zobaczymy jak będzie dalej. Na razie jest jak w bajce..


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

#186 2010-03-28 17:57:11

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: "Podryw"

Bo to dopiero 2 tygodnie xD Ale to tylko kwestia czasu =]
Nie chce mi się wierzyć w to, że przetrwa. Wyjedzie, znajdzie sobie inną (o czym nie będziesz wiedziała), do Ciebie będzie od czasu do czasu pisał, jak to cię bardzo kocha, tęskni i chciałby z tobą teraz być, po czym pobiegnie spotkać się z inną. A za 6 tygodni przyjedzie cię odwiedzić, przekona jak bardzo cię kocha i tęskni, po czym wyjedzie. I tak w kółko. Pasuje Ci to? =]
Ale życie to nie bajka i w końcu się o tym przekonasz =]

Offline

 

#187 2010-11-19 22:16:27

 Choco

Użytkownik

734201
Call me!
Skąd: mam tyle czekolady..?
Zarejestrowany: 2010-11-15
Posty: 51

Re: "Podryw"

Czas odświeżyć temat xD
Więęc co do tego klepania to fajny mam widok w szkole.
Podchodzi sobie jakiś facet do dziewczyny z 1klasy ( zazwyczaj ) i łapie ją za tyłek.
A ta zero sprzeciwu, jeszcze chichocze.. Jakby jej się to podobało.
Zero szacunku dla siebie.
Ja bym takiemu grzecznie wytłumaczyła, że na mnie to nie działa, a jak to nie pomoże to unieść nieco wyżej kolano i przywalić takiemu w .. ;D


If everyone cared and nobody cried
If everyone loved and nobody lied
If everyone shared and swallowed their pride
We’d see the day when nobody died
IF EVERYONE CARED - NICKELBACK

Offline

 

#188 2011-09-05 11:22:01

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: "Podryw"

przeżyłam wczoraj klasyczny 'podryw' na ulicy. idę sobie spokojnie, podbija facet (żeby nie było, dobre parę lat za stary dla mnie): 'ej mala, potowarzyszyć ci w spacerze'. a jak powiedziałam 'nie, dzięki', to rzucił jakieś brzydkie słowa i podbił do dziewczyny po drugiej stronie ulicy. lol.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#189 2011-09-05 19:39:22

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: "Podryw"

Black Star napisał:

przeżyłam wczoraj klasyczny 'podryw' na ulicy. idę sobie spokojnie, podbija facet (żeby nie było, dobre parę lat za stary dla mnie): 'ej mala, potowarzyszyć ci w spacerze'. a jak powiedziałam 'nie, dzięki', to rzucił jakieś brzydkie słowa i podbił do dziewczyny po drugiej stronie ulicy. lol.

o rany, co za wieśniak !


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#190 2011-09-06 10:56:35

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: "Podryw"

Kate napisał:

Black Star napisał:

przeżyłam wczoraj klasyczny 'podryw' na ulicy. idę sobie spokojnie, podbija facet (żeby nie było, dobre parę lat za stary dla mnie): 'ej mala, potowarzyszyć ci w spacerze'. a jak powiedziałam 'nie, dzięki', to rzucił jakieś brzydkie słowa i podbił do dziewczyny po drugiej stronie ulicy. lol.

o rany, co za wieśniak !

no, niestety, tacy też się zdarzają. i co gorsza, oni nawet nie wiedzą, jak żałośnie to wygląda. -.-


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl