Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#16 2011-02-13 16:58:10

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: aah miłość

Pluszowy napisał:

i jak każdego innego kto odwiedza to forum (za wyjątkiem naszych kochany adminów ;*)

?


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#17 2011-02-13 18:17:14

 Pluszowy

Użytkownik

Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2010-12-29
Posty: 236
Punktów :   
WWW

Re: aah miłość

Ktoś kto pilnuje porządku jest nieco ponad, czyż nie ?


I'm here without you babe, but you still on my lonely mind, i think about you babe, and i dream about you all the time...
Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, po czym pobije doświadczeniem
http://img.userbars.pl/170/33976.png
http://img.userbars.pl/173/34528.jpg
http://img.userbars.pl/148/29486.png

Offline

 

#18 2011-02-13 18:54:03

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: aah miłość

Wszyscy jesteśmy równi

Offline

 

#19 2011-02-13 19:27:10

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: aah miłość

Właśnie, livvy ma rację. Nikt tu nie ma zamiaru się wywyższać. Nie rozumiem, skąd masz o nas takie zdanie?


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#20 2011-02-13 20:12:15

 Pluszowy

Użytkownik

Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2010-12-29
Posty: 236
Punktów :   
WWW

Re: aah miłość

W sumie macie racje.

Ale tu nie chodzi o to, że nie wiem, że jakoś, no wiecie po prostu ktoś kto pilnuje porządku dla mnie jest nieco wyżej nad innymi, choćby i z tego faktu że pilnuje porządku.

Nie przejmujcie się mną


I'm here without you babe, but you still on my lonely mind, i think about you babe, and i dream about you all the time...
Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, po czym pobije doświadczeniem
http://img.userbars.pl/170/33976.png
http://img.userbars.pl/173/34528.jpg
http://img.userbars.pl/148/29486.png

Offline

 

#21 2011-02-13 20:32:36

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: aah miłość

Nikt nigdy nie był tutaj traktowany gorzej, bo jest niższy rangą. Zawsze bierzemy pod uwagę zdanie każdego, a to, że mamy parę opcji więcej niż wy, tak naprawdę nie ma nic do rzeczy. Na forum jest względny porządek i nie musimy nawet używać tych opcji.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#22 2011-02-13 21:02:48

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: aah miłość

Cleo napisał:

Nikt nigdy nie był tutaj traktowany gorzej, bo jest niższy rangą. Zawsze bierzemy pod uwagę zdanie każdego, a to, że mamy parę opcji więcej niż wy, tak naprawdę nie ma nic do rzeczy. Na forum jest względny porządek i nie musimy nawet używać tych opcji.

tak jak napisała Cleo. fakt, że część osób ma dodatkowe opcje odnoście moderowania forum nie oznacza, że ich wypowiedzi są ważniejsze.

i, pilnując porządku, chciałabym przypomnieć, że tematyką tego wątku jest miłość, a nie hierarchia społeczna na forumowej drabinie.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#23 2011-06-11 21:28:51

fajnie:D

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-11
Posty: 1
Punktów :   

Re: aah miłość

chciałabym żebyście mi poradzili.
Bo już jutro mija rok od kiedy jestem z chłopakiem.
Mam 14 lat, i mam taki problem...
wogóle nie daje sie swojemu chłopakowi całować.
Bo nie wiem czemu ale boje się, całowałam się już przedtem z innymi, i również z nim, ale jeszcze wtedy z nim ine chodziłam.
ps: kiedys mnie bardzo zranił bo powiedział mi że mnie kocha itd, a  ja go mocno kochałam, i on się śmiał tak naprawde ze mnie, kiedy to mówiłam, :{

ale teraz mnie kocha naprawde i to wiem, ale boje się nie wiem czemu...
prosze pomóżcie. !

Offline

 

#24 2011-06-20 20:52:18

 Fay

Użytkownik

21192593
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-06-27
Posty: 130
Punktów :   
WWW

Re: aah miłość

fajnie:D
Nie chciałbym brzmieć, jakbym był Twoim rodzicem, ale serio, masz jeszcze czas na "te" sprawy - chłopak, pocałunki, "coś więcej", etc.

Poza tym, może będę cyniczny, ale powiem wprost: nie wierzę w coś takiego jak "miłość" w wydaniu nastolatków. To po prostu jest taki okres, że nawet gdy spojrzenie na coś wydaje się poważne, to w gruncie rzeczy rzadko kiedy takie jest.

Offline

 

#25 2011-06-23 19:30:55

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: aah miłość

Fay napisał:

Poza tym, może będę cyniczny, ale powiem wprost: nie wierzę w coś takiego jak "miłość" w wydaniu nastolatków. To po prostu jest taki okres, że nawet gdy spojrzenie na coś wydaje się poważne, to w gruncie rzeczy rzadko kiedy takie jest.

ale przecież zdarzają się związki, które potrafią zacząć się w liceum i trwać całe życie. ;P wiadomo, że nastoletnia miłość dojrzała nie jest, ale to właśnie wtedy się tej miłości uczymy, więc nie odrzucajmy może wszystkich doświadczeń młodego wieku jako nieważnych. wiadomo, że kiedyś będziemy na to patrzeć z pobłażliwym uśmiechem, ale kiedy mamy się poznawać, jak nie za młodu?


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#26 2011-06-24 06:37:37

 Fay

Użytkownik

21192593
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-06-27
Posty: 130
Punktów :   
WWW

Re: aah miłość

Black Star napisał:

ale przecież zdarzają się związki, które potrafią zacząć się w liceum i trwać całe życie. ;P wiadomo, że nastoletnia miłość dojrzała nie jest, ale to właśnie wtedy się tej miłości uczymy, więc nie odrzucajmy może wszystkich doświadczeń młodego wieku jako nieważnych. wiadomo, że kiedyś będziemy na to patrzeć z pobłażliwym uśmiechem, ale kiedy mamy się poznawać, jak nie za młodu?

Oczywiście, że się zdarzają - w żadnym wypadku tego nie kwestionuję. Co nie zmienia jednocześnie faktu, że zdarzają się one dostatecznie rzadko, bym uznał je za zwykłe - chlubne jak najbardziej - wyjątki. Szczególnie w erze "słoneczek" i innych rozrywek.

Nie mówię też, że "doświadczenia młodego wieku" są nieważne - staram się tylko patrzeć w miarę trzeźwo, i tyle.

Offline

 

#27 2012-02-23 19:43:04

 Graż

Użytkownik

35527406
Zarejestrowany: 2012-02-21
Posty: 39
Punktów :   

Re: aah miłość

Black Star napisał:

ale przecież zdarzają się związki, które potrafią zacząć się w liceum i trwać całe życie. ;P

Rodzice mojej przyjaciółki są ze sobą od liceum i są bardzo szczęśliwi, wiec jednak się zdarzają

Ja w sumie nie wiem czy powinnam się wypowiadać w tym temacie, nigdy nie kochałam i nie byłam kochana i uważam, że trudno mówić o miłości będąc np w gimnazjum nie poznawszy takowej jeszcze.


----------------------
Tańcz, tak, jak tańczysz w domu, gdy nikt nie patrzy,
Kochaj, tak, jakby nikt wcześniej Cię nie zranił,
Śpiewaj, tak, jakby nikt nie mógł Cię usłyszeć,
ŻYJ, tak, by swoje osobiste niebo mieć na ziemi!

Offline

 

#28 2012-02-24 21:58:54

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: aah miłość

To prawda, zresztą w ogóle o miłości trudno MÓWIĆ... bo nawet jeśli ktoś już ją przeżył, to jest to bardziej w sferze uczuć, przeżyć właśnie i niekoniecznie da się to opisać. najważniejsze, żeby wiedzieć 'że to jest właśnie to'.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl