Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#106 2010-02-25 15:24:30

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: seks

Zgadzam się z dziewczynami. W końcu jest równouprawnienie.. I nikt nie jest przedmiotem.
Owszem wyraź swoją opinie, ale postraj się zrobić to tak aby nie urazic innych


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

#107 2010-02-27 20:08:42

 Kaelsy

Użytkownik

1019373
Skąd: Inferno
Zarejestrowany: 2006-06-29
Posty: 1577

Re: seks

A wracając do tematu (chyba czuję się w swoim żywiole).. Mieliście/macie jakieś marzenia erotyczne, sny? Hmm?


http://www.rrr.com.pl/pasek.gif
To niekończący się pościg za money, money. Po drodze gdzieś zapominamy,
O ludzkich wartościach, różnych mądrościach. Szczerej miłości, marzeniach,
Stając się toksyczni dla otoczenia.

Offline

 

#108 2010-02-27 22:18:07

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: seks

Kaelsy napisał:

Mieliście/macie jakieś marzenia erotyczne, sny? Hmm?

a bo to raz

pytasz tylko o niespełnione, nierealne marzenia (np. seks na bezludnej wyspie przy świetle księżyca i żeby wokół biegały jednorożce XD)  czy normalne, bardziej przyziemne fantazje (np. seks w windzie) też się liczą?

ja lubię np. kajdanki ^_^


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#109 2010-02-28 12:05:36

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: seks

takie róźowe kajdanki.. haha.. ciekawy wybór..
Widziałam takie i chiałam sobie kupic ale kolezanki wybiły mi to z głowy..;d


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

#110 2010-02-28 15:07:43

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: seks

różowe? i jeszcze pewnie puchate? O.o oł noł, noł, noł. takich to ja nie chcę.
kajdanki mają być porządne metalowe, ewentualne ze skórzanymi elementami. tylko takie się do czegoś nadają. XD


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#111 2010-02-28 17:44:44

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: seks

a mi kiedyś koleżanka kupiła różowe, puchate kajdanki. xD

Sny erotyczne jasne, że mam xD. Ale wolałabym taki romantyczny, a wszystkie są w stylu "szybki numerek".


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#112 2010-02-28 21:43:07

 Kaelsy

Użytkownik

1019373
Skąd: Inferno
Zarejestrowany: 2006-06-29
Posty: 1577

Re: seks

Black Star napisał:

Kaelsy napisał:

Mieliście/macie jakieś marzenia erotyczne, sny? Hmm?

a bo to raz

pytasz tylko o niespełnione, nierealne marzenia (np. seks na bezludnej wyspie przy świetle księżyca i żeby wokół biegały jednorożce XD)  czy normalne, bardziej przyziemne fantazje (np. seks w windzie) też się liczą?

ja lubię np. kajdanki ^_^

Ha! Ja to potrafię rozkręcić klimat ;p

Ależ BSiu, o wszystkie (wiem, że śnisz o mnie nocami, teraz nie musisz się już tego wstydzić ;p).

Mnie kręci bondage..xD Wiązania, kajdanki...mrr..


http://www.rrr.com.pl/pasek.gif
To niekończący się pościg za money, money. Po drodze gdzieś zapominamy,
O ludzkich wartościach, różnych mądrościach. Szczerej miłości, marzeniach,
Stając się toksyczni dla otoczenia.

Offline

 

#113 2010-02-28 22:08:23

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: seks

Ale wolałabym taki romantyczny, a wszystkie są w stylu "szybki numerek".

Ta. I w dodatku Twój partner to mało odpowiadający Tobie typ.

A z tych romantycznych to ciągle przewija się w nich jeden chłopak. I rano wstaję mizerna, bo wiem, że choćbym nie wiadomo co zrobiła, to mogę tylko o nim pomarzyć ;p


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#114 2010-02-28 23:51:18

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: seks

Kaelsy napisał:

Mnie kręci bondage..xD Wiązania, kajdanki...mrr..

zgapiasz XD pierwsza napisałam o kajdankach (a w domyśle cała reszta ^_^)

Kate napisał:

a mi kiedyś koleżanka kupiła różowe, puchate kajdanki. xD

ale te puchate do niczego się nie nadają, moim zdaniem.
po pierwsze - są tak nietrwałe, że same się rozwalają, otwierają itp. więc jak tu ich do czegoś użyć?  XD
a po drugie - rzeczy różowe i puchate w ogóle mi się nie kojarzą z seksem. brr. wręcz przeciwnie.

podtrzymuję wcześniejszą wypowiedź - jak kajdanki, to tylko metalowe, ew. ze skórzanymi dodatkami.

***
a ostatnio miałam paskudny erotyczny sen. otóż przystojny nieznajomy zaproponował mi 'ostry numerek', na co ochoczo się zgodziłam... i przez cały (!) sen szukaliśmy jakiegoś miejsca, gdzie można by to zrobić... i nie znaleźliśmy. obudziłam się wybitnie rozczarowana.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#115 2010-03-01 15:40:40

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: seks

haha wy to jesteście niezłe.. Ja tez miewam jakieś erotyczne sny.. Ale teraz juz ich zanadto nie pamiętam.
Jesli twierdzisz że różowe puchate sa do bani to nawet ich nie kupuję.. Bo po co kase tracić na coś co i tak mi sie nie przyda bo sie rozwali..
Stawiasz na metalowe?? Hmm... Muszę takich poszukać. Czas odwiedzić wieksze miato.. z sexshopem.;p czy jak to sie pisze. haha^^


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

#116 2010-03-01 16:56:29

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: seks

A co, Natka, już Ci seks w głowie? =] I to z kajdankami? Ostro zaczynasz!

Offline

 

#117 2010-03-01 18:00:29

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: seks

Black Star napisał:

Kaelsy napisał:

Mnie kręci bondage..xD Wiązania, kajdanki...mrr..

zgapiasz XD pierwsza napisałam o kajdankach (a w domyśle cała reszta ^_^)

Kate napisał:

a mi kiedyś koleżanka kupiła różowe, puchate kajdanki. xD

ale te puchate do niczego się nie nadają, moim zdaniem.
po pierwsze - są tak nietrwałe, że same się rozwalają, otwierają itp. więc jak tu ich do czegoś użyć?  XD
a po drugie - rzeczy różowe i puchate w ogóle mi się nie kojarzą z seksem. brr. wręcz przeciwnie.

podtrzymuję wcześniejszą wypowiedź - jak kajdanki, to tylko metalowe, ew. ze skórzanymi dodatkami.

***
a ostatnio miałam paskudny erotyczny sen. otóż przystojny nieznajomy zaproponował mi 'ostry numerek', na co ochoczo się zgodziłam... i przez cały (!) sen szukaliśmy jakiegoś miejsca, gdzie można by to zrobić... i nie znaleźliśmy. obudziłam się wybitnie rozczarowana.

uuu, trzeba było "tu i teraz" xD

a co do kajdanek to masz rację. Zgubił mi się kluczyk, ale mimo wszystko da się otworzyć. No i już mi się zdążyły popsuć, ale kolega naprawił.
Co do koloru różowego to słyszałam, że faceci lubią go u dziewczyn... Ale tylko słyszałam, bo nie pytałam ich osobiście xD. Jednocześnie kojarzy się ze słodkimi dziewczynkami.
Za to kolor czerwony pasuje ;D.

Natka1995 napisał:

haha wy to jesteście niezłe.. Ja tez miewam jakieś erotyczne sny.. Ale teraz juz ich zanadto nie pamiętam.
Jesli twierdzisz że różowe puchate sa do bani to nawet ich nie kupuję.. Bo po co kase tracić na coś co i tak mi sie nie przyda bo sie rozwali..
Stawiasz na metalowe?? Hmm... Muszę takich poszukać. Czas odwiedzić wieksze miato.. z sexshopem.;p czy jak to sie pisze. haha^^

powodzenia, na pewno Ci sprzedadzą

Ostatnio edytowany przez Kate (2010-03-01 18:01:34)


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#118 2010-03-01 18:56:27

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: seks

A kto powiedział ze to ja bede kupywać? Ja mam kolegów starszych..;d Z nimi sie dogadam.. haha^^
To w końcu jakie czerwone czy różowe..;d E tam.. niedogadamy się tak zapytam się mojego kumpla. On kręci się w tych kilmatach. Dam mu kasę i powiem zeby mi kupił.

Przy okazji zaproponuje mu ze na nim chce je sprawdzić. Ale bez skojarzeń żadnego seksu.. Tylko go nimi zepnę i poszantarzuje. Hahaha.;d
Ostatnio mu ręcę swiązałam więc moge je teraz spiąć.

Ostatnio edytowany przez Natka1995 (2010-03-01 18:58:25)


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

#119 2010-03-01 19:03:11

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: seks

Natka1995 napisał:

A kto powiedział ze to ja bede kupywać? Ja mam kolegów starszych..;d Z nimi sie dogadam.. haha^^
To w końcu jakie czerwone czy różowe..;d E tam.. niedogadamy się tak zapytam się mojego kumpla. On kręci się w tych kilmatach. Dam mu kasę i powiem zeby mi kupił.

Przy okazji zaproponuje mu ze na nim chce je sprawdzić. Ale bez skojarzeń żadnego seksu.. Tylko go nimi zepnę i poszantarzuje. Hahaha.;d
Ostatnio mu ręcę swiązałam więc moge je teraz spiąć.

Hej, chwilunia. Czy jeszcze nie tak dawno obiecywałaś, że będziesz uprawiać seks po ślubie?


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#120 2010-03-01 19:06:24

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: seks

przeciez ja napisałam ze nie bede uprawiać seksu tylko że go "poszantarzuje i pomolestuję".;d Hahaha.
I będzie beka z niego.. Bo będzie mówił ze mam przestać a na koniec powie ze mu sie podobało. haha.
Spokojnie seksu nie mam zamiaru uprawiać.. Bardzo długo.. Staram się z tym wytrzymac do ślubu.


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl