Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#121 2010-03-01 19:34:48

 Kaelsy

Użytkownik

1019373
Skąd: Inferno
Zarejestrowany: 2006-06-29
Posty: 1577

Re: seks

A ja uważam, że seks na ostro to na prawdę coś godnego uwagi. Naturalnie bez przesady. Ale odrobina pikanterii nie zaszkodzi Zwłaszcza jeśli partner wie o co nam chodzi ;] Nie mówię o tym, że ma za wszelką cenę zadowolić siebie, a partnerkę olać. Nie, nie, nie...Wydaje mi się, że odrobina bólu jest przydatna w tych sprawach. Lepsze, głębsze doznania =]

Natka z tego co widzę, to nie dojrzałaś jeszcze nawet do rozmów na temat seksu. Stosunek odbywa się między partnerami z chęci (chyba, że chodzi o gwałt) i w zaufaniu (tj. że jeśli coś nie pyknie, to to zostaje między kochankami) więc jak to określiłaś "beka" jest w tej sytuacji całkowicie nie na miejscu.


http://www.rrr.com.pl/pasek.gif
To niekończący się pościg za money, money. Po drodze gdzieś zapominamy,
O ludzkich wartościach, różnych mądrościach. Szczerej miłości, marzeniach,
Stając się toksyczni dla otoczenia.

Offline

 

#122 2010-03-01 19:38:46

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: seks

A po co Ci już teraz kajdanki? o.O Jeśli kiedyś stwierdzisz, że to Cię kręci to wtedy sobie kupisz...

To w końcu jakie czerwone czy różowe..

różowy to taki sweetaśny kolorek...
a czerwony pobudza żądze erotyczne. Przynajmniej tak słyszałam xD
I w końcu puchate chcesz czy jakie?

Spokojnie seksu nie mam zamiaru uprawiać.. Bardzo długo.. Staram się z tym wytrzymac do ślubu

A dlaczego mamy być niespokojne? o.O
Pogubiłam się. Niedawno już chciałaś spróbować, później czekać do ślubu, ale stwierdziłaś, że nie wytrzymasz i spróbujesz jak skończysz 16 lat. Później chciałaś zrobić to w wakacje, a teraz znowu do ślubu czekasz. Gubisz się trochę, Kicia =]

Offline

 

#123 2010-03-01 19:50:39

 agussia_1998

Użytkownik

9049024
Call me!
Skąd: Przerośl
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 234
WWW

Re: seks

Ja chyba po osiemnastce jakby co O.o ale jestem za młoda żeby myślec o tych sprawach...


http://i47.tinypic.com/2ltqc20.png

Offline

 

#124 2010-03-01 20:01:19

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: seks

Hmm.. Oj nie chodziło mi o dosłownie beke.. tylko ze to jest dziwne.. raz mówi ze tego nie chce a za chwile ze chce..;p Niech sie koleś zastanowi..

A co do kajdanek to chcę sobie je tak o kupic..;d Robie zmiany w pokoju i chce kilka takich rzeczy mieć.
I chodzi o takie duperele.... Moze kiedys mi się one przydazą. NIgy nic nie wiadomo.. Mam nadzieje że za jakies kilka letek..
A co do seksu.. Hmm to chcę wytrzymac jak najdłużej.. Może uda się do 18 moze tylko do 16 a moze akurat do slubu..


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

#125 2010-03-01 20:03:34

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: seks

Kaelsy napisał:

A ja uważam, że seks na ostro to na prawdę coś godnego uwagi. Naturalnie bez przesady. Ale odrobina pikanterii nie zaszkodzi Zwłaszcza jeśli partner wie o co nam chodzi ;] Nie mówię o tym, że ma za wszelką cenę zadowolić siebie, a partnerkę olać. Nie, nie, nie...Wydaje mi się, że odrobina bólu jest przydatna w tych sprawach. Lepsze, głębsze doznania =]

też tak uważam. pod warunkiem, że zaangażowane osoby czerpią z tego taką samą przyjemność. no i konieczne jest zaufanie, i pewna umiejętność 'posługiwania się' pewnymi rzeczami. chodzi też o to, żeby nie zrobić drugiej osobie krzywdy (zarówno fizycznej, jak i psychicznej).

Natka1995 napisał:

To w końcu jakie czerwone czy różowe..;d

takie, jakie CIEBIE pociągają. to Twoje fantazje (jeśli rzecz jasna, akurat to Cię pociąga), więc pewnie czujesz, czy kajdanki mają być różowe, czerwone, czy zielone w kropki.
po co Ci te kajdanki? czy naprawdę czujesz, że to Cię kręci, czy po prostu usłyszałaś o fajnym gadżecie i chcesz go mieć? przepraszam, ale 'ostre zabawy' nie są dla wszystkich. ja osobiście uważam, że to fajne i przyjemne, ale nie dla każdego. poza tym - czy ewentualny partner będzie to lubił? jego zdanie też jest ważne, seks to zgoda dwojga ludzi. zanim sprawisz sobie parę kajdanek i zaczniesz ich używać, zadaj sobie pytanie, czy to właśnie to Cię kręci. ^_^ ludzie mają różne pragnienia erotyczne, i nie każdemu to będzie odpowiadać.

Natka1995 napisał:

Przy okazji zaproponuje mu ze na nim chce je sprawdzić. Ale bez skojarzeń żadnego seksu.. Tylko go nimi zepnę i poszantarzuje. Hahaha.;d
Ostatnio mu ręcę swiązałam więc moge je teraz spiąć.

Natka1995 napisał:

przeciez ja napisałam ze nie bede uprawiać seksu tylko że go "poszantarzuje i pomolestuję".;d Hahaha.
I będzie beka z niego..

to nie jest zabawa. jeśli godzisz się z kimś na zabawę z kajdankami to wymaga do zaufania, do drugiej osoby. a nie 'zwiąże go i będę się śmiała'. seks może być pięknym doznaniem, ale trzeba do niego w pełni dojrzeć (przede wszystkim psychicznie) i trzeba mieć pewność, co do drugiej osoby (szczególnie w sytuacji, gdy jedna ze stron jest np. związana).

Molestowanie (łac. molestare, fr. molester drażnić, naprzykrzać się) - zachowanie naruszające godność osobistą poprzez natrętne i uporczywe naprzykrzanie się, najczęściej bliskie napastowaniu i nieakceptowane przez społeczeństwo. Zachowanie to, sprzeczne z normami społecznymi, może prowadzić do czynów na granicy szantażu i wymuszenia wobec osoby molestowanej. (wikipedia)
… rzeczywiście, prawdziwa 'beka'.

Kate napisał:

a co do kajdanek to masz rację. Zgubił mi się kluczyk, ale mimo wszystko da się otworzyć. No i już mi się zdążyły popsuć, ale kolega naprawił.
Co do koloru różowego to słyszałam, że faceci lubią go u dziewczyn... Ale tylko słyszałam, bo nie pytałam ich osobiście xD. Jednocześnie kojarzy się ze słodkimi dziewczynkami.
Za to kolor czerwony pasuje ;D

no więc właśnie - futrzaste są do niczego. natomiast porządne metalowe najlepiej kupować w zwykłym sklepie z militariami.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#126 2010-03-01 20:10:35

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: seks

dobra ja sie nie udzielam.. Wiadmo ze nie zrobiła bym czegoś przeciw niemu..
Ale oko. Wy se piszcie.. jakby co to sie odezwę.. na ten temat


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

#127 2010-03-01 20:12:15

 Kaelsy

Użytkownik

1019373
Skąd: Inferno
Zarejestrowany: 2006-06-29
Posty: 1577

Re: seks

BS, ja się tak nie bawię...Wiesz, że piszemy prawie to samo, tylko że w innych słowach? xD

A mi nawet nie się takie futrzaste nie podobają.. =/ A już na pewno nie różowe


http://www.rrr.com.pl/pasek.gif
To niekończący się pościg za money, money. Po drodze gdzieś zapominamy,
O ludzkich wartościach, różnych mądrościach. Szczerej miłości, marzeniach,
Stając się toksyczni dla otoczenia.

Offline

 

#128 2010-03-01 20:29:42

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: seks

bo zgapiasz, toż Ci mówię. XD

Kaelsy napisał:

A mi nawet nie się takie futrzaste nie podobają..

O.o nie rozumiem


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#129 2010-03-01 20:35:47

 Kaelsy

Użytkownik

1019373
Skąd: Inferno
Zarejestrowany: 2006-06-29
Posty: 1577

Re: seks

Nie martw się, BSiu..w zasadzie też nie zrozumiałam co miałam zamiar napisać
Pewnie to, że mi się nawet takie futrzaste nie podobają..
Ale ja mam dzisiaj ciężką mowę, więc... ;p

Ja zgapiam? Weszłam Ci do głowy...buahahaha


http://www.rrr.com.pl/pasek.gif
To niekończący się pościg za money, money. Po drodze gdzieś zapominamy,
O ludzkich wartościach, różnych mądrościach. Szczerej miłości, marzeniach,
Stając się toksyczni dla otoczenia.

Offline

 

#130 2010-11-19 22:44:08

 Choco

Użytkownik

734201
Call me!
Skąd: mam tyle czekolady..?
Zarejestrowany: 2010-11-15
Posty: 51

Re: seks

Oj długo nikt tu się nie wypowiadał ;D
Sny..? Hmm.. Jestem na tyle dziwna, że nie mam
Jak już to śnią mi się takie bardziej romantyczne scenki ( spotkanie przy zachozie słońca itp. ) >.>


If everyone cared and nobody cried
If everyone loved and nobody lied
If everyone shared and swallowed their pride
We’d see the day when nobody died
IF EVERYONE CARED - NICKELBACK

Offline

 

#131 2012-02-21 19:27:08

 Graż

Użytkownik

35527406
Zarejestrowany: 2012-02-21
Posty: 39
Punktów :   

Re: seks

Hmm.. a ja wam powiem z własnego doświadczenia, że planowanie pt "Zaczekam do 18" czy coś jest bez sensu, bo jest małe prawdopodobieństwo, że ktoś wytrwa przy tym postanowieniu Może być, że poznacie chłopaka, dla którego zrobicie wszystko, może być tak, że się napijecie i stwierdzicie ze "czemu w sumie nie teraz" i pójdziecie do łożka z chłopakiem który się do was przystawiał, a równie dobrze może być że wasza przyjaciółka już uprawiała seks i bedziecie jej zazdrościc, wiec przy pierwszej okazji, wykorzystacie ją.. (okazję w sensie).
Dla mnie dziewictwo to stan umysłu, jeśli pierwszy raz będzie np na imprezie, przez przypadek i bez kontroli, dziewczyna nadal może się uważać za dziewicę. Nie ważne jest przebicie błony, tylko emocje jakie temu towarzyszą.
Przepraszam, że sie tak rozpisałam, ale naszło mnie na przemyślenia


----------------------
Tańcz, tak, jak tańczysz w domu, gdy nikt nie patrzy,
Kochaj, tak, jakby nikt wcześniej Cię nie zranił,
Śpiewaj, tak, jakby nikt nie mógł Cię usłyszeć,
ŻYJ, tak, by swoje osobiste niebo mieć na ziemi!

Offline

 

#132 2012-02-22 22:39:56

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: seks

Nie rozumiem dziewczyn, które robią to, bo przyjaciółka to zrobiła. Rozumu panna nie ma własnego, czy jak? Najważniejsze jest, by ten moment przeżywać z kimś odpowiednim, zaufanym i zadbać o zabezpieczenie. I szczerze mówiąc, szlag mnie trafia, kiedy słyszę o gimnazjalistkach pakujących się do łóżka swoim kolegom.
Pierwszy raz na imprezie? Naprawdę sorry za ochrzanianie, ale kobietom nie przystoi upijanie się do stanu, gdzie nie potrafi kontrolować swoich czynów.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#133 2012-02-22 22:54:31

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: seks

muszę zgodzić się z Cleo. i mówię to z poziomu tych swoich 20-paru lat, kiedy już sporo widziałam różnych sytuacji i... nie warto się śpieszyć bez potrzeby.

Graż napisał:

pierwszy raz będzie np na imprezie, przez przypadek i bez kontroli

przez przypadek? O.o


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#134 2012-02-23 18:16:58

 Graż

Użytkownik

35527406
Zarejestrowany: 2012-02-21
Posty: 39
Punktów :   

Re: seks

"przez przypadek" może nie do końca o to mi chodziło...
dodałabym też ze czesc ludzi przezywa swój pierwszy raz troche z ciekawości.. w każdym razie kto, gdzie i z kim uprawia seks mnie totalnie nie ochodzi, ich życie, nie moje, wiec ich błedy(lub nie). Generalnie może nie ujęłam tego dobrze, ale moją wypowiedziom dążyłam do tego, że moim zdaniem ustalanie konkretnych wiekowych granic jest bez sensu, bo wszystko się może zdarzyć.

Black Star napisał:

i mówię to z poziomu tych swoich 20-paru lat

a młodsi i tak wiedzą swoje dopuki sami nie beda miec tych 20-paru lat (żeby nie było- mowie też o sobie)


----------------------
Tańcz, tak, jak tańczysz w domu, gdy nikt nie patrzy,
Kochaj, tak, jakby nikt wcześniej Cię nie zranił,
Śpiewaj, tak, jakby nikt nie mógł Cię usłyszeć,
ŻYJ, tak, by swoje osobiste niebo mieć na ziemi!

Offline

 

#135 2012-02-23 21:48:56

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: seks

Graż napisał:

Generalnie może nie ujęłam tego dobrze, ale moją wypowiedziom dążyłam do tego, że moim zdaniem ustalanie konkretnych wiekowych granic jest bez sensu, bo wszystko się może zdarzyć.

fakt, wszystko może się zdarzyć, ale ustalanie sobie pewnej granicy wiekowej może być dobre, to też jakiś rodzaj hamulca. generalnie nie uważa się żeby seks w wieku, np. 14 lat był sensowny czy właściwy.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl