Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

  • Index
  •  » Humor.
  •  » Co mówią nauczyciele i ucznowie

#16 2009-10-28 16:51:57

 MiKa

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 1058

Re: Co mówią nauczyciele i ucznowie

Nasza pani od geografii ma trochę nie po kolei w głowie. Na JEDEN temat na każdej lekcji mówi coś innego. A poza tym ma zwyczaj do dziwnych tekstów, jak:
- Przecież nie chcemy żadnych Galli Anonimów! [niepodpisane prace umieszcza w teczce o nazwie Gall Anonim]
- [rozdaje testy na podstawie metody 'losuj, w której grupie będziesz'] A teraz każdy z was niech poczęstuje się kartką. Smacznego!
- Pamiętajcie, żeby nie pisać po tych kartkach, tylko spisywać na własne. Nie piszcie po kartkach. Napisałam wam u góry żebyście nie pisali po kartkach. Piszcie test na własnych kartkach. Pamiętacie? Nie pisać na kartkach. Piszcie. [bierzemy do rąk długopisy] Pamiętajcie, żeby nie pisać po kartkach.
^ nie wspomnę o tym, że jedna osoba i tak zaczęła wypełniać kartkę od pani.
O, jeszcze coś. Ustawiamy się do niej w kolejce, żeby zszywaczem mogła na wieki przytwierdzić kartkówki i prace klasowe do zeszytów.


"Aby być w stanie zrozumieć nasz świat i nasze życie takim jakie ono jest, trzeba mieć oczy otwarte na więcej niż jeden typ filozofii, która jest dla ciebie pokarmem."
~Serj Tankian

Offline

 

#17 2009-10-29 10:20:39

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Co mówią nauczyciele i ucznowie

Haha niezła jest:D. A młoda czy jakaś starsza?


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#18 2009-10-29 19:04:49

Gumijagoda

Użytkownik

9746581
Skąd: <3
Zarejestrowany: 2009-10-25
Posty: 7
Punktów :   

Re: Co mówią nauczyciele i ucznowie

Cóż, oto moja piękna uwaga w dzienniczku:

"Uczennica pomimo moich próźb, o zajęcie swojego miejsca, przeleciała całą klasę w poszukiwaniu gumki."

Offline

 

#19 2009-10-29 19:55:08

 Cosette

Użytkownik

5651614
Skąd: Wyobraźnia schizofrenika.
Zarejestrowany: 2009-09-19
Posty: 169
WWW

Re: Co mówią nauczyciele i ucznowie

Haha, nie no, wymiatasz, i Twój nauczyciel też.


Podążaj za tym co Cię uszczęśliwia
a wszechświat otworzy Ci drzwi
nawet gdyby wydawało się, że wokół są same ściany

Offline

 

#20 2009-10-29 20:04:07

Rosa

Użytkownik

5289947
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 736
Punktów :   

Re: Co mówią nauczyciele i ucznowie

Ostatnio przyszedł do nas ksiądz (kolega księdza klasowego z parafii) i coś tam mówił o różnych rzeczach. W pewnym momencie powiedział, że kiedyś spotkał się z grupką malutkich dzieciaczków (ok 3-4 latka) i pyta się: Kto jest waszym idolem. Na to dziewczynka mówi : Doda (takim słodkim głosikiem). Ksiądz przyznaje że wytrzeszczył oczy i mówi: Kto?? a ona Doda i Majdan ... Ksiądz się załamał xD

Tak wogule to nasz ksiądz modli się przed naszą lekcją i planuje przynieść wodę święconą aby nas nią skropić na wszelki wypadek ...

Chłopaki na rachunkowości dzisiaj zasiedli w ławkach i zaczęli śpiewać (ruszali rękoma jakby mieszali w kotle):
-Mało nas, Mało nas do pieczenia chleba (bo mamy tylko 3 chłopaków xP)

-Ostatnio gadam z koleżankami o filmie "galerianki" bo nikt jeszcze nie widział ale dzielimy się informacjami. Nagle klasowa Jola Rutowicz mówi: To film o mnie .... Zamarłyśmy i tak się z niej zaczęłyśmy brechtać, że aż się speszyła. Oczywiście ta piękność nie zaczaiła o co chodzi w tym filmie i myślała że o zwykłe robienie zakupów.


.....:::Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać:::.....

Offline

 

#21 2009-10-29 21:12:53

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Co mówią nauczyciele i ucznowie

hahahaha, rzeczywiście, typowa Jola Rutowicz i jej mądrośćxDDD.
Gumijagoda, Twoja nauczycielka ma zbereźne myśli ! XD


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#22 2009-10-29 21:57:12

 mart991

Użytkownik

223011
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 1660
Punktów :   

Re: Co mówią nauczyciele i ucznowie

W gimnazjum na historii facet który nas uczył przyszedł z rozpiętym rozporkiem. Jedna uczennica, która należała do osób bezpośrednich i do takich, którym nie zależy na dobrej opinii, powiedziała mu:
- ma pan rozpięty rozporek
Klasa: <śmiech>
A facet po krótkim namyśle stwierdził
- Hmm.. mi dzisiaj wszystko opada

Offline

 

#23 2009-10-30 11:07:05

 AlexSandra

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 943

Re: Co mówią nauczyciele i ucznowie

ja osobiście słuchając mojej nauczycielki od wosu dostaje załamania nerwowego
tłumaczc cos na lekcji w każde zdanie wplata swoje ulubione powiedzonko `no własnie`. Jakby tego było mało wywala te swoje `śliczne` zęby w końskim uśmiechu!!
Kiedyś policzyłam ile razy w ciągu lekcji powie `no własnie` i wyszło około 35 razy na 45 minut lekcji, nieźle.


Krzyś, tęsknię!
Twarda, dziękuję ;*

Offline

 

#24 2009-10-30 15:06:38

 MiKa

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 1058

Re: Co mówią nauczyciele i ucznowie

Kate napisał:

Haha niezła jest:D. A młoda czy jakaś starsza?

pewnie koło 50, staro nie wygląda, ale ma córkę w liceum. współczuję tej córce O.O


"Aby być w stanie zrozumieć nasz świat i nasze życie takim jakie ono jest, trzeba mieć oczy otwarte na więcej niż jeden typ filozofii, która jest dla ciebie pokarmem."
~Serj Tankian

Offline

 

#25 2009-10-30 18:31:27

Rosa

Użytkownik

5289947
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 736
Punktów :   

Re: Co mówią nauczyciele i ucznowie

Dzisiaj ksiądz przyszedł na przerwę z kropidełkiem i "nakrapiał" moją klasę. Przy tym modlił się o nas xP
Jak to on mówi sarkastycznie "Moja ulubiona 2a" xD


.....:::Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać:::.....

Offline

 

#26 2009-10-30 20:29:09

 Cosette

Użytkownik

5651614
Skąd: Wyobraźnia schizofrenika.
Zarejestrowany: 2009-09-19
Posty: 169
WWW

Re: Co mówią nauczyciele i ucznowie

No i ksiądz na katechezie:
- Ze względu na zmianę czasową o godzinę, różaniec nie będzie już odprawiany o 18:30, a o 18:30.


Podążaj za tym co Cię uszczęśliwia
a wszechświat otworzy Ci drzwi
nawet gdyby wydawało się, że wokół są same ściany

Offline

 

#27 2009-11-01 14:23:26

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Co mówią nauczyciele i ucznowie

Rosa - witaj w klubie, też jestem 2a ^^

Moja klasa była specyficzna. Mieliśmy dzikie imiona takie jak: Beate, Dajana, Grażyna, Faustyna itd Zostaliśmy ''klasą z dziwnymi imionami''.
Albo na początku nie mieliśmy wcale historii, tylko zastępstwa na tej godzinie. Przyszedł praktykant i dziwi się, czemu dopiero mamy tą i tą lekcję i nagle powiedział ''A! to jest ta opóźniona klasa!''


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#28 2009-11-01 14:39:27

Rosa

Użytkownik

5289947
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 736
Punktów :   

Re: Co mówią nauczyciele i ucznowie

O lol xP
Witam koleżankę z 2a xD
U mnie są takie imiona jak: Róża, Judyta, Angelika, Jessica, Nela, Arleta
Niby nie są niezwykłe ale biorąc pod uwagę inne klase gdzie są same Magdy, Anie itp to jednak jest :kolorowo: xD


.....:::Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać:::.....

Offline

 

#29 2009-11-05 19:19:00

Rosa

Użytkownik

5289947
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 736
Punktów :   

Re: Co mówią nauczyciele i ucznowie

Dzisiaj na religii:
Ksiądz chce otworzyć drzwi ale nie może trafić kluczem do zamka
-No wie ksiądz, jak tak trafić nie można do dziurki  - mówi jedna koleżanka
-bo ksiądz nie potrafi - mówi druga xD
Dodam że śmiech był niesamowity :]


Później oglądaliśmy egzorcyzmy Emilii Rose i dziewczyny (te lalusiowate) jakoś tak ściskały ręce i z takim napięciem siedziały (podskakując przy każdym ruchu bohaterki) i ksiądz nagle powiedział (a może nawet szepnął)
-Buu
A one tak się przestraszyły że prawie spadły z krzesła ... Widać że kobity się wczuły ... ;P

Ostatnio edytowany przez Rosa (2009-11-05 20:39:42)


.....:::Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać:::.....

Offline

 

#30 2009-11-05 20:19:59

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Co mówią nauczyciele i ucznowie

Facet z WOSu zauważył u mnie streszczenie z Pana Tadeusza:
''No cóż, powiem tyle. Najbardziej nieudolne streszczenie Pana Tadeusza jest bardziej ciekawe od samego Pana Tadeusza''


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 
  • Index
  •  » Humor.
  •  » Co mówią nauczyciele i ucznowie

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl