Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2013-09-16 15:35:33

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

google+

Jak w temacie - wiecie cokolwiek o społeczności google? Ma ktoś tam konto? Fajnie jest?

Fejsbuk zaczyna mnie wkurzać niemiłosiernie, rozważam przeniesienie się (a przynajmniej częściowe przeniesienie się, bo całkiem z fb pewnie nie zrezygnuje, bom uzależniona ), poza tym część znajomych właśnie do g+ uciekło. Warto?


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#2 2013-09-24 18:37:53

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: google+

Mam konto na google+, ale tam swoich znajomych mogę policzyć na palcach jednej ręki. Rzadko wchodzę na to konto, więc trudno mi stwierdzić czy jest fajnie, czy nie

Ale powiem Ci, że mnie też ostatnio wkurza fejsbuk. Od wczoraj kilka razy miałam problem z wysłaniem wiadomości do znajomych. Wciskałam enter i nic. Musiałam kilka razy odświeżać stronę -.- No i te spamy, mnóstwo innych błędów. A kontakt z obsługą fejsa graniczy z cudem
Miałam kiedyś "jazdy" z czatem. Kompletnie mi nie działał. Pisałam do fejsa - oczywiście żadnej odpowiedzi. Problem trwał ponad rok. W końcu sama się za to wzięłam i udało mi się naprawić błąd.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#3 2013-10-16 20:01:47

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: google+

Kate napisał:

Ale powiem Ci, że mnie też ostatnio wkurza fejsbuk. Od wczoraj kilka razy miałam problem z wysłaniem wiadomości do znajomych. Wciskałam enter i nic. Musiałam kilka razy odświeżać stronę -.- No i te spamy, mnóstwo innych błędów.

dokładnie. ja mam ten sam problem.

i jeszcze cały czas dostaje zaczepki i inne takie od obcych ludzi, chociaż niby konto mam 'prywatne'.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#4 2014-03-15 23:50:59

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: google+

odświeżam: może ktoś jednak ma konto na google+ i przekona mnie, że to lepsze niż fejsbuk i jak to obsługiwać?


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#5 2014-03-17 15:45:23

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: google+

Nie mam, myślałam, że Ty masz i mnie oświecisz


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#6 2014-03-17 22:38:06

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: google+

No właśnie nie... nie umiem, nie ogarniam. A znajomi mi tam uciekają z fejsbuczka.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#7 2014-03-18 13:47:41

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: google+

Ja szczerze mówiąc już tam nie wchodzę   Siedzę wiernie na tym fejsie mimo tych reklam i wpadek... No, ale co poradzić. Prawie wszyscy moi znajomi mają facebooka


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#8 2018-09-06 10:48:27

comvers

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-09-06
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: google+

ja mam google plus od jakiegoś czasu bardzo fajne to jest, są nie tylko zdjęcia ale i artykuły. lepsze niz fb zdecydowanie !

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl