Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2015-08-24 13:00:35

 Dzuria-chan

Użytkownik

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2015-08-24
Posty: 18
Punktów :   

Cześć!

Szukałam miejsca, w którym mogłabym podzielić się swoimi myślami. I oto jestem! Mam szczerą nadzieję, że będę mogła trochę "porozmawiać". Jestem dosyć nieśmiała i do tej pory nie rozmawiałam zbyt wiele z ludźmi. Uwielbiam czytać książki, pisać, słuchać muzyki ( pomijając disco polo i  country ), rysować i oglądać anime ( coś jak obrazkowy film ). Mam na razie tylko 13 lat, ale rozmyślam nad poważnymi sprawami, więc nie uważajcie mnie, proszę, za niewystarczająco dojrzałą na rozmowy o wielu rzeczach. Przepraszam Was, że tak się rozpisałam, ale jakoś tak wyszło.

Offline

 

#2 2015-08-24 16:29:08

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Cześć!

Witam w imieniu Administracji Uwielbiamy rozmawiać, siedzimy już tu 10 lat
Większość z nas tutaj uwielbia Anime, polecam dział Manga/Anime: http://www.friends.pun.pl/viewforum.php?id=35
Tutaj co nieco o muzyce: http://www.friends.pun.pl/viewforum.php?id=9
Nikogo nie oceniamy z powodu wieku, życzymy tylko dobrej zabawy i prosimy o przestrzeganie reguł.
Baw się dobrze


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#3 2015-08-25 22:13:58

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Cześć!

Hej Dzuria-chan Nie ma problemu jeśli chodzi o wiek, co więcej - czytając Twoje przedstawienie się już wydajesz mi się fajną osobą i gdybyś nie napisala, że masz 13 lat to bym o tym nawet nie pomyślała
Jeśli chodzi o niedojrzałość w niektórych tematach to moim zdaniem człowiek uczy się całe życie, każdy z nas o wielu rzeczach nie ma pojęcia
Baw się u nas dobrze, pisz dużo, żebyśmy mogli się bardziej poznać i dyskutować na forum!


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#4 2015-08-27 20:51:35

 Dzuria-chan

Użytkownik

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2015-08-24
Posty: 18
Punktów :   

Re: Cześć!

Bardzo miło mi się szczerze mówiąc, zrobiło, gdy to przeczytałam. Weszłam dziś na tę stronę i pomyślałam sobie, że na pewno nikt nie napisał żadnego komentarza, a jeśli już to taki, w którym strasznie mnie za coś objedzie. Nie wiem, dlaczego zawsze domyślam się tego najgorszego. Patrzę - a tu mi odpisują i życzą miłej zabawy oraz piszą, że jestem fajna. Chyba już nie wierzyłam, że coś takiego spotka MNIE.

Offline

 

#5 2015-09-02 23:01:18

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Cześć!

ja również dołączam się do powitań witaj na forum, baw się dobrze, pisz jak najwięcej, no i zaglądaj jak najczęściej. ^^

ps. ja mając 13 lat zachowywałam się czasem dojrzalej niż zachowuję się teraz, więc wiek to żaden wyznacznik i chętnie przyjmujemy rozmówców na dowolnym etapie życia.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#6 2015-09-04 18:13:14

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Cześć!

Black Star napisał:

ps. ja mając 13 lat zachowywałam się czasem dojrzalej niż zachowuję się teraz, więc wiek to żaden wyznacznik i chętnie przyjmujemy rozmówców na dowolnym etapie życia.

To dobrze, przynajmniej nie masz się czego wstydzić Ja jak miałam 13 lat, to prowadziłam sweet blogi (potrafiłam mieć 4 jednocześnie), opowiadania o swoich idolach to był po prostu mus. Jeden plus z tamtych czasów to taki, że nauczyłam się trochę tworzyć jakieś nagłówki, tła.
Mam nawet jeszcze kilka kont na znanym EPULSie. Zostawiłam je z sentymentu i... oczywiście nie pamiętam haseł, a email który wtedy używałam jest zaspamowany i nie da się do niego zalogować.
Matko, co ja taka sentymentalna teraz. Co post to ja wspominam o swoim dzieciństwie i robie mini offtop


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#7 2018-09-06 10:31:13

comvers

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-09-06
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: Cześć!

Cześć,

jestem nowa na forum, trafiłam tu z takich samych przyczyn jak wy, chcę trochę wygadać się i poczytać co wy macie do powiedzenia

Offline

 

#8 2023-10-25 09:21:37

amanda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2023-10-16
Posty: 12
Punktów :   

Re: Cześć!

cześć

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl