Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#211 2015-06-06 12:58:05

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Co ostatnio widzieliście w kinie...

Black Star napisał:

Kate napisał:

Black Star napisał:

ale, ale - co do kina - już tuż-tuż premiera nowych 'Avengersow'! Kto się nie może doczekać?

jeju, jeju! JAAA! Gdyby nie mój chłopak, to nigdy bym nie obejrzała tych bohaterów:) A dzięki niemu BARDZO ich polubiłam!

ja akurat jestem fanką marvelowskiej serii już od dawna, i w wersji komiksowej, kreskówkowej i filmowej, więc kolejny film to tylko kolejna okazja do jeszcze większego jarania się bohaterami XD i nie mogę się doczekać premiery.

AVENGERSI BYLI SUPER! nie wiem czy lepsi niż pierwsza część (zupełnie inni imao), ale super i wyszłam zachwycona. efekty specjalne, rozwój postaci, zabawne dialogi - wszystko na najwyższym poziomie.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#212 2015-06-07 20:30:48

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Co ostatnio widzieliście w kinie...

Black Star napisał:

Black Star napisał:

Kate napisał:


jeju, jeju! JAAA! Gdyby nie mój chłopak, to nigdy bym nie obejrzała tych bohaterów:) A dzięki niemu BARDZO ich polubiłam!

ja akurat jestem fanką marvelowskiej serii już od dawna, i w wersji komiksowej, kreskówkowej i filmowej, więc kolejny film to tylko kolejna okazja do jeszcze większego jarania się bohaterami XD i nie mogę się doczekać premiery.

AVENGERSI BYLI SUPER! nie wiem czy lepsi niż pierwsza część (zupełnie inni imao), ale super i wyszłam zachwycona. efekty specjalne, rozwój postaci, zabawne dialogi - wszystko na najwyższym poziomie.

potwierdzam! właśnie dzisiaj byłam i również wyszłam zadowolona z kina! i jeszcze będą kolejne części!


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#213 2015-06-21 00:56:55

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Co ostatnio widzieliście w kinie...

Kate napisał:

Black Star napisał:

Black Star napisał:


ja akurat jestem fanką marvelowskiej serii już od dawna, i w wersji komiksowej, kreskówkowej i filmowej, więc kolejny film to tylko kolejna okazja do jeszcze większego jarania się bohaterami XD i nie mogę się doczekać premiery.

AVENGERSI BYLI SUPER! nie wiem czy lepsi niż pierwsza część (zupełnie inni imao), ale super i wyszłam zachwycona. efekty specjalne, rozwój postaci, zabawne dialogi - wszystko na najwyższym poziomie.

potwierdzam! właśnie dzisiaj byłam i również wyszłam zadowolona z kina! i jeszcze będą kolejne części!

wiadomo, tutaj nie ma się co martwić, Marvel ma podejrzewam plany filmowe do 2020 roku spokojnie rozpisane, a takie luźniejsze to i dalej. komiksowy materiał i stali inwestorzy dają pewne plany rozwoju.

ktoś coś wie o 'jurassic world'? warto/nie warto? fajne/nie fajne?


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#214 2015-06-27 20:12:34

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Co ostatnio widzieliście w kinie...

Black Star napisał:

Kate napisał:

Black Star napisał:


AVENGERSI BYLI SUPER! nie wiem czy lepsi niż pierwsza część (zupełnie inni imao), ale super i wyszłam zachwycona. efekty specjalne, rozwój postaci, zabawne dialogi - wszystko na najwyższym poziomie.

potwierdzam! właśnie dzisiaj byłam i również wyszłam zadowolona z kina! i jeszcze będą kolejne części!

wiadomo, tutaj nie ma się co martwić, Marvel ma podejrzewam plany filmowe do 2020 roku spokojnie rozpisane, a takie luźniejsze to i dalej. komiksowy materiał i stali inwestorzy dają pewne plany rozwoju.

ooo super, bardzo się cieszę

Co to Jurassic World to sama jestem ciekawa. Był ktoś właśnie?


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#215 2015-07-06 12:36:32

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Co ostatnio widzieliście w kinie...

Kate napisał:

Black Star napisał:

Kate, a skoro twórcy nie zabili bohatera granego przez Walkera, to czy to znaczy, że seria jest już skończona? czy w kolejnej po prostu go nie będzie i tyle, nie będą wyjaśniać jego nieobecności?

podejrzewam, że zakończyli serię. Nie jestem pewna na 100%, ale końcówka na to chyba wskazywała. Ewentualnie w sumie mogliby kontynuować bez niego, bo na końcu bohater grany przez Vin Diesela mówił o tym, że Brian (Paul) powinien zostać z rodziną i nie brać udziału już w akcjach. Jednak wydaje mi się, że chyba ze względów etycznych kontynuacji nie będzie. No bo jak to, bez Walkera? Fani pisząc opinie na temat ostatniej części mają właśnie nadzieję, że to już koniec.

a jednak: http://www.filmweb.pl/news/Jason+Statha … 2y-112097# - wygląda na to, że kręcą kolejne części. nie wiem jak się na to zapatrywać, lubię stathama i filmy z nim, nawet bardzo, ale myślałam, że ten cykl jest już zakończony.

co do 'jurassic world', to chyba uda mi sie w koncu w tym tygodniu pójść.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#216 2015-08-07 21:51:35

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Co ostatnio widzieliście w kinie...

Black Star napisał:

co do 'jurassic world', to chyba uda mi sie w koncu w tym tygodniu pójść.

w końcu mi się jednak nie udało niestetyż, muszę czekać na wersję tv lub dvd.

za to trafiłam na nowego 'terminatora', który niestety mocno mnie rozczarował swoi brakiem logiczności. nawet dobre efekty specjalne, wybuchy i udane żarty i nawiązania do poprzednich części nie poprawiły mojej oceny całości.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#217 2015-09-07 12:01:11

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Co ostatnio widzieliście w kinie...

obejrzałam 'hitmana' - całkiem fajny, chyba lepszy od poprzedniej wersji dużo akcji, dużo wybuchów, spektakularne pościgi. nie jest to jakieś arcygenialne kino, ale i tak mi się podobało.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl