Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#16 2011-10-16 19:00:55

 dracy

Użytkownik

Skąd: droga na Brześć 666.
Zarejestrowany: 2010-02-25
Posty: 1855
Punktów :   

Re: Portale randkowe

Ja również poznałam fajnego chłopaka. Mam nadzieję, że bardziej się zaprzyjaźnimy, bo dobrze mi się z nim gada mimo sporej różnicy wieku.


dial.          search.        accept.

here, you have to run as fast as you can to stay in the same place.

Offline

 

#17 2011-10-29 10:09:15

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Portale randkowe

Kate napisał:

Fajny chłopak, przede wszystkim normalny

normalny chłopak - prawie jak ginący gatunek

dziewczyny, powodzenia Wam życzę ^^ miłych i sensownych znajomości życzę


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#18 2011-10-29 12:08:18

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Portale randkowe

Black Star napisał:

Kate napisał:

Fajny chłopak, przede wszystkim normalny

normalny chłopak - prawie jak ginący gatunek

dziewczyny, powodzenia Wam życzę ^^ miłych i sensownych znajomości życzę

hehe, dzięki, ale niestety nie wypaliło ;<. Ten normalny już w ogóle nie wchodzi na gg, a szkoda. Następny bardzo mnie zdenerwował. Po nieudanym związku uważal, że wszystkie kobiety są takie same, w tym ja O.o . A rozmawialiśmy zaledwie pół godziny i właściwie przez cały ten czas tylko o nim, jaki to on biedny (a ja mu mowiłam że nie jest źle blablabla). Z kolejnym nie ma tematów do rozmów, a z czwartym-ostatnim na pisaniu poprzestaniemy ^^. Po doświadczeniach (XD) uznałam, że póki co wolę jednak poznać kogoś na żywo. Bo wtedy od razu widać o co takiemu chodzi. :] Amen!

Ostatnio edytowany przez Kate (2011-10-29 12:08:31)


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#19 2011-10-30 13:01:55

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Portale randkowe

Kate napisał:

Po nieudanym związku uważal, że wszystkie kobiety są takie same, w tym ja O.o . A rozmawialiśmy zaledwie pół godziny i właściwie przez cały ten czas tylko o nim, jaki to on biedny (a ja mu mowiłam że nie jest źle blablabla).

o rany, jak ja nie znoszę takich użalających się nad sobą typów... (nie tylko facetów, kobiety też czasem tak mają) raz się człowiekowi nie udało i już foch na cały świat

Kate napisał:

Po doświadczeniach (XD) uznałam, że póki co wolę jednak poznać kogoś na żywo. Bo wtedy od razu widać o co takiemu chodzi. :] Amen!

czasem i na żywo można się naciąć - np. na pierwszym spotkaniu wszystko dobrze, a potem zaczynają się schody. dawno temu spotykałam się z takim jednym gościem - po 3 spotkaniu zauważyłam, że facet gada tylko o sobie. nieważne jaki temat ja zacznę - on i tak skończy na sobie.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#20 2011-10-30 14:23:44

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Portale randkowe

Black Star napisał:

Kate napisał:

Po nieudanym związku uważal, że wszystkie kobiety są takie same, w tym ja O.o . A rozmawialiśmy zaledwie pół godziny i właściwie przez cały ten czas tylko o nim, jaki to on biedny (a ja mu mowiłam że nie jest źle blablabla).

o rany, jak ja nie znoszę takich użalających się nad sobą typów... (nie tylko facetów, kobiety też czasem tak mają) raz się człowiekowi nie udało i już foch na cały świat

ugh, dokładnie

Black Star napisał:

Kate napisał:

Po doświadczeniach (XD) uznałam, że póki co wolę jednak poznać kogoś na żywo. Bo wtedy od razu widać o co takiemu chodzi. :] Amen!

czasem i na żywo można się naciąć - np. na pierwszym spotkaniu wszystko dobrze, a potem zaczynają się schody. dawno temu spotykałam się z takim jednym gościem - po 3 spotkaniu zauważyłam, że facet gada tylko o sobie. nieważne jaki temat ja zacznę - on i tak skończy na sobie.

uu, narcyz. Nie znoszę !


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#21 2011-11-09 23:45:01

 dracy

Użytkownik

Skąd: droga na Brześć 666.
Zarejestrowany: 2010-02-25
Posty: 1855
Punktów :   

Re: Portale randkowe

W ciągu dwóch dni napisały do mnie 3 osoby. Jednak lubię demotywatory.


dial.          search.        accept.

here, you have to run as fast as you can to stay in the same place.

Offline

 

#22 2011-11-11 10:13:25

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Portale randkowe

wow, super mam nadzieję, że poznasz ciekawych ludzi ^^


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#23 2012-03-31 05:24:10

ania_ecs

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 1
Punktów :   

Re: Portale randkowe

trudno powiedzieć, co komu pisane. jeśli ktoś ma kogoś spotkać i pokochać (i zostać przy tym pokochaną/ym), to myślę, że i na portalu randkowym jest to możliwe. najgorzej, że większość tych portali bierze duże pieniądze od randkowiczów. ja osobiście mogłabym polecić portal randkowy, który nie tylko jest słodki, wręcz cukierkowy:) ale jest praktycznie za darmo, jakieś groszowe kwoty pobierają, no ale muszą z czegoś to utrzymać. jak dla mnie jest super. macie, sami obczajcie, może akurat ktoś z Was spotka tam swoją miłość;) http://www.pokochani.pl/

Offline

 

#24 2012-04-08 11:43:38

 Fay

Użytkownik

21192593
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-06-27
Posty: 130
Punktów :   
WWW

Re: Portale randkowe

O! O! Nie do końca na temat, ale mam coś takiego: http://www.przelecmnie.pl/index.html  <=== grunt to od razu wiedzieć, o co chodzi : )

Offline

 

#25 2012-04-08 13:16:55

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Portale randkowe

lol. czego to ludzie nie wymyślą. ciekawe, czy zabawa skuteczna.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#26 2012-04-08 15:13:30

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Portale randkowe

Haha, dobre.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#27 2015-03-05 14:51:05

Trask

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-03-05
Posty: 1
Punktów :   

Re: Portale randkowe

Każdy wybiera to co mu potrzebne:P Niemniej osobiście jak na razie pozostanę przy zwykłych portalach randkowych. Według mnie całkiem fajna sprawa można poznać nowych ludzi o naprawdę różnych charakterach, czasem znajdzie się ktoś z kim przyjemnie się rozmawia a czasem i nie, jak w normalnym życiu. Czy da się z tego stworzyć związek słyszałem i wierze ze tak leć mi się jeszcze nie udało s sprawdziłem kilka portali, ostatnio korzystam z  http://royal-choice.net Takie akcje na demotywatorach też są spoko, ogólnie wierze ze każdy sposób poznawania nowych ludzi jest dobry czy to korzystając z internetu czy innych środków.

Offline

 

#28 2015-06-13 23:09:43

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Portale randkowe

Jak się okazuje bardzo fajnym portalem randkowym może się okazać... facebook
Wystarczy w wyszukiwarce ustawić kogo ma szukać (zainteresowania, kraj, język - cokolwiek)i wybierać
Z "tradycyjnych" portali randkowych nie korzystałam, trochę mnie przerażają.

Offline

 

#29 2015-06-21 00:37:08

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Portale randkowe

Livvy napisał:

Jak się okazuje bardzo fajnym portalem randkowym może się okazać... facebook
Wystarczy w wyszukiwarce ustawić kogo ma szukać (zainteresowania, kraj, język - cokolwiek)i wybierać
Z "tradycyjnych" portali randkowych nie korzystałam, trochę mnie przerażają.

w sumie, tak jak czasem nad tym myślę, to chyba swobodniej bym się czuła na portalu, który nie jest typowo randkowy, ale służy generalnie poznawaniu ludzi - niekoniecznie w jednym celu. to takie mniej zobowiązujące i przez to człowiek się mniej spina.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl