Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2011-09-15 09:57:37

 czarnulka92

Użytkownik

7433573
Zarejestrowany: 2011-09-14
Posty: 9
Punktów :   

Portale randkowe

Chciałam zapytać co sądzicie o tego typu portalach? Czy jest to dobry sposób na poznanie kogoś, czy może wręcz przeciwnie jest to zwyczajny akt desperacji?
Może ktoś z Was korzystał?


Iphone, Ipad, Ipod...tylko I'm coraz mniej.

Od czasu do czasu człowiek powinien dostać w mordę,
tak profilaktycznie, aby pamiętać, żeby nie marudzić
kiedy jest w miarę dobrze

Offline

 

#2 2011-09-15 11:03:54

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Portale randkowe

To ma swoje plusy i minusy. Przyznam, że korzystałam dla rozrywki . Raz nawet udało mi się kogoś poznać. Fajny chłopak, ale nie pasowaliśmy do siebie. A zauroczenie bardzo szybko mi minęło, ponieważ to zaczęło się zbyt szybko. Już na samym początku znajomości wiadomo o co chodziło - o poznanie przyszłego partnera, więc niby w tym kierunku to wszystko zmierzało. I to jest błąd. Najpierw należy się poznać, a nie że od razu " o rany jak mi się podobasz". Potem już nie próbowałam i nie zamierzam znów. Szkoda mi tylko jego, bo mu chyba nadziei narobiłam .


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#3 2011-09-15 11:51:28

 czarnulka92

Użytkownik

7433573
Zarejestrowany: 2011-09-14
Posty: 9
Punktów :   

Re: Portale randkowe

No ja przyznam, że też korzystałam dla rozrywki, raczej czystko przyjacielsko. Wątpiłam, że znajdę kogoś na dłużej.
Poznałam jednego kolesia, fajnie nam się rozmawiało. nawet się spotkaliśmy. Tylko ja od początku nie traktowałam tego poważnie. Trochę flirtowałam... Wiem, to było z mojej strony nie fair, chłopak się zaangażował - tak mi się przynajmniej wydawało...Potem czułam się cholernie źle, że się tak zachowywałam...

Ale wiem, że niektórzy znajdują tutaj miłość swojego życia, więc myślę, że jest to fajna opcja dla ludzi starszych i dojrzalszych, którzy czują się samotni.


Iphone, Ipad, Ipod...tylko I'm coraz mniej.

Od czasu do czasu człowiek powinien dostać w mordę,
tak profilaktycznie, aby pamiętać, żeby nie marudzić
kiedy jest w miarę dobrze

Offline

 

#4 2011-09-15 16:26:41

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Portale randkowe

ja nigdy nie korzystałam, jakoś nie miałam takiej potrzeby. no i, podobnie jak pisze Kate, jakoś nienaturalne wydaje mi się to, że tam z góry poznajemy kogoś w tym konkretnym celu - a przecież w realnym życiu jest zupełnie inaczej, najpierw kogoś poznajesz, a dopiero potem coś może z tego wyniknąć. ale z drugiej strony, nie mam nic przeciwko poznawaniu ludzi przez internet (a nawet poznałam wielu świetnych ludzi w ten sposób), więc może wszystko jest możliwe?


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#5 2011-09-30 11:39:55

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Portale randkowe

swoja drogą (to chyba jest w temacie), kojarzycie tą akcję społecznościową/zapoznawczą, która rozegrała się na demotywatorach?
co Wy na to: http://demotywatory.pl/2871948/Bo-nie-m … uz-patrzec ?


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#6 2011-09-30 12:06:00

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Portale randkowe

Black Star napisał:

swoja drogą (to chyba jest w temacie), kojarzycie tą akcję społecznościową/zapoznawczą, która rozegrała się na demotywatorach?
co Wy na to: http://demotywatory.pl/2871948/Bo-nie-m … uz-patrzec ?

oooooo :>


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#7 2011-09-30 13:28:52

 czarnulka92

Użytkownik

7433573
Zarejestrowany: 2011-09-14
Posty: 9
Punktów :   

Re: Portale randkowe

Nie wiedziałam o tym..Fajna sprawa:))


Iphone, Ipad, Ipod...tylko I'm coraz mniej.

Od czasu do czasu człowiek powinien dostać w mordę,
tak profilaktycznie, aby pamiętać, żeby nie marudzić
kiedy jest w miarę dobrze

Offline

 

#8 2011-10-03 08:51:18

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Portale randkowe

strasznie dużo osób się w to zaangażowało, nawet nie wiedziałam, że demotywatory mają tylu użytkowników.
myślicie, że coś może z tego być? to nie portal randkowy, ale niektóre ogłoszenia wyglądają zupełnie tak.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#9 2011-10-03 14:57:57

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Portale randkowe

Black Star napisał:

strasznie dużo osób się w to zaangażowało, nawet nie wiedziałam, że demotywatory mają tylu użytkowników.
myślicie, że coś może z tego być? to nie portal randkowy, ale niektóre ogłoszenia wyglądają zupełnie tak.

przejrzałam parę stron no i niektórzy napisali podziękowania, bo dzięki temu demotywatorowi poznali wspaniałych ludzi . Btw. załoga demotywatorów powinna podziękować autorowi za pomysł, bo tak jak napisałaś    powiększyła się liczba zarejestrowanych użytkowników no i wejść oczywiście


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#10 2011-10-08 09:28:48

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Portale randkowe

Kate napisał:

Black Star napisał:

strasznie dużo osób się w to zaangażowało, nawet nie wiedziałam, że demotywatory mają tylu użytkowników.
myślicie, że coś może z tego być? to nie portal randkowy, ale niektóre ogłoszenia wyglądają zupełnie tak.

przejrzałam parę stron no i niektórzy napisali podziękowania, bo dzięki temu demotywatorowi poznali wspaniałych ludzi . Btw. załoga demotywatorów powinna podziękować autorowi za pomysł, bo tak jak napisałaś    powiększyła się liczba zarejestrowanych użytkowników no i wejść oczywiście

no fakt, dla demotywatorów to świetna reklama. ale zastnawiam się, czy może z tego wyjść coś trwałego... bo to, że ludzie zaczną gadać przez internet to spoko, niektórzy pewnie nawet się spotkają, ale czy da radę z tego stworzyć związek... mówi się, że żeby dwoje ludzi się w sobie zakochało, to musi być "to coś", "ta chemia" - a chyba trudno to wychwycić przez internet.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#11 2011-10-08 11:58:04

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Portale randkowe

BS napisał:

ale zastnawiam się, czy może z tego wyjść coś trwałego... bo to, że ludzie zaczną gadać przez internet to spoko, niektórzy pewnie nawet się spotkają, ale czy da radę z tego stworzyć związek...

Cóż, czas na moją wypowiedź. Myślę, że można stworzyć coś trwałego przez internet. Tylko wymaga to pewnego czasu i odbycia się procesu, na który składa się:
- poznanie podstawowych "danych" tego drugiego człowieka
- poznanie jego światopoglądu
- wytworzenia pewnej relacji i przełamania barier
- no i najbardziej ważnego - ZAUFANIA
Jeśli uzyskamy te punkty, przeważnie dochodzi do spotkania. Od niego wiele zależy. W końcu w 'realu' trudno ukryć już cokolwiek.

Byłam 2 razy w związku przez internet. Pierwszy trwał dwa lata i może trwałby dalej, gdyby nie zazdrość drugiej strony o przyjaciół. Tego nie jestem w stanie znieść.
Obecnie jestem znowu w związku. Znamy się prawie 4 lata, od 5 miesięcy jesteśmy razem. Bylibyśmy już 2, gdyby nie moja głupota i złe odczytanie intencji. Byliśmy przez ten cały czas bardzo dobrymi i bliskimi przyjaciółmi. Takimi "gdyby coś - dzwoń nawet w środku nocy". I dzwonił. Myślimy o ślubie. Oczywiście odległość jest poważnym minusem. Jednego razu mieszkamy ze sobą 3 miesiące, a drugiego nie widzimy się dokładnie tyle samo. Dlatego tak ważne są codzienne rozmowy i podtrzymywanie zainteresowania.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#12 2011-10-08 23:42:43

 dracy

Użytkownik

Skąd: droga na Brześć 666.
Zarejestrowany: 2010-02-25
Posty: 1855
Punktów :   

Re: Portale randkowe

Ja mojego chłopaka również poznałam przez internet - tzn. znaliśmy się już wcześniej ze szkoły, ale dopiero gdy zaczęliśmy ze sobą pisac, zakochaliśmy się w sobie.  W takich internetowych związkach byłam już kilka razy, nawet jako małolata. Poznałam też wielu świetnych ludzi, z niektórymi utrzymuję kontakt do dziś. 

napisałam już swoje 'ogłoszenie' pod tym demotem. Po godzinie był już odzew. Mam nadzieję, że nie ostatni. Bo pomysł jest rewelacyjny.


dial.          search.        accept.

here, you have to run as fast as you can to stay in the same place.

Offline

 

#13 2011-10-10 15:47:03

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Portale randkowe

dracy napisał:

napisałam już swoje 'ogłoszenie' pod tym demotem. Po godzinie był już odzew. Mam nadzieję, że nie ostatni. Bo pomysł jest rewelacyjny.

szczęściara! Do mnie napisano po kilku dniach ;p xD


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#14 2011-10-15 10:16:09

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Portale randkowe

Kate napisał:

dracy napisał:

napisałam już swoje 'ogłoszenie' pod tym demotem. Po godzinie był już odzew. Mam nadzieję, że nie ostatni. Bo pomysł jest rewelacyjny.

szczęściara! Do mnie napisano po kilku dniach ;p xD

i co, jak Wam się układają te internetowe znajomości? poznałyście kogoś ciekawego?

jak dla mnie, przez internet można poznać bardzo wartościowych ludzi i stworzyć świetne relacje, tylko - przynajmniej w moim przypadku - jest to raczej przyjaźń, niż miłość. w miłości, dla mnie, istotne są też te wszystkie interakcje, które wychodzą dopiero w realu: spojrzenia, uśmiechy, nieśmiałe dotknięcia, to w jaki sposób czujemy się przy drugiej osobie (zarówno duchowo jak i fizycznie - feromony i te rzeczy)... sam internet na pewno nie wystarczy.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#15 2011-10-15 21:58:29

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Portale randkowe

Black Star napisał:

spojrzenia, uśmiechy, nieśmiałe dotknięcia, to w jaki sposób czujemy się przy drugiej osobie (zarówno duchowo jak i fizycznie - feromony i te rzeczy)... sam internet na pewno nie wystarczy.

co racja to racja, bo może wystąpić taka sytuacja, że w chwili pierwszego spotkania można się zawieść.
Jeśli chodzi o znajomość z komentów to u mnie to jakoś ucichło xD. Fajny chłopak, przede wszystkim normalny, ale oboje nie za często wchodzimy na gg w związku z tym rzadko rozmawiamy .


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl