Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2011-10-30 13:04:23

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

halloween

obchodzicie to święto? w jaki sposób? czy halloween w ogóle można nazwać świętem? czy podoba Wam się ta amerykańska tradycja w polskiej kulturze?

ja nie obchodzę, z reguły (chyba że ktoś zorganizuje jakąś halloweenową imprezę przebieraną), ale zwykle korzystając z długiego weekendu próbuję spotkać się ze znajomymi.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#2 2011-10-30 14:22:00

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: halloween

Szczerze to ja tego nie uznaję. Kiedyś jak byłam mała to raz z koleżankami latałyśmy po ludziach i nieźle się bawiłyśmy. Ale potem przestało mi się to podobać.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#3 2011-11-03 21:59:51

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: halloween

w tym roku po moim opolskim osiedlu biegało pełno dzieci i prosiło o cukierki ;/ jeszcze parę lat temu tego nie było. strasznie się ten zwyczaj 'rozprzestrzenia'. a podejrzewam, że mało kto wie, skąd to się naprawdę wzięło.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#4 2011-11-04 09:12:06

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: halloween

Powiem tak: kiedyś urządzałam imprezy z okazji Halloween. Nawet się z koleżankami przebierałyśmy w różne morderczynie i inne takie. W tym roku tego nie robiłam, dlaczego? Uno: po prostu mi się nie chciało Due: miałam zajęcia w tamten weekend. Dlatego umówiłam się wcześniej z siostrą, jej chłopakiem i koleżanką na pizzę, potem obejrzałyśmy film i tak obchodziłyśmy halloween


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#5 2011-11-04 12:03:32

 mart991

Użytkownik

223011
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 1660
Punktów :   

Re: halloween

Rok temu w ramach halloween z koleżankami przebrałyśmy się za jakieś dziwadła i biegałyśmy tak po centrum handlowym śmiejąc się z reakcji ludzi na nasz widok, ale w tym roku jakoś nie miałyśmy ochoty i nie było czasu. W ogóle w tym roku wśród moich znajomych nikt tego święta nie obchodził, chociaż w poprzednim roku było dużo przebieranych imprez i akcji podobnych do naszej, w stylu "przebieramy się i chodzimy po mieście".

Offline

 

#6 2011-11-09 12:09:30

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: halloween

po krakowskim rynku przebrani ludzie chodzą nawet bez halloween, więc w sumie nie trudno by było znaleźć przebieraną imprezę, ale ja jakoś nie miałam na to nastroju.

chciałam natomiast wyciąć sobie ładną dynię, tak dla ozdoby, ale nie miałam czasu.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl