Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#46 2014-05-16 15:52:38

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: matura

Black Star napisał:

Kate napisał:

Już w gimnazjum nauczyciele poruszają ten temat mówiąc "od tego egzaminu zależy Wasze dalsze życie"... W ten sposób od początku ten cały egzamin wyobrażałam sobie jako coś strasznego, okropnie stresującego, a jeszcze gdy niektórzy mówią, że płakali pod salą to już w ogóle...

dokładnie o to mi chodzi.
+ koszmarnie stresująca procedura, kodowanie prac, wpisywanie numerków, naklejanie kodów kreskowych i te ciągłe głosy, że "jeżeli złym długopisem zakolorujesz odpowiedzi to maszyna nie odczyta i nie zdasz i w ogóle" (). niepotrzebnie to wszystko nakręca atmosferę.

haha taaak i na wszelki wypadek brało się kilka czarnych długopisów. Ja na ławce miałam chyba 3


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#47 2014-06-11 10:34:25

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Re: matura

Jej, 80 procent z ustnego angielskiego. xD No nie wierzę.

Offline

 

#48 2014-06-11 10:38:18

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: matura

Ja miałam tyle samo! Gratuluję!


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#49 2014-06-11 10:52:10

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Re: matura

O, to fajno. Dziękuję.
Jak byłam na wynikach, zapytali mnie, jak sądzę, ile procent otrzymałam. Nie miałam pojęcia ile, więc strzeliłam, że czterdzieści. A egzaminatorzy popatrzyli na siebie znacząco i powiedzieli, że dwa razy więcej, i prawie zeszłam. xD

Offline

 

#50 2014-06-11 13:41:11

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: matura

Przy ogłaszaniu wyników zaczęłyśmy z koleżanką piszczeć, bo tak byłyśmy zadowolone


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#51 2014-06-12 22:56:23

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: matura

Hahaha gratulacje!! Ten ustny angielski... Ja myślałam, że nie zdałam A oni mi powiedzili ponad 70%... Też myślałam, że zejde


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#52 2014-06-14 00:53:00

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: matura

Kate napisał:

Black Star napisał:

Kate napisał:

Już w gimnazjum nauczyciele poruszają ten temat mówiąc "od tego egzaminu zależy Wasze dalsze życie"... W ten sposób od początku ten cały egzamin wyobrażałam sobie jako coś strasznego, okropnie stresującego, a jeszcze gdy niektórzy mówią, że płakali pod salą to już w ogóle...

dokładnie o to mi chodzi.
+ koszmarnie stresująca procedura, kodowanie prac, wpisywanie numerków, naklejanie kodów kreskowych i te ciągłe głosy, że "jeżeli złym długopisem zakolorujesz odpowiedzi to maszyna nie odczyta i nie zdasz i w ogóle" (). niepotrzebnie to wszystko nakręca atmosferę.

haha taaak i na wszelki wypadek brało się kilka czarnych długopisów. Ja na ławce miałam chyba 3

o, tak, ja też
chociaż ta schiza została mi do dziś i na każdy egzamin chodzę z nadmiarem długopisów...

Ewangelina, gratulacje!


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#53 2014-06-14 07:54:14

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: matura

Black Star napisał:

Kate napisał:

Black Star napisał:


dokładnie o to mi chodzi.
+ koszmarnie stresująca procedura, kodowanie prac, wpisywanie numerków, naklejanie kodów kreskowych i te ciągłe głosy, że "jeżeli złym długopisem zakolorujesz odpowiedzi to maszyna nie odczyta i nie zdasz i w ogóle" (). niepotrzebnie to wszystko nakręca atmosferę.

haha taaak i na wszelki wypadek brało się kilka czarnych długopisów. Ja na ławce miałam chyba 3

o, tak, ja też
chociaż ta schiza została mi do dziś i na każdy egzamin chodzę z nadmiarem długopisów...

a ja przeszłam ze skrajności w skrajność i zapominam o długopisach


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#54 2014-06-24 20:07:42

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: matura

no widzisz, czyli taka maturalna trauma może zadziałać w dwojaki sposób.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#55 2014-06-25 16:58:01

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: matura

Ja w sumie też na każdy egzamin/koło biorę 3-5 długopisów Tak na wszelki wypadek

Offline

 

#56 2014-06-26 22:10:00

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: matura

Livvy napisał:

Ja w sumie też na każdy egzamin/koło biorę 3-5 długopisów Tak na wszelki wypadek

dokładnie tak samo robię

chociaż z pożyczaniem od kogoś długopisu na egzaminie nikt nie robi tak straszne procedury, jak na maturze... - na szczęście.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#57 2014-07-07 14:36:10

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Re: matura

Maturka zdana.
Ze wszystkiego.
Aż nie wierzę. o.O

Offline

 

#58 2014-07-08 23:11:16

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: matura

Ewangelina napisał:

Maturka zdana.
Ze wszystkiego.
Aż nie wierzę. o.O

brawo i gratuluję


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#59 2014-07-09 11:13:51

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Re: matura

A dziękuję.

Offline

 

#60 2015-03-07 18:12:19

actressa

Użytkownik

Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2015-03-07
Posty: 4
Punktów :   

Re: matura

Pozostaje pytanie: Co dalej?

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl