Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#31 2013-06-12 22:40:12

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: matura

Black Star napisał:

to już niedługo
ale na pewno będzie dobre ^^

nie dzieki


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#32 2014-05-07 12:51:27

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Re: matura

Dzisiaj była ostatnia część matur pisemnych. Poszło mi masakrycznie.

Offline

 

#33 2014-05-07 13:29:53

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: matura

Ojej, może nie było tak źle? Ja drżałam przy polskim, a w ostatecznym rozrachunku nie było tak źle. A jak poszła Ci matma? Naprawdę była tak trudna?


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#34 2014-05-07 13:48:43

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Re: matura

Łatwe były tylko końcowe zdania zamknięte. Z otwartych trzech w ogóle nie ruszyłam, a w dwóch zabrakło mi miejsca na obliczenia. xD

Offline

 

#35 2014-05-07 14:09:28

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: matura

O zgroza! A co wybrałaś z polskiego?


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#36 2014-05-07 14:10:16

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Re: matura

Wesele.

Offline

 

#37 2014-05-08 22:34:23

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: matura

Ewangelina napisał:

Wesele.

Też bym wybrała "Wesele", imao można tutaj napisać o wiele więcej niż o "Potopie" (którego zresztą szczerze nie lubię), można znaleźć fajne konteksty.

Już wszystkie matury za Tobą (pisemne)? Kiedy ustne?


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#38 2014-05-09 10:15:57

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: matura

Ja akurat zazdroszczę, że mieliście Potop


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#39 2014-05-09 11:12:35

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: matura

Miło wspominam moją maturę z angielskiego. Zarówno pisemną (była bardzo łatwa, udało mi się napisać na 90%) jak i ustną (miałam za zadanie być kelnerką w restauracji i polecić polskie dania oraz poprowadzić kampanię wyborczą. Parę dni wcześniej rozmawiałam z moją koleżanką na temat ulotek i powiedziała mi, jak nazywają się one po angielsku i wykorzystałam to słowo na maturze. A przed samą maturą śpiewałam z koleżanką piosenki Green Daya )


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#40 2014-05-10 13:02:55

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Re: matura

Już wszystkie matury za Tobą (pisemne)? Kiedy ustne?

A i owszem, ustny polski trzynastego, angielski dwudziestego szóstego, chyba.
Cleo, podziwiam... języki obce to dla mnie zmora.

Offline

 

#41 2014-05-13 22:14:58

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: matura

Ewangelina napisał:

Już wszystkie matury za Tobą (pisemne)? Kiedy ustne?

A i owszem, ustny polski trzynastego, angielski dwudziestego szóstego, chyba.

trzynastego, to dziś mam nadzieję, że było dobrze.

ja w sumie swoją maturę wspominam średnio, nawet nie z powodu wyników (myślę, że były wystarczająco zacne), tylko ilosć stresu jaki otaczał to wydarzenie wydaje mi się dziś niewspółmierny do jego rangi. powtarzanie od piewszej klasy liceum, że "już zaraz czeka was najważniejszy egzamin w życiu" robi z matury rzecz koszmarnie stresującą, a stres wcale nie sprzyja ani nauce, ani wynikom.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#42 2014-05-14 13:15:39

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: matura

Black Star napisał:

ja w sumie swoją maturę wspominam średnio, nawet nie z powodu wyników (myślę, że były wystarczająco zacne), tylko ilosć stresu jaki otaczał to wydarzenie wydaje mi się dziś niewspółmierny do jego rangi. powtarzanie od piewszej klasy liceum, że "już zaraz czeka was najważniejszy egzamin w życiu" robi z matury rzecz koszmarnie stresującą, a stres wcale nie sprzyja ani nauce, ani wynikom.

zgadzam się z Tobą w 100%. Już w gimnazjum nauczyciele poruszają ten temat mówiąc "od tego egzaminu zależy Wasze dalsze życie"... W ten sposób od początku ten cały egzamin wyobrażałam sobie jako coś strasznego, okropnie stresującego, a jeszcze gdy niektórzy mówią, że płakali pod salą to już w ogóle... No i jeszcze nauczyciele, którzy powtarzają, że na pewno będziemy mieli poprawkę, bo niczego nie umiemy. To wszystko się gromadzi i potem rzeczywiście takie zdenerwowanie może doprowadzić do łez.
Ja jeszcze bałam się tego, że podczas pisania matury dostanę bólu brzucha i będę musiała przerwać i wyjść. Na szczęście jest coś takiego jak węgiel i przed każdym egzaminem na wszelki wypadek brałam po dwie tabletki


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#43 2014-05-14 13:31:42

 mart991

Użytkownik

223011
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 1660
Punktów :   

Re: matura

Ja oczywiście przed maturą zachorowałam Jutro matura, a tu 39 stopni gorączki i katar, ale dostałam jakiś super antybiotyk, który postawił mnie na nogi i jakoś dałam radę. Najgorzej zniosłam polski ustny, bo to mój pierwszy egzamin w takiej formie i bardzo to przeżywałam. Teraz wydaje mi się to śmieszne, ze względu takiego, że na studiach wszystkie egzaminy mam ustne, ale wtedy do śmiechu mi nie było
Pamiętam też, że babka od francuskiego mówiła mi, że nie zdam francuskiego, nie ma szans (ale zamiast ze mną ćwiczyć i robić zadania maturalne, kazała nam wycinać jakieś literki i robić ozdoby na stoisko naszej szkoły na targi edukacyjne). Oczywiście mimo jej wróżb zdałam i jestem bardzo zadowolona z wyniku

Offline

 

#44 2014-05-15 19:06:25

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: matura

Kate napisał:

Już w gimnazjum nauczyciele poruszają ten temat mówiąc "od tego egzaminu zależy Wasze dalsze życie"... W ten sposób od początku ten cały egzamin wyobrażałam sobie jako coś strasznego, okropnie stresującego, a jeszcze gdy niektórzy mówią, że płakali pod salą to już w ogóle...

dokładnie o to mi chodzi.
+ koszmarnie stresująca procedura, kodowanie prac, wpisywanie numerków, naklejanie kodów kreskowych i te ciągłe głosy, że "jeżeli złym długopisem zakolorujesz odpowiedzi to maszyna nie odczyta i nie zdasz i w ogóle" (). niepotrzebnie to wszystko nakręca atmosferę.

mart991 napisał:

Najgorzej zniosłam polski ustny, bo to mój pierwszy egzamin w takiej formie i bardzo to przeżywałam. Teraz wydaje mi się to śmieszne, ze względu takiego, że na studiach wszystkie egzaminy mam ustne, ale wtedy do śmiechu mi nie było

o, też celna uwaga. maturze nadaje się rangę 'najważniejszego egzaminu ever' itp., ale potem człowiek orientuje się, że egzaminów z podobną ilością materiału, podobnie trudnych jest jeszcze pełno w życiu, czy to na studiach, czy jakieś egzaminy zawodowe... .


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#45 2014-05-15 20:50:46

 mart991

Użytkownik

223011
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 1660
Punktów :   

Re: matura

Black Star napisał:

Kate napisał:

Już w gimnazjum nauczyciele poruszają ten temat mówiąc "od tego egzaminu zależy Wasze dalsze życie"... W ten sposób od początku ten cały egzamin wyobrażałam sobie jako coś strasznego, okropnie stresującego, a jeszcze gdy niektórzy mówią, że płakali pod salą to już w ogóle...

dokładnie o to mi chodzi.
+ koszmarnie stresująca procedura, kodowanie prac, wpisywanie numerków, naklejanie kodów kreskowych i te ciągłe głosy, że "jeżeli złym długopisem zakolorujesz odpowiedzi to maszyna nie odczyta i nie zdasz i w ogóle" (). niepotrzebnie to wszystko nakręca atmosferę.

O tak, pamiętam jak się bałam o to czy NA PEWNO dobrze wpisałam PESEL tudzież inne numerki (już nie pamiętam co tam było) i czy NA PEWNO dobrze zakreśliłam wszystkie odpowiedzi. Sprawdzałam z 50 razy... nie mówiąc już o strachu, że nagle wszystkie długopisy się wypiszą, albo zapomnę dowodu i w ogóle mnie nie wpuszczą

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl