Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#166 2010-03-28 11:26:46

 AlexSandra

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 943

Re: Papierosy i Alkohol.

Olutek, zgadzam się z Tobą.
Wszystko ma swój umiar, alkohol też. Od czasu do czasu można cos wypić, ale nie należy przesadzac z ilością. A imprezy bez alkoholu mogą być bardzo udane. Sama na takich bywam i wspaniale się bawie. Żal mi jest tylko takich osób co bez jakichkolwiek dopalaczy nie potrafią być szczęśliwi.


Krzyś, tęsknię!
Twarda, dziękuję ;*

Offline

 

#167 2010-03-28 14:40:33

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Papierosy i Alkohol.

Nie rozumiem dzisiejszych zasad młodzieży (odezwała się staruszka ). Nigdy nie przyszłam do domu schlana ani nic w tym stylu. Jak mi ktoś wytłumaczy, co fajnego jest w nocy spędzonej w objęciach muszli, albo śmierdzeniu dymem, to dam stówę.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#168 2010-03-28 14:49:09

 Eluce

Użytkownik

13356486
Call me!
Skąd: z nienacka ; o ^^
Zarejestrowany: 2010-03-27
Posty: 44

Re: Papierosy i Alkohol.

Cleo napisał:

Nie rozumiem dzisiejszych zasad młodzieży (odezwała się staruszka ). Nigdy nie przyszłam do domu schlana ani nic w tym stylu. Jak mi ktoś wytłumaczy, co fajnego jest w nocy spędzonej w objęciach muszli, albo śmierdzeniu dymem, to dam stówę.

popieram. nigdy nie paliłam, i palić nie będę. ohyda. pić? okej, ale nie tak ,żeby film się urwał czy żeby bylo widać. no bo właśnie, po co to robić? żeby być cool, czy coś? ;d jestem ciekawa jak będą się zachowywać ci, którzy już teraz (powiedzmy 15,16 lat) piją ile wlezie....chociaż. już teraz nastolatki pchają wózki, to przyszłość tego świata słabo widzę..


`A teraz śpij, i zapomnij o tym
co widziałeś, co słyszałeś, co przeżyłeś
i pomyśl, że to sen, że to wcale nie działo się,
tak będzie lepiej,
śpij.  .. ;>

Offline

 

#169 2010-03-28 16:23:29

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Papierosy i Alkohol.

Cleo napisał:

Jak mi ktoś wytłumaczy, co fajnego jest w nocy spędzonej w objęciach muszli, albo śmierdzeniu dymem, to dam stówę.

podpisuję się pod tym pytaniem wszystkimi mackami. też tego kompletnie nie rozumiem.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#170 2010-03-28 16:44:10

 AlexSandra

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 943

Re: Papierosy i Alkohol.

otóż fajne jest to, że poprostu się upijesz. Ktoś taki myśli wtedy, ze jest fajny bo się tak schlał, ze nic nie pamięta. A jak to powiedziała Cleo `noc spędzona na objęciach muszli` to tylko taki mały bonusik do tej całej rozrywki.


Krzyś, tęsknię!
Twarda, dziękuję ;*

Offline

 

#171 2010-03-28 17:07:40

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Papierosy i Alkohol.

otóż fajne jest to, że po prostu się upijesz. Ktoś taki myśli wtedy, ze jest fajny bo się tak schlał, ze nic nie pamięta.

To jest fajne? To jest przerażające. Mam kłopoty z pamięcią i bez tego.
Btw. ja jednak sądzę, że jeśli na takowej imprezie jest przypadkowy seks, to fajnie byłoby pamiętać chociaż twarz i imię ojca dziecka, bo nierzadko dziewczyny 'wpadają' na imprezach.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#172 2010-03-28 17:39:26

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Papierosy i Alkohol.

Może i przerażające, ale widocznie wielu osobom się podoba =]

Offline

 

#173 2010-03-28 17:46:14

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Papierosy i Alkohol.

Ciekawe, czy wstawanie do dziecka i jednoczesne chodzenie do szkoły/pracy też będzie się podobało.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#174 2010-03-28 17:49:03

 AlexSandra

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 943

Re: Papierosy i Alkohol.

Cleo, napisałam to z ironią   Ja też. O nic innego mi nie chodziło ~Cleo
Ostatnio właśnie czytałam o takiej lasce w ciąży, która poszukuje ojca dziecka. Wpadła własnie na imprezce i teraz ma kłopot.


Krzyś, tęsknię!
Twarda, dziękuję ;*

Offline

 

#175 2010-03-28 19:53:39

 Olutek

Użytkownik

5020895
Zarejestrowany: 2010-03-27
Posty: 35

Re: Papierosy i Alkohol.

U mnie jest sytuacja, ze na jednej imprezie pewna dziewczyna zaszła w ciążę, chłopaków o ojcostwo było podejrzanych 5  : D Okazało się, że właśnie z tyloma miała stosunek w jedną noc : P

Cleo napisał:

Ciekawe, czy wstawanie do dziecka i jednoczesne chodzenie do szkoły/pracy też będzie się podobało.

Do pracy? Szkoły? Przecież wystarczy skończyć gimnazjum, a potem znajdzie się bogatego męża lub będzie się żyło zasiłków : )

Black Star napisał:

Cleo napisał:

Jak mi ktoś wytłumaczy, co fajnego jest w nocy spędzonej w objęciach muszli, albo śmierdzeniu dymem, to dam stówę.

podpisuję się pod tym pytaniem wszystkimi mackami. też tego kompletnie nie rozumiem.

Rozrywka? Kto tu mówi o jakiejkolwiek rozrywce. Nie wiesz jak to jest? Możesz pójść do szkoły i pochwalić się jak to było na tej bibie i jaką to masz mocną głowę, bo wytrzymałaś aż do 5! A dalej nic nie pamiętałaś... uhuhuhuh, ale będzie teraz respekt w szkole, wszyscy będą ciebie uwielbiać!

Ostatnio edytowany przez Olutek (2010-03-28 19:54:38)

Offline

 

#176 2010-03-28 23:01:12

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Papierosy i Alkohol.

Przecież wystarczy skończyć gimnazjum

Otóż nie wystarczy.
Ostatnio miałam lekcje akurat z prawa do uczenia się i wg. niego musisz się uczyć do 18 r.ż. (tzw. obowiązek szkolny). Czyli musisz chociaż ukończyć 2 klasy liceum/technikum lub 2-letnią zawodówkę.
A zasiłki dostaniesz tylko w wypadku, gdy (tzw dochód na rodzinę nie przekracza określonej kwoty na osobę.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#177 2010-03-29 12:33:37

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Papierosy i Alkohol.

Livvy napisał:

Może i przerażające, ale widocznie wielu osobom się podoba =]

jeszcze bardziej przerażające jest to, że komuś może się to podobać

swoją drogą, nadal nie czaję, co jest takiego 'super-szpanerskiego' w wypiciu więcej niż inni. to tak jakby się licytować kto zjadł więcej pierogów na obiad... XD


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#178 2010-03-29 20:48:03

 Olutek

Użytkownik

5020895
Zarejestrowany: 2010-03-27
Posty: 35

Re: Papierosy i Alkohol.

Cleo napisał:

Przecież wystarczy skończyć gimnazjum

Otóż nie wystarczy.
Ostatnio miałam lekcje akurat z prawa do uczenia się i wg. niego musisz się uczyć do 18 r.ż. (tzw. obowiązek szkolny). Czyli musisz chociaż ukończyć 2 klasy liceum/technikum lub 2-letnią zawodówkę.
A zasiłki dostaniesz tylko w wypadku, gdy (tzw dochód na rodzinę nie przekracza określonej kwoty na osobę.

Ale ja wiem, tylko to są zdania, które najczęściej słyszy się od takich młodych matek ; )

Offline

 

#179 2010-04-22 21:50:18

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: Papierosy i Alkohol.

Właśnie tak jest w gimnazjum po weekendzie się słyszy tylko przechwałki kto i ile wypił. A później ludzi myślą, że jest spoko tylko dlatego, że schlał się do nie przytomności i nic nie pamiętał. Owszem pij, ale z umiarem w gronie ludzi zaufanych, którzy nie zostawią Cie na pastwe losu. Tak samo dzis moja kupela się trochę napiła, żadna jej nie zostawiła. Wszytskie piłyśmy, wszystkie ponosimy tego konsekwencje, wszystkie się pilnujemy.
Tak jest w gronie przyjaciół. Tak powinno być


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

#180 2010-04-25 16:22:55

Suri

Użytkownik

8179671
Zarejestrowany: 2009-10-01
Posty: 31
Punktów :   

Re: Papierosy i Alkohol.

Cleo napisał:

Przecież wystarczy skończyć gimnazjum

Otóż nie wystarczy.
Ostatnio miałam lekcje akurat z prawa do uczenia się i wg. niego musisz się uczyć do 18 r.ż. (tzw. obowiązek szkolny). Czyli musisz chociaż ukończyć 2 klasy liceum/technikum lub 2-letnią zawodówkę.
A zasiłki dostaniesz tylko w wypadku, gdy (tzw dochód na rodzinę nie przekracza określonej kwoty na osobę.

yhym. ale niedawno czytałam o osobach, które oblewają w gimnazjum i po tej szkole kończą naukę. po prostu w gim czekają na pełnoletność o,o
szok.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl