Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#166 2010-11-17 22:31:24

 dracy

Użytkownik

Skąd: droga na Brześć 666.
Zarejestrowany: 2010-02-25
Posty: 1855
Punktów :   

Re: Wasz styl

Ostatnio ciągle poszukuję swojego stylu i cały czas go modernizuję, a więc do mojego modowego kanonu doszły krótkie spódnice typu 'takie od mundurków' i długie koszule noszone jako sukienki.  Męskie koszulki noszę tylko na wfie. Wybieram teraz raczej normalne t-shirty i bluzki na ramiączkach. Do tego chusteczka lub wieelgaśny szalik... na ręce cała masa bransoletek, które moi koledzy określają mianem kastetów, sporo wisiorków i przypinek. W sezonie jesiennym cały czas rządzą trampki, tylko że w wersji ocieplanej do połowy łydki. No i koniecznie wielka wełniana czapka, a na nią jeszcze większe słuchawki ;>


dial.          search.        accept.

here, you have to run as fast as you can to stay in the same place.

Offline

 

#167 2010-12-30 23:09:23

 Pluszowy

Użytkownik

Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2010-12-29
Posty: 236
Punktów :   
WWW

Re: Wasz styl

Hyym, ciekawy wątek,

mówię ciekawy, bo w naszym świecie większość traktuje nas stereotypowo, tak jak wyglądamy. A to nie do końca prawda, ja na ten przykład ubieram się jak najluźniej. Szerokie spodnie, sportowe buty ponad kostkę, długie bluzy, i jeszcze dłuższe kurtki, to normalka w moim ubiorze. Ubiór odświętny, jeśli można to tak nazwać, wygląda u mnie że zamieniam koszulki, na koszule, i nieco krótsze, bądź nawet w skrajnych wypadkach, normalne spodnie. Z butów jednak nigdy nie rezygnuję, nigdy .


I'm here without you babe, but you still on my lonely mind, i think about you babe, and i dream about you all the time...
Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, po czym pobije doświadczeniem
http://img.userbars.pl/170/33976.png
http://img.userbars.pl/173/34528.jpg
http://img.userbars.pl/148/29486.png

Offline

 

#168 2010-12-31 22:33:59

 Mudzyn

Użytkownik

26088467
Call me!
Skąd: Bielsko
Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 23
Punktów :   
WWW

Re: Wasz styl

Ja jak twierdzi moja matka wyglądam jak szatan O.o
Koledzy twierdzą że jak rockóa albo metal
NIe wiem szczerze jak się określać...Ja lubię ciemne rzeczy..w takich się dobrze czuję..Lubię luźne wygodne ciuchy...WIeszam na sobie łańcuchy i pieszczochy ale bez przesady....Nie lubię się malować...na szyi nosze psią obrożę (kiedyś w ramach protestu do przypinania psów,a teraz tak z przyzwyczajenia) Buty do kolan....
Ale chyba aż tak przerrażająco na ulicy nie wyglądam ;d
Mam też sentyment do swoich strojów w których ćwicze i trenuję -jedyne kolorowe w mojej szafie oprócz bielizny xDDD


Dopóki nie chwycę miecza,
Nie mogę cię chronić.
Trzymając miecz,
Nie mogę cię objąć.

Offline

 

#169 2011-01-01 12:50:28

 El Nino.

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 384
Punktów :   

Re: Wasz styl

czy ja wiem czy ja mam swój styl? nie podążam za jakimiś najnowszymi trendami, kupuje to co mi się podoba i na co wystarczy mi kasy. czasami ubieram się bardziej kobieco, czasami zakładam zwykły t-shirt i spodnie. można powiedzieć, że mam fioła na punkcie butów. w sumie to do nich przywiązuję największą uwagę.


___________

Barca <3
ŁKSa <3

Offline

 

#170 2011-07-25 13:51:48

ChemicalGirl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-22
Posty: 33
Punktów :   

Re: Wasz styl

Mudzyn napisał:

Ja jak twierdzi moja matka wyglądam jak szatan O.o
Koledzy twierdzą że jak rockóa albo metal

heh, u mnie jest to samo ^^
Kocham czerń, czarny lakier, i koszulki z rockowymi lub metalowymi zespołami.
No i oczywiście ubóstwiam glany. ♥

Offline

 

#171 2014-03-16 11:31:01

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Wasz styl

Ponieważ ubieram się jak siedem nieszczęść, [prawie wszystkie moje ciuchy kupuje mi mój chłopak i jego mama. Serio I nareszcie dobrze wyglądam Uwielbiam, wręcz kocham ciuchy w poziome paski (czarno-białe lub granatowo-białe).
http://i.pinger.pl/pgr229/904c8d5c001ad253531997a6
Moim marzeniem jest ta sukienka powyżej. Jak też można się domyślić, uwielbiam styl Beyonce (choć gdy założyła ubranie z printem pizzy już nie byłam zadowolona )
Ostatnio pokazałam P. te buty:
http://beyonce.com.pl/wp-content/upload … _Boots.jpg
niestety, stwierdził, że jeśli pokażę mu się w nich, to on na naszym ślubie wystąpi w znienawidzonym przeze mnie fioletowym dresie, krótkich spodenkach i w nieśmiertelnym połączeniu skarpety-sandały Umarłam ze śmiechu, a potem stwierdziłam, że zbiorę wszystkie nasze ubrania i będziemy wzajemnie wyrzucać sobie te, które nam się nie podobają. No ale po tym zostałabym jedynie z 2 parami spodni i 5 bluzkami


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#172 2014-03-16 23:01:10

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Wasz styl

Cleo napisał:

http://beyonce.com.pl/wp-content/uploads/2013/11/Azzedine_Alaia_Lace_Front_Ankle_Boots.jpg

te buty są prześliczne! Ja też takie uwielbiam na obcasie i z pazurem ) Szkoda, że po 5 minutach chodzenia bolą mnie już nogi dlatego na co dzień chodzę na płaskiej podeszwie.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#173 2018-08-29 15:17:46

apogee

Użytkownik

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2018-08-29
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: Wasz styl

ja mocno schudłam w tym roku więc muszę wymienić większość szafy, gdzie polecacie kupić w rozsądnej cenie spodnie i sukienki?

Offline

 

#174 2024-05-01 14:48:01

tymek065

Użytkownik

Zarejestrowany: 2022-07-25
Posty: 233
Punktów :   

Re: Wasz styl

Proces tworzenia biżuterii rozpoczyna się od projektowania. Jubiler może stworzyć unikalne wzory na podstawie własnej wizji lub zgodnie z preferencjami klienta. Następnie dobiera odpowiednie materiały, takie jak metale i kamienie szlachetne, aby zrealizować projekt. Główne techniki, którymi posługują się jubilerzy, to złotnictwo, srebrnictwo i jubilerstwo. Złotnictwo zajmuje się obróbką złota i innych metali szlachetnych, tworząc z nich różnorodne formy biżuterii, od pierścionków i naszyjników po bransoletki i kolczyki. Srebrnictwo skupia się na pracy ze srebrem, które może być stosowane zarówno do tradycyjnych wzorów, jak i nowoczesnych projektów. Jubilerstwo obejmuje szeroki zakres umiejętności, od grawerowania i polerowania po inkrustację i montaż kamieni szlachetnych. Podsumowując, jubiler to nie tylko rzemieślnik, ale również artysta, który tworzy piękno i wyraża emocje poprzez swoje unikalne dzieła. https://bovem.com.pl/

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl