Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#151 2010-03-15 15:52:10

 Kaelsy

Użytkownik

1019373
Skąd: Inferno
Zarejestrowany: 2006-06-29
Posty: 1577

Re: Wasz styl

Livvy napisał:

A już myślałam, że może takie jednak istnieją...

Ja mam takie. Eleganckie, cieplutkie, nieprzemakające


http://www.rrr.com.pl/pasek.gif
To niekończący się pościg za money, money. Po drodze gdzieś zapominamy,
O ludzkich wartościach, różnych mądrościach. Szczerej miłości, marzeniach,
Stając się toksyczni dla otoczenia.

Offline

 

#152 2010-03-15 16:12:16

 Vizirowa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 89
Punktów :   

Re: Wasz styl

Ubieram się zwyczajnie; dżinsy, albo czarne rurki, jakaś koszulka, bluza, ewentualnie tunika. Z butów to trampki, adidasy, rzadko baleriny. Raczej nie maluję się. Na co dzień wystarcza mi błyszczyk, a pełny makijaż to tylko na szkolną dyskotekę, albo z innej okazji. Tak codziennie do szkoły uważam za bezsensowne.


Miłość nie leci z kranu jak woda, nie możesz jej odkręcać i zakręcać, kiedy tylko zechcesz. - Stephen King

Offline

 

#153 2010-03-15 19:22:01

 dracy

Użytkownik

Skąd: droga na Brześć 666.
Zarejestrowany: 2010-02-25
Posty: 1855
Punktów :   

Re: Wasz styl

Ogólnie to mój styl jest... dość dziwny.  Najczęściej zakładam dłuuugie koszule, najczęściej flanelowe, pod spód t-shirt, najczęściej męski, z logiem jakiegoś zespołu, albo napisem typu 'zaufaj mi, jestem agentem ubezpieczeniowym', jakieś bluzki w czaszki, albo ukochane przeze mnie czarno - białe paski. W lecie najczęściej jakaś czarna na ramiączkach. Uwielbiam swetry. Mam całą masę takowych w szafie i z uporem maniaka noszę je zawsze, gdy jest ciepło. Ostatnio zakochałam się w cudem odnalezionych koszulach jeansowych.  Jeśli chodzi o spodnie... najczęściej szare lub czarne rurki lub bojówki moro/khaki. Kiedy jest ciepło to jakieś takie... takie 3/4.  Nieraz zdarzy się cud i założę spódnicę. Dłuuuugą, taką trochę gotycką, czarną, albo takiej samej długości czerwoną. Uwielbiam wszelakie dodatki, mam całą kolekcję krawatów, których nie potrafię wiązać. Zawsze noszę całą masę łańcuszków, bransoletek i tym podobnych. Na nogi trampki, glany lub trapery, na grzbiet skóra albo jakaś brązowa kurtka, na łeb czarny kapelusz, coś a'la Jackson i... macie całą dracy.


dial.          search.        accept.

here, you have to run as fast as you can to stay in the same place.

Offline

 

#154 2010-04-21 14:43:37

 Twix

Użytkownik

22467990
Skąd: jest to forum? o.O
Zarejestrowany: 2010-04-18
Posty: 29
WWW

Re: Wasz styl

Ja przeważnie ubieram się po swojemu. Czarne, przydługawe włosy (bez przesady, na ramiona to ja ich nie mam...), sfarbowana grzywa opadająca na oczy. często jakaś czarna kredka pod okiem, rzadko do szkoly, czesciej na wypady wte/wewte. Zawsze noszę czarne koszulki, zwykle z logiem zespołu, albo też z napisem "odpierdol sie, jestem nie dla cb". zawsze nosze czarna, skórzaną kurtkę, ale rzadko coś na mnie pasuje, jestem wysoki, a na moich barach zawsze wszystko się opina, i jak tylko się schylę, czuję, że się coś targa. zawsze czarne dżinsy - wąskie, szerokie, nie ma znaczenia. zawsze poszarpane, czarne, przewaznie lancuchy na zapinkach. na nogach przewaznie trampki (w szkole) poza szkola, czesto wysokie glany. dodatki typu bransoletka, niesmiertalnik, lancuch, wielki krzych - zawsze na miejscu. ot, cały ja...


"Idea nieba w chrześcijaństwie polega na tworzeniu piekła na ziemi."

Offline

 

#155 2010-04-24 23:22:19

 ×Fergie

Użytkownik

2222471
Zarejestrowany: 2010-04-24
Posty: 2

Re: Wasz styl

Mój styl jest... trudny do określenia. Na co dzień zakładam dżinsy, bluzkę z nadrukiem, często krótki rękaw na długi, rozpinaną bluzę. Ostatnio lubuję się w kratce, a szczególnie koszulach na guziczki z krótkim rękawem w ten wzór. Stópki moje obute zazwyczaj w adidasy lub glany. Kurtka albo materiałowa w ciemnych kolorach, albo czarna lub brązowa z ekoskórki. Na łebek koniecznie czapka z daszkiem - najczęściej moja ukochana w czarno-biały wzór moro.
I tak zazwyczaj wyglądam ja.


<brak podpisu z przyczyn ekonomicznych, społecznych, politycznych i religijnych>

Offline

 

#156 2010-07-14 18:34:35

 loora.

Użytkownik

Skąd: coś koło Koszalina.
Zarejestrowany: 2010-07-08
Posty: 108
Punktów :   

Re: Wasz styl

Ja ubieram się raczej tak, aby wtopić się w tłum - dżinsy, podkoszulka, bluza i trampki. W lato długie spodnie ustępują krótkim, ewentualnie spódniczce . Chciałabym ubierać się trochę inaczej niż większość, ale nie mam na to odwagi... ;<.


________________________________
miłości tylko brak.

Offline

 

#157 2010-07-15 01:46:17

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Wasz styl

loora. napisał:

Chciałabym ubierać się trochę inaczej niż większość, ale nie mam na to odwagi... ;<.

spróbować zawsze można nie ma się czego bać


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#158 2010-07-15 09:45:04

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Wasz styl

Właśnie. Wystarczy, że zaczniesz od jednego elementu. Potem dodajesz stopniowo kolejne i nie zauważasz, że ubierasz się tak jak chciałaś ;]


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#159 2010-07-15 13:32:10

 loora.

Użytkownik

Skąd: coś koło Koszalina.
Zarejestrowany: 2010-07-08
Posty: 108
Punktów :   

Re: Wasz styl

w sumie macie rację, ; ) być może spróbuję, ale mieszkam w takim miasteczku, że boję się, że mi dupę od razu obrobią. xD


________________________________
miłości tylko brak.

Offline

 

#160 2010-07-16 20:51:14

 MiKa

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 1058

Re: Wasz styl

Ostatnio razem z koleżanką stwierdziłyśmy, że zrobimy radykalną zmianę w naszych szafach. Do tej pory ubierałam się jak 100 procentowy chłopak i mam taki chytry plan żeby stopniowo to zmienić, zaskoczyć siebie i wszystkich.. B> To będzie taki mały wstępik, zaczęcie wszystkiego od początku.


"Aby być w stanie zrozumieć nasz świat i nasze życie takim jakie ono jest, trzeba mieć oczy otwarte na więcej niż jeden typ filozofii, która jest dla ciebie pokarmem."
~Serj Tankian

Offline

 

#161 2010-07-17 00:55:34

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Wasz styl

loora. napisał:

w sumie macie rację, ; ) być może spróbuję, ale mieszkam w takim miasteczku, że boję się, że mi dupę od razu obrobią. xD

nie przejmuj się tym pamiętaj, że ludzie nie powinni Cię oceniać po wyglądzie, ale po wnętrzu ^^

MiKa napisał:

Ostatnio razem z koleżanką stwierdziłyśmy, że zrobimy radykalną zmianę w naszych szafach. Do tej pory ubierałam się jak 100 procentowy chłopak i mam taki chytry plan żeby stopniowo to zmienić, zaskoczyć siebie i wszystkich.. B> To będzie taki mały wstępik, zaczęcie wszystkiego od początku.

wow chytry plan, powodzenia ^^


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#162 2010-07-18 00:27:21

 Peggy Blue

Użytkownik

21368282
Skąd: ...nie wiem...
Zarejestrowany: 2010-04-04
Posty: 21
Punktów :   

Re: Wasz styl

ja lubię koszule w kratę ... ^^ dżinsy, mój t-shirt z Nirvaną  i trampki obowiązkowo xD

Offline

 

#163 2010-07-19 21:08:46

 MiKa

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 1058

Re: Wasz styl

Black Star napisał:

wow chytry plan, powodzenia ^^

dzięki oby się powiódł, bo trochę mnie przeraża o.o'


"Aby być w stanie zrozumieć nasz świat i nasze życie takim jakie ono jest, trzeba mieć oczy otwarte na więcej niż jeden typ filozofii, która jest dla ciebie pokarmem."
~Serj Tankian

Offline

 

#164 2010-07-20 14:29:29

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Wasz styl

MiKa napisał:

Black Star napisał:

wow chytry plan, powodzenia ^^

dzięki oby się powiódł, bo trochę mnie przeraża o.o'

dasz radę, trzeba być dobrej myśli.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#165 2010-07-20 17:17:25

 Olga

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 340
Punktów :   

Re: Wasz styl

Ciuchy, co prawda nie ubieram się jakoś niezwykle, ale zakupy lubię. Najczęściej dżinsy z trampkami i jakąś bluzką lub koszulą. Czasami zaszaleję i założę kieckę. Ale i tak nie muszę się ubierać jakoś specjalnie, żeby się wyróżnić. Wystarczą mi moje dredy xd. Jak byłam na Łotwie, to ludzie cały czas gapili się na moją głowę. Założę się, że jeżeli ubrałabym się w strój klauna, to i tak patrzyliby na dredy .

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl