Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#151 2012-09-06 14:01:20

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Co ostatnio widzieliście w kinie...

Kate napisał:

W lipcu byłam z ojcem na "Prometeuszu 3D". Zapowiadało się na naprawdę niezły i interesujący film. Ale zakończyło się tak, że nasuwało się pytanie "to już koniec? O.o". Zupełnie inaczej go sobie wyobrażałam. Nie było w nim czegoś takiego, co by mnie poruszyło, zaskoczyło, albo nawet przeraziło. Przez cały film oczekiwałam jakiejś naprawdę dobrej akcji. Co prawda działo się coś przez chwilę, ale nic specjalnego. A i koniec nawiązywał do "Obcego".

mnie też rozczarował 'prometeusz'. spodziewałam się, szczerze mówiąc, że będzie to dobra kontynuacja 'Obcego' (a to już praktycznie klasyk!), z równie świetnie wykreowaną atmosferą grozy i napięcia. ale czegoś zabrakło, tak jak pisze Kate. świetne efekty specjalne, niesamowita sceneria, ale zupełnie jak dla mnie nie wykorzystano potencjału. nie był to może zły film, ale na pewno nie umywa się do poprzednich 'Obcych'.

Kate napisał:

Btw. właśnie zobaczyłam, że dzisiaj premiera Niezniszczalnych 2! Kto idzie?! Bo ja na pewno

już byłam! druga część świetna, nawet lepsza niż pierwsza. najlepsze były dialogi między bohaterami i pełno żartów. fajnie widzieć, jak aktorzy i twórcy filmu mają duży dystans do samych siebie.

zamierzam jeszcze wybrać się wkrótce na 'meridę waleczną' - ktoś już był, może?


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#152 2012-09-08 23:08:58

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Co ostatnio widzieliście w kinie...

Black Star napisał:

Kate napisał:

Btw. właśnie zobaczyłam, że dzisiaj premiera Niezniszczalnych 2! Kto idzie?! Bo ja na pewno

już byłam! druga część świetna, nawet lepsza niż pierwsza. najlepsze były dialogi między bohaterami i pełno żartów. fajnie widzieć, jak aktorzy i twórcy filmu mają duży dystans do samych siebie.

tak, też już byłam Również mi się podobało! Najlepsze było wejście Chucka Norrisa!


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#153 2012-11-02 19:13:11

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: Co ostatnio widzieliście w kinie...

,,Jesteś Bogiem"
Mi film bardzo się spodobał. Choć znałam zakończenie to i tak płakałam. Film daje do myślenia..


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

#154 2012-11-04 15:40:38

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Co ostatnio widzieliście w kinie...

a ja polecam, bardzo, strasznie, wyjątkowo, 'skyfall' rzecz jasna widziałam już i to nie raz i ciągle się zachwycam ^^
fani bonda (i nie tylko) - do kin!


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#155 2013-05-21 09:08:41

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Co ostatnio widzieliście w kinie...

znów polecam, tym razem iron mana 3 - byłam już jakiś czas temu i ciągle wspominam z uśmiechem na twarzy
naprawdę świetny film ^^

iii strasznie, strasznie polecam najnowszego 'star treka' ^^ chyba nawet bardziej niż 'iron mana'


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#156 2014-01-01 12:17:03

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Co ostatnio widzieliście w kinie...

"oficjalnie" otwieram temat "hobbita" - kto był, kto się wybiera, kto bojkotuje? i jakie wrażenia (tych, którzy już widzieli)?

ja idę dopiero dziś, bo ciężko było o miejsca (co jest rzadkością w opolskim kinie, zwykle sale są bardziej puste niż pełne, więc wow).


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#157 2014-01-01 19:44:43

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Co ostatnio widzieliście w kinie...

Byłam!
I lubię. Bardzo. Uwielbiam nawet dość sporo niezgodności z książką, ale jakoś tak wyjątkowo mi to nie przeszkadza. Chyba pierwszy raz.

Offline

 

#158 2014-01-02 10:43:32

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Co ostatnio widzieliście w kinie...

ja bym wolała bez takiej ingerencji w treść książki... nie wiem po co poprawiać tolkiena, skoro dobrze mu wyszło to, co napisał. i nie wiem po co na siłę aż tyle nawiązań do "władcy...", skoro i tak wiadomo, że są połączone np. postaciami czy uniwersum.

ale było widowiskowo, nie przeczę, nawet się nie dłużył, jak na taki długaśny twór. dużo się działo, miło się oglądało. idea dzielenia krótkiej - jakby nie patrzeć - książeczki na trzy długie filmy nadal mnie dziwi, no ale skoro robią to ładnie i zmyślnie, to nie będę protestować.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#159 2014-01-04 23:58:05

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Co ostatnio widzieliście w kinie...

Owszem, Tolkienowi wyszło. Problem w tym, że jakby odwzorowali "Hobbita" wiernie, to film byłby nudny (taki jednoczęściowy, bo w życiu nie zrobiliby z tego trylogii). W filmie Bilbo i krasnoludy są uczestnikami wszystkich wydarzeń, a nie tylko się im przyglądają, jak to częściej jest w książce. Ale odniesienia do LOTRa też mi strasznie przeszkadzają, fakt.

Offline

 

#160 2014-01-05 11:14:51

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Co ostatnio widzieliście w kinie...

nie tyle nudny, bo hobbit nie jest nudny, tylko był by taką klasyczną przygodówką. hobbit został napisany tak, że nawet młodsi czytelnicy mogą sobie czytać bez spiny i gdyby nakręcić wiernie, to można by na to zabierać dzieci i by się dobrze bawiły. (ja zawsze miałam takie poczucie, że hobbit jest bardziej do dzieci, a władca - do dorosłych).

a zrobili z tego wielogodzinny film (sumując wszystkie części, to już w ogóle) wybitnie dla dorosłych, stał się strasznie poważny. hobbit w książce nie wydawał mi się nigdy tak poważny - to była przyjemna lektura o przygodach, o smoku, o fortelach, o podróży. i to też może miałoby swój urok. nie wiem czy potrzebny jest aż tak ponury klimat, który mnie w ogóle nie przypomina atmosfery książki, tylko atmosferę z władcy, już.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#161 2014-01-07 21:04:57

 ThunderBird

Użytkownik

Call me!
Skąd: Zamość
Zarejestrowany: 2013-12-24
Posty: 74
Punktów :   

Re: Co ostatnio widzieliście w kinie...

A ja ostatnio byłem na Dino mama 3D.
Polecam bo naprawdę fajna bajka


http://fotoo.pl//out.php?i=946894_sygna.jpg
Moja pierwsza praca w PS'ie CS6 sprzed około roku. Odnalazła się!

Offline

 

#162 2014-03-15 23:25:48

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Co ostatnio widzieliście w kinie...

z fajnych bajek ostatnio ja polecam "Skubani" - o indykach
(i to na podstawie tej kreskówki jest jedna z serii wlepek, które można wysylać ludziom na fejsbuku)


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#163 2014-03-16 00:14:32

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Co ostatnio widzieliście w kinie...

A ja "Krainę lodu" Dwa Oscary, najlepszy film animowany i za piosenkę, "Let it go"
I WRESZCIE księżniczka Disneya, która nie potrzebowała księcia, inne spojrzenie na wielką miłość i głos rozsądku, czyli "You can't marry a man you just met". Polecam

Offline

 

#164 2014-03-16 00:26:52

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Co ostatnio widzieliście w kinie...

Livvy napisał:

A ja "Krainę lodu" Dwa Oscary, najlepszy film animowany i za piosenkę, "Let it go"
I WRESZCIE księżniczka Disneya, która nie potrzebowała księcia, inne spojrzenie na wielką miłość i głos rozsądku, czyli "You can't marry a man you just met". Polecam

muszę to w końcu obejrzeć, ciągle sobie obiecuję, że pójdę czy coś, ale czasu brak...


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#165 2014-03-16 00:32:19

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Co ostatnio widzieliście w kinie...

Obejrzyj ze mną...

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl