Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2014-07-23 20:41:07

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Randka?

Byłyście na takowej? Jakie są Wasze wrażenia?
Która była najlepsza? A może najgorsza?
I jak wyglądałaby idealna?

Ja szczerze mówiąc... boję się chodzić na randki, choć jestem od 3 lat w związku. Pamiętam, że byłam z P. na pizzy, potem przeszliśmy się po mieście, całkiem miła sprawa.

Potem jeszcze dodam opis mojej idealnej randki


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#2 2014-07-25 21:37:28

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Randka?

ja chyba mam upodobania dość klasyczne, ale co tam, opiszę
bardzo podobała mi się randka z byłym, z którym byłam dwa lata temu - to była pierwsza randka, wcześniej poznaliśmy się przez znajomych, potem gadaliśmy przez neta, potem w końcu spotkanie. to było wieczorem, wcześniej miałam bardzo ciężki dzień, nawet się wahałam, czy nie odwołać... ale nie odwołałam i bardzo się cieszę. ujęło mnie to, że przyszedł w marynarce od garnituru, a ja wielbię facetów w garniakach (chociaż wtedy nie mógł tego jeszcze wiedzieć), poszliśmy na drinki, w trakcie wieczoru dostałam różę, a potem odprowadził mnie to drzwi i miło się żegnaliśmy, natomiast najfajniejsze było to, że gadało się tak, jak ze starymi znajomymi, od razu złapaliśmy świetny kontakt i to było super.

oprócz tego bardzo lubię, gdy po randce wysyłam (i dostaję) smsa z podziękowaniem za miły wieczór, to takie fajne

bardzo miło wspominam też randkę, na której facet zabrał mnie do muzeum samolotów, bo idealnie trafił w mój gust (z facetem nic nie wyszło, ale randka była spoks ^^).


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#3 2014-07-26 19:22:11

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Randka?

Chciałabym, żeby chłopak przyszedł po mnie do domu z kwiatem i zabrał na spacer/kawę, porozmawiał ze mną, czymś mnie zaskoczył (byle się nie przechwalał), rozbawił.

Niestety, pierwsza część raczej się nie zdarzy, bo w ciągu 4 godzinnej jazdy mojego chłopaka do mnie, kwiatek by ucierpiał solidnie


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#4 2014-07-27 20:17:33

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Randka?

Ja tak jak BS, bardzo lubię tak klasycznie, romantycznie. I jak Cleo, zwykły spacer... Tak na spokojnie. I kwiaty... Nie rozumiem jak można nie lubić dostawać kwiatów. Mówią, że to już przeżytek, bo kwiat przecież i tak zaraz zwiędnie to co to za prezent. Dla mnie liczy się gest, kiedy je dostaję od mojego TŻ to czuję się jak księżniczka ) I tak naprawdę nie musi być z kwiaciarni. Chciałabym nawet, żeby zrobił sam bukiet z kwiatów zerwanych na łące )
I tak... Facet w garniturze - uwielbiam!

Moja pierwsza randka była w kinie. Byliśmy na Avatarze. Z filmu prawie nic nie pamiętam. Cały czas się stresowałam, bo to była moja pierwsza w życiu randka. Potem wyszliśmy, chodziliśmy za ręce, gadalismy. I rozstaliśmy się na dworcu. W sumie... Nic specjalnego. Pamiętam właśnie to, że się stresowałam. Dziwnie się czułam.

Natomiast z moim TŻ to spotkanie było spontaniczne. Po prostu pewnego dnia byłam umówiona na wizytę u dermatologa. Ojciec mnie wtedy wiózł, ale najpierw musiał wstąpić do pracy i czekałam w galerii Mokotów. A mój facet mieszkał wtedy jeszcze niedaleko tej galerii. Napisałam do niego smsa, że tam jestem i jeśli ma ochote to niech wstąpi. Nie pamiętam co dokładnie odpisał, ale było to mniej więcej "już jadę" . Czekałam na niego przy fontannie podekscytowana. I kiedy go zobaczyłam... Ten uśmiech na jego twarzy. Od razu zmiękłam Ten widok zapamiętam do końca życia.
Ojca zostawiłam w pracy, a S pojechał ze mną do szpitala. Potem pojechaliśmy do parku i sobie pospacerowaliśmy. Było bardzo miło.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#5 2014-07-27 21:11:18

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Randka?

Cleo napisał:

Niestety, pierwsza część raczej się nie zdarzy, bo w ciągu 4 godzinnej jazdy mojego chłopaka do mnie, kwiatek by ucierpiał solidnie

ha! na szczęście dla par "dojeżdzających" na wielu stacjach benzynowych są teraz przenośne kwiaciarnie - może więc dacie radę ^^

Kate napisał:

Ja tak jak BS, bardzo lubię tak klasycznie, romantycznie. I jak Cleo, zwykły spacer... Tak na spokojnie. I kwiaty... Nie rozumiem jak można nie lubić dostawać kwiatów. Mówią, że to już przeżytek, bo kwiat przecież i tak zaraz zwiędnie to co to za prezent. Dla mnie liczy się gest, kiedy je dostaję od mojego TŻ to czuję się jak księżniczka )

tego tłumaczenia, że zwiędnie, też nie rozumiem (i nie ogarniam jak to może być powód, że ktoś nie lubi kwiatów). ale rozumiem np. motywacje mojej koleżanki, która nie lubi ciętych roślin z powodów ekologicznych.

ja generalnie lubię dostawać kwiaty - nie tylko od faceta swojego, mogą być też takie bez podtekstu romantycznego, prezentowe.

Kate napisał:

I tak... Facet w garniturze - uwielbiam!

<3


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#6 2014-07-28 13:51:32

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Re: Randka?

Pytanie, jakie są wyznaczniki w rozpoznawaniu, czy to randka, czy też zwyczajne spotkanie?

Offline

 

#7 2014-07-28 14:28:19

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Randka?

Ewangelina napisał:

Pytanie, jakie są wyznaczniki w rozpoznawaniu, czy to randka, czy też zwyczajne spotkanie?

pewnie zależy dla kogo, każdy rozpoznaje po swojemu... jak dla mnie wyznacznik jest przede wszystkim "osobowy", tj. randki odbywają się między osobami, które są sobą zainteresowane w jakiś romantyczny sposób (a więc np. chcą być razem, czują do siebie pociąg fizyczny, albo już są razem, etc.) zaś zwyczajne spotkania dotyczą kumpli, kolegów, przyjaciół.

a żeby tak konkretniej... hm, zwyczajne spotkania zwykle nie zawierają pocałunków czy trzymania się za rękę czy motylków w brzuchu.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#8 2014-07-28 15:29:41

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Randka?

Dla mnie randką może być równie dobrze spotkanie w domu, kiedy jedno z pary ugotuje dla drugiej osoby coś smacznego, a przy spożywaniu oglądnie się jakiś film


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#9 2014-07-28 15:44:19

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Randka?

Cleo napisał:

Dla mnie randką może być równie dobrze spotkanie w domu, kiedy jedno z pary ugotuje dla drugiej osoby coś smacznego, a przy spożywaniu oglądnie się jakiś film

dokładnie! (albo jak się wspólnie gotuje ^^)
bo nie chodzi o to gdzie, ani co się robi, tylko z kim.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#10 2014-07-28 15:54:28

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Randka?

Wspólne gotowanie jest spoko Ja rozbijam filety na kotlety, a mój P. smaży, doprawia i świetnie się przy tym bawimy i rozmawiamy.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#11 2014-07-28 18:00:42

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Randka?

Cleo napisał:

Wspólne gotowanie jest spoko Ja rozbijam filety na kotlety, a mój P. smaży, doprawia i świetnie się przy tym bawimy i rozmawiamy.

też to bardzo lubię )


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#12 2014-07-30 10:40:03

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Randka?

Cleo napisał:

Wspólne gotowanie jest spoko Ja rozbijam filety na kotlety, a mój P. smaży, doprawia i świetnie się przy tym bawimy i rozmawiamy.

to takie zaawansowane gotowanie... u mnie szczytem marzeń jest wspólne robienie frytek (otworzyć torbę -> wrzucić do frytkownicy -> patrzeć jak się robią).


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#13 2014-08-04 16:08:49

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Randka?

Black Star napisał:

Cleo napisał:

Wspólne gotowanie jest spoko Ja rozbijam filety na kotlety, a mój P. smaży, doprawia i świetnie się przy tym bawimy i rozmawiamy.

to takie zaawansowane gotowanie... u mnie szczytem marzeń jest wspólne robienie frytek (otworzyć torbę -> wrzucić do frytkownicy -> patrzeć jak się robią).

hahaha rozwaliło mnie to w sumie, pyszna sprawa!


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#14 2014-08-04 16:25:09

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Randka?

Ja w ogóle chciałabym zabrać mojego P. na piknik. Jedzenie na świeżym powietrzu jest bardzo przyjemne.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#15 2014-08-04 22:20:31

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Randka?

Ja zawsze mam dylemat piknikowy: bo w sumie to nawet urocze,  i jedzenie na powietrzu smakuje lepiej... a z drugiej strony te wszystkie owady...

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl