Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#16 2014-07-21 21:22:21

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Co zrobic?

Nie wybaczylaś mu ? Przeciez musiało sie to kiedys wydać. Wiem ze zdrady ja bym nie wybaczyla. Ale podobno da sie.

Wydało się bardzo szybko. Jego przyjaciel mi powiedział (wszyscy chodziliśmy do jednej szkoły). Wybaczyłam mu... 1,5 miesiąca temu, po 4 latach. Częściowo dlatego, że minęło właśnie tak dużo czasu, a częściowo dlatego, że dorosłam i nie widzieliśmy się długo. Ale uwierz mi, nie wiem, co bym zrobiła, gdybym uległa mu i przespała się z nim wtedy. I nadal nie wiem, co zrobię, gdy kiedyś spotkam go w mieście z moim obecnym chłopakiem. Nie będę potrafiła wyjaśnić, dlaczego na jego widok robi mi się słabo.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#17 2014-07-21 21:25:32

 Onaaa18

Użytkownik

Skąd: Dębica
Zarejestrowany: 2014-07-20
Posty: 8
Punktów :   

Re: Co zrobic?

Dzieki za wszelkie rady i rozwianie mi moich watpliwosci Masz racje nic nie jest szczesliwie jesli njedno nie rozumie pojecia zwiazek a ja juz nie mam ochoty komplikowac sobie zycia na nowo


Własnie o tym cały czas mowie. Ze jesli go gdziekolwiek zobacze nie wiem czy dam rade przejsc obojetnie ( na szczescie sie nie widujemy ) I tu jest ten problem ..

Ostatnio edytowany przez Onaaa18 (2014-07-21 21:47:01)

Offline

 

#18 2014-07-23 11:37:47

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Co zrobic?

Onaaa18 napisał:

Dzieki za wszelkie rady i rozwianie mi moich watpliwosci Masz racje nic nie jest szczesliwie jesli njedno nie rozumie pojecia zwiazek a ja juz nie mam ochoty komplikowac sobie zycia na nowo

to dobra decyzja
myślę, że powinnaś skupić się na sobie i swoim szczęściu, bo naprawdę nie warto przez kogoś takiego komplikować sobie życia.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#19 2014-07-23 21:33:02

 Onaaa18

Użytkownik

Skąd: Dębica
Zarejestrowany: 2014-07-20
Posty: 8
Punktów :   

Re: Co zrobic?

Tak tez zrobie szkodami troche tej znajomosci ale co jakco nie zasluzylam sobie na takie traktowanie

Offline

 

#20 2014-07-25 21:38:50

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Co zrobic?

Onaaa18 napisał:

Tak tez zrobie szkodami troche tej znajomosci ale co jakco nie zasluzylam sobie na takie traktowanie

dokładnie

mam nadzieję, że uda Ci się stworzyć związek z kimś, kto będzie Cię szanował i będziecie szczęśliwi ^^


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl