Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#16 2013-05-17 07:42:18

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: o studiach słów parę

No niby tak, ale mam po prostu wrażenie, że cokolwiek nie powiem, to jest nie tak... I to nie tylko dotyczy mojego promotora.
Co mnie zaskoczyło - kuratorka mojego kierunku powiedziała, że obecnie na studiach zaocznych na UEk jest więcej studentów zaocznych niż dziennych!


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#17 2013-05-17 19:34:13

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Re: o studiach słów parę

Studiować historię sztuki planuję.
(...) byłoby mi łatwiej się tam dostać gdybym w plastyku została, bo tam miałam przedmiot historia sztuki, i mogłabym tam zdawać ów przedmiot na egzaminie.

Poprawka powyższych moich, cytowanych przeze mnie słów: Zdaję historię sztuki na maturze, bo Ewangelina dopiero kilka miesięcy temu się dowiedziała, że można na egzamin dojrzałości wybrać te przedmioty, których się nie uczy. Tyle że będę musiała sama się przygotować. Ale to da się zrobić.

Ostatnio edytowany przez Ewangelina (2013-05-17 19:34:54)

Offline

 

#18 2013-05-19 17:25:21

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: o studiach słów parę

Ewangelina napisał:

Ewangelina dopiero kilka miesięcy temu się dowiedziała, że można na egzamin dojrzałości wybrać te przedmioty, których się nie uczy. Tyle że będę musiała sama się przygotować. Ale to da się zrobić.

wszystko się da
powodzenia!

Cleo napisał:

No niby tak, ale mam po prostu wrażenie, że cokolwiek nie powiem, to jest nie tak... I to nie tylko dotyczy mojego promotora.

hmm... niektórzy wykładowcy już tak mają, że lubią "ucierać nosa" studentom. nie przejmuj się takimi w ogóle. ^^


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#19 2013-05-20 12:39:52

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: o studiach słów parę

Ohayo!
Jestem po prezentacji. Wszystko wydawało się zmierzać ku klęsce, gdy okazało się, że moje slajdy nie otwierają się. Jednakże na szczęście miałam ze sobą starą wersję prezentacji i wykorzystałam ją. Promotor kręcił trochę nosem na część koleżanki, na moją mniej. No ale było dla mnie ważne, że mam to z głowy. Następnego dnia miałam zajęcia z kolegą Pana Promotora. Zaczął się zastanawiać, jaką formę zaliczenia wybrać dla nas. W końcu stwierdził, że spotkał Pana Promotora, który powiedział mu, że "robimy takie świetne prezentacje". YAY!


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#20 2013-05-21 09:02:13

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: o studiach słów parę

wow! brawo i gratuluję robienia świetnych prezentacji
widzisz, może Twój promotor nie jest taki zły ^^


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#21 2014-02-17 13:06:17

gustav

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-17
Posty: 2
Punktów :   
WWW

Re: o studiach słów parę

Politechnika Wrocławska, elektronika i telekomunikacja. Mikrosystemy.
Ale moja główna edukacja jest w domu przy komputerze. Edukacja dla siebie a nie po to by dobrze komuś służyć pracą w przyszłości

Offline

 

#22 2014-03-16 11:07:12

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: o studiach słów parę

Obecnie dotarłam do 6 semestru europeistyki. Moja praca ma już kilkadziesiąt stron, zbliżam się ku końcowi (wydaje mi się ). W tym roku mam tylko 2 przedmioty: protokół dyplomatyczny (tak bardzo wymodlony) oraz międzynarodowe porównania gospodarcze. Cieszę się, że jednak wytrwałam i niedługo będę mogła zrobić piruet jednocześnie wystawiając palce w stronę niektórych panien z mojego roku. To takie dziecinne, ale mam powody Zastanawiam się, co dalej. Czy iść na magisterkę, jednak już z innego przedmiotu, czy zacząć od nowa? Studia dzienne czy nadal zaoczne? Na razie rozważam wszystkie za i przeciw.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#23 2014-03-16 18:39:38

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: o studiach słów parę

Cleo napisał:

Czy iść na magisterkę, jednak już z innego przedmiotu, czy zacząć od nowa? Studia dzienne czy nadal zaoczne? Na razie rozważam wszystkie za i przeciw.

A jakie nowe studia by Cię interesowały?

Ja rok temu skończyłam swoje studiowanie... teoretycznie, bo tak mi się spodobało, że postanowiłam jeszcze kontynuować edukację w tym samym kierunku.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#24 2014-03-16 19:13:58

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: o studiach słów parę

Myślałam o politologii. Wolę studiować z pasją i zainteresowaniem niż z podejściem pragmatycznym


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#25 2014-03-16 23:15:52

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: o studiach słów parę

Cleo napisał:

Cieszę się, że jednak wytrwałam i niedługo będę mogła zrobić piruet jednocześnie wystawiając palce w stronę niektórych panien z mojego roku. To takie dziecinne, ale mam powody

haha powiem Ci, że i ja nie mogę się tego doczekać. U mnie na roku to jest taka grupa idiotek... Jedna liderka i kilka lizo*upek ) Te ich teksty są takie żałosne, że nimi po prostu ... rzygam. Pustaki i tyle.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#26 2014-03-16 23:19:05

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: o studiach słów parę

O, to to!
U mnie, nazwijmy ją A. (bo nie chcę zamieszania) uważa, że ludzie po skończeniu zawodówki, to "patologia", a niepełnosprawni ludzie nie powinni mieć dzieci. Dla takiej, to nic, tylko pozdrowienie "fuckiem".


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#27 2014-03-17 22:31:42

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: o studiach słów parę

Cleo napisał:

Myślałam o politologii. Wolę studiować z pasją i zainteresowaniem niż z podejściem pragmatycznym

Ja również.
Nawet uważam, że jak ktoś z pasją studiuje, to i pracę znajdzie, bo pasja i zaangażowanie dużo znaczą.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#28 2014-03-18 13:55:09

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: o studiach słów parę

Cleo napisał:

O, to to!
U mnie, nazwijmy ją A. (bo nie chcę zamieszania) uważa, że ludzie po skończeniu zawodówki, to "patologia", a niepełnosprawni ludzie nie powinni mieć dzieci. Dla takiej, to nic, tylko pozdrowienie "fuckiem".

Oj tak. Szkoda słów. Niech wystarczy ten piękny i dobitny znak...


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#29 2014-03-21 12:39:42

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: o studiach słów parę

Swoją drogą, nigdy nie wymieniłam mnóstwa plusów, jakie oferuje moja uczelnia:

Lektoraty/konwersatoria w języku obcym/po prostu języki obce - UEK ma CUDOWNYCH lektorów. W życiu nie miałam tak dobrych nauczycieli, którzy w tak krótkim czasie poprawili moją znajomość angielskiego jak i niemieckiego (z tego podniosłam się o 2 stopnie w górę). Moja lektorka była cierpliwa, powtarzała ile razy, ile trzeba było i nigdy się nie złościła, czy robiła uwagi. Angielski też był fantastyczny, choć największy nacisk kładziono na mówienie. Nie mam tego za złe, zajęcia były ciekawe i choćbym nie spała poprzedniej nocy, to zawsze mnie ożywiały.

Jedzenie - w prawie każdym pawilonie jest restauracja, gdzie za niewielkie pieniądze można kupić coś ciepłego do jedzenia. Poza tym, wszechobecne są automaty z przekąskami i napojami różnego rodzaju. Nie da się umrzeć z głodu

Kadra - fantastyczni ludzie z zainteresowaniami, pasją i potrafiący docenić studenta. Jeśli tylko moja sytuacja życiowa kolidowała z jakimikolwiek terminami, to potrafili dostosować się do mnie. W dziekanacie też miałam miłą opiekunkę, dla której nie było nigdy żadnego problemu z czymkolwiek.

Kampus - każdej pory roku jest piękny. Są ławki, stoły. Jest zielono - wszędzie drzewa i klomby kwiatowe. Mamy też kort tenisowy. Naprawdę człowiek może tam odpocząć pomiędzy zajęciami.

Udogodnienia dla niepełnosprawnych - jak najbardziej! Nawet starsze budynki mają windy, by dostać się na wyższe piętra.

Pewnie coś bym jeszcze znalazła, ale w tej chwili to tyle


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#30 2014-03-24 10:01:05

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: o studiach słów parę

Cleo napisał:

Kadra - fantastyczni ludzie z zainteresowaniami, pasją i potrafiący docenić studenta. Jeśli tylko moja sytuacja życiowa kolidowała z jakimikolwiek terminami, to potrafili dostosować się do mnie. W dziekanacie też miałam miłą opiekunkę, dla której nie było nigdy żadnego problemu z czymkolwiek.

ja się podpisuję przede wszystkim pod tym - na mojej uczelni kadra, zarówno wykładowców jak i ta administracyjna - jest fantastyczna. ludzie niesamowicie inteligentni, świetnie wykładają, a w dodatku podchodzą do studenta jak do człowieka.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl