Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2012-07-19 09:33:34

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

o studiach słów parę

zauważyłam, że brakuje nam takiego tematu... a więc: co studiujecie, lub co byście chcieli studiować? do jakich miast najchętniej byście się wybrali celem nauki i jakie uniwersytety Was pociągają?


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#2 2012-08-20 23:44:51

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: o studiach słów parę

Ja chyba będę już kontynuować tę turystykę. Moja znajoma poszla do Wyższej Szkoły Turystyki i Języków Obcych, jak zacznie się październik to ją potem zapytam jak tam jej się podoba. Bo szczerze mówiąc zainteresowałam się tą szkołą. Przynajmniej dobre wrażenie robi na stronie


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#3 2012-11-04 21:01:12

 Ezoteryczka

Użytkownik

11479745
Call me!
Skąd: Opatów/Warszawa
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 17
Punktów :   
WWW

Re: o studiach słów parę

Ja jestem studentką - dość zaawansowaną bo w przyszłym roku już bronię pracę mgr:)
Studiuję w Warszawie, dziennie, Pedagogikę w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.
licencjat robiłam z terapii pedagogicznej a na magisterce trochę się przekwalifikowuję
i wzięłam się za terapię uzależnień. Kierunki ogólnie bardzo ciekawe, rozwojowe, choć mówią że dla nas to pracy nie będzie:P Zobaczymy:) Uczelnię też polecam - kampus jest gigantyczny ale w jednym miejscu - nie trzeba jeździć na zajęcia z jednego krańca miasta na drugi

Offline

 

#4 2012-11-17 22:30:41

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: o studiach słów parę

Ezoteryczka napisał:

Uczelnię też polecam - kampus jest gigantyczny ale w jednym miejscu - nie trzeba jeździć na zajęcia z jednego krańca miasta na drugi

no, tego Wam - warszawiakom - zazdroszczę. w krakowie człowiek musi skakać po całym mieście, a komunikacja miejska nie jest zawsze taka super...


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#5 2012-11-20 21:46:26

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: o studiach słów parę

Ja dopiero zaczynam, lekarski na PUM w Szczecinie. Zajęcia przede wszystkim w jednym szpitalu, chociaż czasami zdarza się, że trzeba przejechać całe miasto w 15 minut, żeby zdążyć z jednych zajęć na drugie, bo są poza szpitalem. Ogólnie całkiem przyjemnie mi się studiuje i mam nadzieję, że na tym kierunku zostanę do końca

Offline

 

#6 2012-11-24 14:25:01

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Re: o studiach słów parę

Studiować historię sztuki planuję. Dlatego historię na maturze zdawać muszę. Oczywiście, byłoby mi łatwiej się tam dostać gdybym w plastyku została, bo tam miałam przedmiot historia sztuki, i mogłabym tam zdawać ów przedmiot na egzaminie. No ale w tej szkole, gdzie teraz jestem jest mi zdecydowanie lepiej.
Mam nadzieję, że uda mi się tam dostać. A jak nie, pójdę na kurs/studia związane z czymkolwiek artystycznym, nie licząc ASP i wzornictwa. Bo ASP będzie podobne do plastyka, a na wzornictwie takie rzeczy się robi czasami, które mnie odstraszają.

Offline

 

#7 2012-11-26 21:49:24

 Ezoteryczka

Użytkownik

11479745
Call me!
Skąd: Opatów/Warszawa
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 17
Punktów :   
WWW

Re: o studiach słów parę

Black Star napisał:

Ezoteryczka napisał:

Uczelnię też polecam - kampus jest gigantyczny ale w jednym miejscu - nie trzeba jeździć na zajęcia z jednego krańca miasta na drugi

no, tego Wam - warszawiakom - zazdroszczę. w krakowie człowiek musi skakać po całym mieście, a komunikacja miejska nie jest zawsze taka super...

W sumie ludzie z Uniwerka czy Polibudy też mają czasami rozstrzelone zajęcia i też się najeżdżą. Dlatego tak cenię moją szkołę główną;)

Offline

 

#8 2013-05-06 17:37:07

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: o studiach słów parę

w krakowie człowiek musi skakać po całym mieście, a komunikacja miejska nie jest zawsze taka super...

Czy tylko mój UEK jest taki wspaniały, że wszystko ma przy sobie? ;D A komunikacja jest prawie idealna! ;D

Tak jak wspominałam - po ciężkich bojach z poprzednią uczelnią, studiuję europeistykę (2 rok) na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, na Wydziale Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych. Jestem wybitnie zmęczona, ale i zadowolona praktycznie wszystkim Aktualnie jestem na etapie wybierania tematu pracy licencjackiej.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#9 2013-05-07 14:10:30

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: o studiach słów parę

ooo, i nad jakim tematem myślisz?

ja jestem na etapie kończenia pracy magisterskiej - mam nadzieję, przynajmniej, że to już końcówka.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#10 2013-05-08 10:08:46

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: o studiach słów parę

Myślę o wpływie na Polskę relacji pomiędzy UE a Rosją. Czy coś w ten deseń ;p Zobaczymy, co mój promotor powie w niedzielę.
A Twój temat to...?


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#11 2013-05-10 00:54:17

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: o studiach słów parę

wow, brzmi ciekawie.

'obraz pustki w powieściach wiktora pielewina', mniej więcej. tzn. dokładnego tytułu jeszcze nie mam, ale będzie brzmiał podobnie.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#12 2013-05-10 22:04:48

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: o studiach słów parę

Powodzenia dziewczyny


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#13 2013-05-15 13:33:38

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: o studiach słów parę

A weźcie, mój promotor jest wnerwiający. "Dlaczego taki temat?" "Bo taki wymyśliłam" "To może napisze pani o Macierewiczu?" Może nie.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#14 2013-05-15 13:40:41

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: o studiach słów parę

Cleo napisał:

A weźcie, mój promotor jest wnerwiający. "Dlaczego taki temat?" "Bo taki wymyśliłam" "To może napisze pani o Macierewiczu?" Może nie.

chyba lubią tacy być... Moja koleżanka też ma wkurzającego promotora, któremu zawsze coś nie pasuje


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#15 2013-05-16 21:23:55

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: o studiach słów parę

oni od tego są, żeby się czepiać - dzięki temu na obronie nic Cię nie zaskoczy, bo wszystkie problemy przewałkujesz już z promotorem ^^

a ja bardzo cenię swoją panią promotor - pomaga mi i ma dla mnie zawsze czas.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl