Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#16 2014-04-18 19:08:26

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Wielkanoc

Livvy napisał:

BS, dobrze widzę? PIECZESZ? Robisz coś kulinarnego?

zdarza mi się, ale głównie słodkości i to z tych prostych
ciasteczka, czekoladowe różne rzeczy, itp. i galaretki.

u mnie na pewno będą jajka, ale czy oprócz tego jakieś bardzo świąteczne potrawy będą, to nie wiem. i raczej nie będziemy piec żadnych wypaśnych ciast w domu, bo brak czasu.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#17 2014-04-19 13:52:32

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Re: Wielkanoc

Wielkanoc to również czas zadumy, przemyśleń, albo ogólnie po prostu refleksji.
Jakie w tym roku się Wam narzucają do głowy? Co chcecie w sobie zmienić, nad czym popracować, co uwydatnić?

Offline

 

#18 2014-04-19 15:17:02

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Wielkanoc

Ja, szczerze mówiąc, po prostu chcę przetrwać tą Wielkanoc. Rok temu właśnie w Wielkanoc dostałam w kościele potężnego napadu lękowego, który był zapowiedzią mojej choroby i każda wizyta tam przypomina mi o tym. Boję się, że to się powtórzy, dlatego, jak mówiłam, po prostu chcę przetrwać bez tej "atrakcji".


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#19 2014-04-19 16:28:31

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Wielkanoc

ja zamierzam przede wszystkim złapac oddech i odrobinę odpocząć po bardzo pracowitym miesiącu (i przed równie pracowitym kolejnym). to moje ostatnie dłuższe "wolne" aż do sierpnia, najpewniej, więc trzeba wykorzystać. poza tym jestem przepracowana, tak fizycznie jak i psychicznie, a chciałabym jednak jeszcze trochę pożyć.

poza tym chcę trochę spotkać się z rodziną, a jak starczy czasu to także i ze znajomymi z rodzinnej miejscowości - nie było mnie tu od półotra miesiąca, a to już dość sporo.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#20 2014-04-22 10:22:34

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Wielkanoc

I po świętach!
Jak dla mnie były całkiem znośne, a na pewno lepsze od poprzedniej Wielkanocy o 150%.
Przez większość czasu byłam zrelaksowana i w zasadzie uniknęłam tego, czego chciałam.
Wczoraj ubrałam się w sztormiak Ucierpiały tylko moje skarpety


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#21 2014-04-22 12:16:29

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Re: Wielkanoc

Cleo, mimo wszystko należy zapomnieć o tym, co złe. I trzeba żyć dalej. Wiem, co mówię tzn. piszę, bo w pierwszą rocznicę chodzenia z moim partnerem zmarł mi pies.

Offline

 

#22 2014-04-22 12:56:22

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Wielkanoc

Kochana, tak właśnie robię. Ciągle staram się nad sobą pracować i nie stresować się, żeby ataki nie wróciły. Tak więc jestem zadowolona


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#23 2014-04-22 13:00:32

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Re: Wielkanoc

To dobrze. Bo ja mam podobnie, lekarz mi zabronił pracować w stresie.

Offline

 

#24 2014-04-22 20:18:32

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Wielkanoc

U mnie minęły (prawie) spokojnie. Spędziłam je z rodziną (w sumie niepełną). A potem pojechałam do swojego TŻ i wróciłam wczoraj wieczorem. Upiekłam Rafaello, którym wszyscy się zajadali Mniaaam.

W ogóle zauważyliście, że lany poniedziałek to już nie ten sam co kieeedyś (za naszych czasów)??
Ja pamiętam jak się lałam z kolegami i koleżankami na osiedlu. Byłam mokra aż do majtek! A teraz? Wczoraj jak byłam nad Zalewem Zegrzyńskim, gdzie było duużo rodzin z dziećmi widziałam tylko... jedno dziecko z pistoletem na wodę. Dramat! Dzieci nie wiedzą już co dobre


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#25 2014-04-22 20:24:52

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Re: Wielkanoc

Kate, to przez to, że w erze komputerów sztuka cieszenia się z takich błahostek zanika, i think.

Offline

 

#26 2015-04-04 22:54:41

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Wielkanoc

odświeżam temat Wielkanocny, bo to już czas jak Wam mijają tegoroczne Święta? pogoda spłatała nam figla i nie jest zbyt wiosenna (pamiętam takie Święta Wielkanocne, że biegałam bez płaszcza, bez kurtki i oblewaliśmy się na podwórku w Lany Poniedziałek... nie wyobrażam sobie czegoś takiego w tym roku, rany, popołudniu w Opolu padał śnieg O_o), ale mam nadzieję, że macie przynajmniej wiosenny nastrój.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#27 2015-04-06 12:38:02

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Wielkanoc

Ewangelina napisał:

Kate, to przez to, że w erze komputerów sztuka cieszenia się z takich błahostek zanika, i think.

Masz 100% rację...

Ja korzystam tylko z jedzenia podczas świąt. Ale od grudnia już niczego nie świętuję. Nie mam z kim, nie mam powodu.

Mam nadzieję, że u Was jest w porządku i że dobrze się bawicie.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#28 2015-04-21 01:01:38

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Wielkanoc

ojej, Kate, smutne jest to, co piszesz. <hug> mam nadzieję, że świąteczny czas był chociaż znośny.

ja ostatnimi czasy w świętach doceniam przede wszystkim to, że mogę wyrwać się z Krakowa i na moment odetchnąć - mam takie poczucie, że w Krakowie zawsze muszę być spięta, ogarnięta i przede wszystkim pracować, a jak wyjeżdżam to udaje mi się odpocząć.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#29 2015-04-21 18:30:30

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Wielkanoc

Ja spędzałam je z rodziną i w towarzystwie P. Jednak cały czas byłam podenerwowana, bo moja mama miała nieuzasadnione fochy.
Byliśmy z P. na święconce, potem na spacerze i spotkaliśmy wiewiórkę <3
A w Wielkanoc moja przyjaciółka obchodziła urodziny i byliśmy tam razem. Było przeuroczo, bo znamy się od ponad 20 lat, więc jej rodzice traktują mnie jak rodzinę. Naprawdę mi się podobało.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl