Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2014-09-08 23:25:55

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

ciekawe wystawy i muzea warte odwiedzenia

widzieliście ostatnio jakieś interesujące wystawy, a może macie swoje ulubione muzea?
ja, z ostatniej chwili, polecam w muzeum narodowym w krakowie wystawę poświęconą twórczości stanley'a kubrika - naprawdę warto zobaczyć, nawet nie będąc fanem twórczości tego reżysera (ja nie jestem, a wyszłam zachwycona). wystawa jest czynna jeszcze przez tydzień, więc jakby ktoś się wybierał do krakowa, to warto poświęcić chwilę na ten cel.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#2 2014-09-24 13:21:42

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Re: ciekawe wystawy i muzea warte odwiedzenia

W niedzielę byłam w centrum mojego miasta z chłopakiem. W parku było wiele atrakcji, ale najlepsza, oprócz koncertu Planetau czy jak to się tam pisze, który wykonywał numery Grechuty, była wystawa jakiegoś tam związku artystów. Oglądałam z niemałym zaciekawieniem piękne prace - od abstrakcji po surowy realizm. Pani która owej wystawy pilnowała, zauważyła mój wzrok, zaciekle badający pociągnięcia pędzla. Powiedziałam, że jestem po szkole plastycznej, a ona powiedziała, że mimo iż ten związek składa się z emerytów, to młodzi ludzie też czasami przychodzą. Powiedziała, że jeżeli wpadnę na spotkanie to będzie wielkie szczęście dla tego związku malarskiego. xD  Powiedziała ponadto, żebym o szczegóły pytała się w bibliotece, oddziale dla dorosłych.
Ale powracając do tematu. Świetna obserwacja świata, zazwyczaj zamaszyste ruchy pędzlem, zapewne miękkim, nie trzcinowym, I think. Niedopieszczone granice pomiędzy różnymi od siebie kolorami dawały niesamowity efekt!

Offline

 

#3 2014-09-24 13:48:59

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: ciekawe wystawy i muzea warte odwiedzenia

Słyszałam, że w Warszawie godne polecenia jest Muzeum Powstania Warszawskiego


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#4 2014-09-26 01:08:49

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: ciekawe wystawy i muzea warte odwiedzenia

Oj tak, Muzeum Powstania Warszawskiego jest świetne Warto zobaczyć - jest tam mnóstwo wszystkiego, przedstawione w ciekawy sposób. Zdecydowanie na tak.

Offline

 

#5 2014-09-27 10:55:32

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: ciekawe wystawy i muzea warte odwiedzenia

Livvy napisał:

Oj tak, Muzeum Powstania Warszawskiego jest świetne Warto zobaczyć - jest tam mnóstwo wszystkiego, przedstawione w ciekawy sposób. Zdecydowanie na tak.

tak, tak, tak! Również polecam. Byłam dwa razy i bardzo chętnie przejechałabym się jeszcze raz!


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#6 2014-09-28 23:23:58

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: ciekawe wystawy i muzea warte odwiedzenia

Kate napisał:

Livvy napisał:

Oj tak, Muzeum Powstania Warszawskiego jest świetne Warto zobaczyć - jest tam mnóstwo wszystkiego, przedstawione w ciekawy sposób. Zdecydowanie na tak.

tak, tak, tak! Również polecam. Byłam dwa razy i bardzo chętnie przejechałabym się jeszcze raz!

też się tam muszę w końcu koniecznie wybrać.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#7 2014-11-20 12:34:57

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: ciekawe wystawy i muzea warte odwiedzenia

polecam nowo otwarte w krakowie muzeum Kantora - http://www.cricoteka.pl/pl/ - bardzo nowoczesne, a zarazem nie ma przerostu formy nad treścią. polecam nie tylko fanom samego Kantora, ale w ogóle jako ciekawe miejsce (architektonicznie).


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#8 2018-08-30 13:57:03

kscc

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-08-30
Posty: 3
Punktów :   
WWW

Re: ciekawe wystawy i muzea warte odwiedzenia

ciekawi mnie czy na takie wernisaże jest specjalnie organizowany bufet i obsługa? jak to wygląda?

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl