Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2015-06-03 13:48:31

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Paracetamol Challenge

http://www.se.pl/styl-zycia/zdrowie-i-p … 13366.html

Do założenia tematu zainspirowała mnie dyskusja na facebooku pod postem kolegi.
Nie wiem, co napisać na ten temat, bo moja opinia jest jednoznaczna: piorunująca głupota. To nie jest już typowa gimbusiarska zabawa w stylu sprawdzania za pomocą ołówków, czy w danym pomieszczeniu są duchy. To sprawa o wiele bardziej poważna, bo można się poważnie zachwiać na granicy życia i śmierci.
A co Wy o tym sądzicie?
Zapraszam do dyskusji.

Offline

 

#2 2015-06-06 13:09:18

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Paracetamol Challenge

omg. nie słyszałam o tym wcześniej. straszna głupota i bezsensowny pomysł - do czego miałoby prowadzić to 'challenge' (oprócz zniszczenia sobie wątroby, oczywiście)? dziwie się, że mlodzi ludzie tak bardzo nie szanują swojego życia/zdrowia. co więcej, dziwi mnie, że ktokolwiek wpadł na pomysł 'ćpania' paracetamolu, który nawet nie daje narkotycznych efektów. O_o

mam nadzieję, że ta 'moda' nie przyjdzie do Polski, ale obawiam się, że nadzieja matką głupich, bo niestety nasze społeczeństwo ma tendencje do bezkrytycznego przyjmowania trendów z zachodu...


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#3 2015-06-08 10:38:50

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Paracetamol Challenge

To nie jest już nawet głupota. Unikam brania tabletek z byle powodu, bo wszystko ma swoje efekty uboczne. Musi mnie coś naprawdę mocno boleć, bym coś łyknęła.
Jedynie, co daje paracetamol to senność i solidną biegunkę, więc jak ktoś lubi przespać cały dzień, albo spędzić go w łazience + bonusowo rozwalić sobie nerki i wątrobę, to śmiało.
A czemu ludzie to robią? Bo to łatwy sposób do "zaimponowania" innym rówieśnikom. Choć nie wiem, co w tym imponującego.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#4 2015-06-12 19:20:06

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Paracetamol Challenge

Cleo napisał:

A czemu ludzie to robią? Bo to łatwy sposób do "zaimponowania" innym rówieśnikom. Choć nie wiem, co w tym imponującego.

też nie potrafię zrozumieć skąd wzięła się idea, że randomowe łykanie tabletek może być imponujące. O_o


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl