Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2014-03-17 15:47:32

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

YouTuberzy

Bo nie wiedziałam jak nazwać osoby, które prowadzą tam kanały

Osobiście uwielbiam kanały Abstrachuje i AdBuster. Od czasu do czasu zajrzę na 5SposobówNa.
Abstra uwielbiam za podejście do różnych tematów. Ostatnio zaplusowali u mnie za wyśmianie FB, Instagramu oraz Endomondo. Coraz częściej łapią się tematów ważnych, a nie tylko prześmiewczych.

AdBuster - lubię to, że w niekonwencjonalny sposób bada reklamy, choć ma swoje słabsze momenty.

Co wy polecacie?


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#2 2014-03-18 13:53:14

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: YouTuberzy

Ja też polecam Abstrachujków No a oprócz nich Simon's cat, facet świetnie tworzy krótkie filmiki rysunkowe o swoim kocie przy czym podkłada mu swój głos Przedstawiają one zabawne sytuacje z życia kota i jego właściciela


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#3 2014-03-19 20:03:17

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: YouTuberzy

Ja akurat mało czasu spędzam na Youtube... a jeśli już, to oglądam teledyski, a nie konkretne kanały, więc się nie orientuję zbytnio. Kojarzę nazwy, które wymieniłyście, widziałam parę filmików na tych kanałach, ale to raczej jak ktoś podsyłał mi konkretny link.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#4 2014-03-21 13:21:13

 Fay

Użytkownik

21192593
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-06-27
Posty: 130
Punktów :   
WWW

Re: YouTuberzy

O grach i nie tylko:
RojoV13
Rock

Jeśli ktoś się interesuje Japonią, tamtejszą kulturą, stylem życia etc.:
Mr Jedi

Jeśli ktoś oglądał "Piątek", może się zainteresuje:
Piątek the Series

Vlog prowadzony przez dwóch wariatów (w tym Dakanna z ww. "Piątku"), traktujący... w zasadzie o wszystkim:
Czarne Owce

Samozwańczy król polskiego internetu a.k.a. podróbka Nostalgia Critic'a:
Niekryty Krytyk

To tak po szybkim przejrzeniu własnych subskrypcji.

Offline

 

#5 2014-03-21 14:34:30

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: YouTuberzy

Chcę podnieść dyskusję nt. NK. Niestety ostatni dobry odcinek miał w grudniu 2011, z tego, co dobrze pamiętam. Później próbowałam jeszcze do niego powrócić, ale niestety... Nie poprawił się. Jesteś w stanie mi powiedzieć, jak jest teraz?


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#6 2014-03-21 17:07:39

 ThunderBird

Użytkownik

Call me!
Skąd: Zamość
Zarejestrowany: 2013-12-24
Posty: 74
Punktów :   

Re: YouTuberzy

Cleo: Ja na ten przykład od 3-4 lat na NK nie wchodzę Osobiście wolę Facebooka.

Co do tych Youtuberów:
AdBuster i AbstrachujeTV polecam gorąco a od Siebie dodam jeszcze SciFun.
Prezentuje on różne rzeczy związane z np. fizyką.


http://fotoo.pl//out.php?i=946894_sygna.jpg
Moja pierwsza praca w PS'ie CS6 sprzed około roku. Odnalazła się!

Offline

 

#7 2014-03-21 17:44:02

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: YouTuberzy

Chodziło mi o Niekrytego, nie o NK.pl


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#8 2014-03-21 19:57:53

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: YouTuberzy

Cleo napisał:

Chcę podnieść dyskusję nt. NK. Niestety ostatni dobry odcinek miał w grudniu 2011, z tego, co dobrze pamiętam. Później próbowałam jeszcze do niego powrócić, ale niestety... Nie poprawił się. Jesteś w stanie mi powiedzieć, jak jest teraz?

Ja też chciałam polecić Niekrytego, ale chyba przez sentyment. Kiedyś go oglądałam, z niecierpliwością czekałam na następny odcinek. Ale jakoś tak... z każdym kolejnym coraz mniej się smiałam. Mimo to bardzo go lubię, nic nie robi na siłę.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#9 2014-03-21 20:23:24

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: YouTuberzy

Ja osobiście szanuję Abstrachuje za to, że skupiają się na jednym projekcie, a nie siedmiu i poza kilkoma wpadkami, ich filmy są dobre. Wypracowali sobie kilka rodzajów klipów i ludzie chętnie je oglądają. Mamy "Co mówią/Czego nie mówią" oraz "Rodzaje ludzi". Ostatnie klipy pt "Szczere..." potwierdziły tylko ich jakość i fakt, że chłopaki mają dystans do różnych spraw.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#10 2014-03-23 21:40:36

 Fay

Użytkownik

21192593
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-06-27
Posty: 130
Punktów :   
WWW

Re: YouTuberzy

Szczerze powiedziawszy, wymieniając go miałem na myśli ogólnie jego kanał, ogół twórczości brany przy nastawieniu "a, nie mam co robić, obejrzę wszystko, co chłopina ma do pokazania". Co do oceny jej oceny... Mam wrażenie, że obecnie bazuje bardziej na błazeństwie aniżeli na (w moim odbiorze) celnych i zabawnych uwagach znanych w początkach działalności (przy czym, zaznaczam, dla mnie jego "początki" zaznaczają się gdzieś tak w okolicy filmików o "Akademii Pana Kleksa", nie wiem, jak jest w istocie).

Offline

 

#11 2014-07-04 17:35:18

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: YouTuberzy

Ostatnio polubiłam też Martina Stankiewicza. Ma całkiem zabawne podejście do opowiadania różnych historii.
https://www.youtube.com/user/martinstankievitz/
Polecam:
https://www.youtube.com/watch?v=QNIni6klFLA - 11 rzeczy, które robisz na FACEBOOKU, a byłyby dziwne w prawdziwym życiu


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#12 2014-07-06 10:01:37

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: YouTuberzy

Haha, kojarzę go z "Matura to bzdura", wystąpił w paru odcinkach Spoko jest


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#13 2014-07-17 12:50:41

 mart991

Użytkownik

223011
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 1660
Punktów :   

Re: YouTuberzy

Ja ostatnio polubiłam Cyber Mariana, znanego z tworzenia amerykańskich trailerów polskich produkcji oraz różnych zabaw z montażem. Szczególnie podobają mi się filmiki z serii "wciągło mnie", np: https://www.youtube.com/watch?v=uya7TFw8K5s
W sumie poznałam go przez ukryte MegaMixy dawno dawna temu, a potem nawet nie skojarzyłam, że to on:
https://www.youtube.com/watch?v=zZzgxxz … D1FFDA60A6

Po za tym zahaczam chyba o wszystkich których tu wymieniłyście/liście. Czasem wpadnie jeszcze jakiś kanał kosmetyczny. Zaczynałam od Nostalgia Critic'a, zaraziła mnie koleżanka, potem znalazłam Niekrytego ale szybko mi się znudził, a potem trafiłam na resztę.

Offline

 

#14 2015-03-10 20:31:02

 marigoldgirl

Użytkownik

Skąd: Nibylandia
Zarejestrowany: 2015-03-10
Posty: 4
Punktów :   

Re: YouTuberzy

Ja zaglądam czasami na Polimaty i Vlog o życiu w USA Sebastiana Baryczy.

Offline

 

#15 2015-06-06 13:21:03

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: YouTuberzy

https://www.youtube.com/user/CinemaSins - ostatnio polubiłam ten kanał, dużo filmowych ciekawostek, parodii i rozważań


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl