Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#106 2012-01-20 17:29:27

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Co warto obejrzeć?

Dzisiaj obejrzałam ostatnią 6 część "Millennium", czyli: "Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet", "Dziewczyna, która igrała z ogniem" oraz "Zamek z piasku, który runął". Film zawiera sceny brutalne, m.in. gwałty, albo po prostu śmierć (w takich momentach przewijałam do przodu). Jest wciągający, interesujący, czasami trzyma w napięciu. Napisany na podstawie trylogii (wyżej wymienionych tytułów) autora Stiega Larssona. Nie wiem jak bardzo trzyma się wersji książkowej, dlatego niedługo mam zamiar się wziąć za tę lekturę. Ale bardzo polecam film!
Teraz do kin wszedł film, który również opiera się na tych książkach "Dziewczyna z tatuażem". Nie oglądałam, inni mówią, że gorszy od szwedzkiej, drudzy, że lepszy.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#107 2012-01-21 10:27:41

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Co warto obejrzeć?

ja widziałam wersję szwedzką 'mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet' i bardzo mi się podobała. na wersję amerykańską też chciałam się wybrać, ale już wiele moich znajomych zdążyło ją skrytykować i teraz nie wiem. może po prostu poczekam na wersję dvd...


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#108 2012-01-22 12:58:20

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Co warto obejrzeć?

Black Star napisał:

ja widziałam wersję szwedzką 'mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet' i bardzo mi się podobała. na wersję amerykańską też chciałam się wybrać, ale już wiele moich znajomych zdążyło ją skrytykować i teraz nie wiem. może po prostu poczekam na wersję dvd...

albo poczekać aż w internecie się pojawi
no właśnie zdania są podzielone na temat amerykańskiej wersji. Moi znajomi mówili, że świetne, a na filmwebie napisali, że szwedzka o wiele lepsza. Trzeba samemu ocenić


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#109 2012-01-23 18:29:19

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Re: Co warto obejrzeć?

Salę Samobójców. Niezły zmieniający się portret psychologiczny Dominika, rozemocjowanego młodego chłopaka. No i od strony graficznej nie najgorsza to produkcja.

Offline

 

#110 2012-01-23 21:26:43

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Co warto obejrzeć?

Kate napisał:

Black Star napisał:

ja widziałam wersję szwedzką 'mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet' i bardzo mi się podobała. na wersję amerykańską też chciałam się wybrać, ale już wiele moich znajomych zdążyło ją skrytykować i teraz nie wiem. może po prostu poczekam na wersję dvd...

albo poczekać aż w internecie się pojawi
no właśnie zdania są podzielone na temat amerykańskiej wersji. Moi znajomi mówili, że świetne, a na filmwebie napisali, że szwedzka o wiele lepsza. Trzeba samemu ocenić

mnie się wydaje, że to jest trochę tak - jak ktoś czytał książkę i widział wersję szwedzką to po pierwsze w amerykańskiej odpada element zaskoczenia - więc nie jest aż tak ciekawie. a po drugie, szwedzka wersja była dobra, a od amerykańskiej podświadomie oczekuje się, że będzie jeszcze lepsza. a jeśli jest - powiedzmy - na podobnym poziomie, to rozczarowuje, bo oczekiwania były większe.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#111 2012-01-31 10:56:46

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Co warto obejrzeć?

Sala samobójców - nom, film niezły, choć nie rozumiem, czemu ludzie mówią, że "ryje" psychikę. Bo Dominik krzyczy? Bo bierze leki? Bo jedna z ostatnich scen jest dość mocna? Bo jest uzależniony od internetu? A kto teraz nie jest uzależniony? Ale wszystkie nagrody, jakie film dostał, naprawdę mu się należą. Film jest super i wszystkie postacie są doskonale ukazane.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#112 2012-06-20 21:54:08

 cyziak

Użytkownik

Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2012-06-20
Posty: 8
Punktów :   

Re: Co warto obejrzeć?

Jeśli ktoś z was lubi musicale, z całego serca polecam swój ukochany "Rent". Oraz "Once". Ten drugi trochę mniej znany, wstrząsający w swojej prostocie. Być może ktoś z użytkowników kojarzy piosenkę "Falling slowly" - najbardziej charakterystyczna dla tego filmu.
Co do "Rent", prawdziwy klasyk, broadwayowski hit przeniesiony na ekrany. Oglądałam obie wersje, teatralna oczywiście bez porównania wspanialsza. Głównie dlatego, że uwielbiam słuchać śpiewu na żywo


There is nothing between you and your dreams.

Offline

 

#113 2012-06-21 17:03:56

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: Co warto obejrzeć?

Wyścig z czasem..
Czy coś w ten deseń. Bardzo fajne. Nie istnieją pieniądze, płacisz za wszystko czasem. Zegar uruchamia się gdy masz 25 lat i masz tylko Rok życia. Za czas płacisz rachunki, za jedzenie itp. Fajne.. więcej nie powiem. Ale daje do myślenia.


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

#114 2012-06-21 17:39:07

 Roberta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-25
Posty: 254
Punktów :   
WWW

Re: Co warto obejrzeć?

Natka1995 napisał:

Wyścig z czasem..
Czy coś w ten deseń. Bardzo fajne. Nie istnieją pieniądze, płacisz za wszystko czasem. Zegar uruchamia się gdy masz 25 lat i masz tylko Rok życia. Za czas płacisz rachunki, za jedzenie itp. Fajne.. więcej nie powiem. Ale daje do myślenia.

Oglądałam ten film. Pomysł naprawdę fajny, trochę gorzej wyszło im z wykonaniem, ale mi się nawet podobał.


"Życie nie daje nam tego czego chcemy, lecz tylko to co dla nas ma. Czasami więcej potrzebujemy, dlatego gubimy się w swoich snach."

Offline

 

#115 2012-06-21 20:17:33

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Co warto obejrzeć?

Roberta napisał:

Natka1995 napisał:

Wyścig z czasem..
Czy coś w ten deseń. Bardzo fajne. Nie istnieją pieniądze, płacisz za wszystko czasem. Zegar uruchamia się gdy masz 25 lat i masz tylko Rok życia. Za czas płacisz rachunki, za jedzenie itp. Fajne.. więcej nie powiem. Ale daje do myślenia.

Oglądałam ten film. Pomysł naprawdę fajny, trochę gorzej wyszło im z wykonaniem, ale mi się nawet podobał.

Ooo to już wiem co następnym razem obejrzę z chłopakiem


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#116 2012-06-22 16:34:32

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Co warto obejrzeć?

Roberta napisał:

Natka1995 napisał:

Wyścig z czasem..
Czy coś w ten deseń. Bardzo fajne. Nie istnieją pieniądze, płacisz za wszystko czasem. Zegar uruchamia się gdy masz 25 lat i masz tylko Rok życia. Za czas płacisz rachunki, za jedzenie itp. Fajne.. więcej nie powiem. Ale daje do myślenia.

Oglądałam ten film. Pomysł naprawdę fajny, trochę gorzej wyszło im z wykonaniem, ale mi się nawet podobał.

tak, ja miałam podobną reakcję, świetny pomysł na film, coś oryginalnego i nowego, ale trochę zabrakło w wykonaniu.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#117 2015-03-10 17:21:27

 arakza

Użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2015-03-10
Posty: 3
Punktów :   

Re: Co warto obejrzeć?

Ja się właśnie zabieram za "Wyścig z czasem", fabuła brzmi intrygująco i wiele ciekawych aktorów tam gra.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl