Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2012-07-19 09:24:48

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

lubicie filmy w 3D?

coraz więcej nowych filmów wyświetlanych jest w 3d, podoba Wam się ta nowa technika? jakie macie zdanie?

mnie osobiście zwykłe 3d mało rusza, zwykle okulary nie obejmują całości ekranu a w dodatku spadają z twarzy, więc efekt nie jest jakiś powalający, dlatego często wolę wybrać się jednak na klasyczne 2d (i przy okazji zaoszczędzić fundusze). podoba mi się natomiast efekt, jaki udaje się uzyskać w imaxie, wtedy rzeczywiście mam poczucie, że to 3d mnie 'otacza' i że ma to jakiś sens.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#2 2012-08-20 23:36:02

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: lubicie filmy w 3D?

Tak w imaxie jest prawdziwe 3D, w zwykłym kinie nie robi takiego wrażenia. Poza tym nie tylko takie okulary spadają, ale też często uciskają nad uszami, że aż boli . W cinema city jest taka możliwośc, że kupujesz u nich okulary za chyba 3 zł (? nie pamiętam) i one są już dla Ciebie, więc przy następnym filmie 3D po prostu zabierasz je ze sobą nie kupując kolejnych. Szkoda, że w multikinie za każdym razem trzeba kupować - trochę bez sensu i w dodatku mają gorsze okulary.
Chyba rzeczywiście zacznę jeździć na 2D. Bo najważniejsze jest to, żeby film był ciekawy, a nie w jakiej technice odtwarzany, prawda?


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#3 2015-03-10 12:35:36

vanillasky

Użytkownik

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2015-03-10
Posty: 4
Punktów :   

Re: lubicie filmy w 3D?

Niestety nie mogę oglądać filmów 3D, ponieważ nie widzę na jedno oko i ten efekt na mnie nie działa

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl