Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#76 2011-01-01 12:44:47

 El Nino.

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 384
Punktów :   

Re: Zmierzch -książka

Kate napisał:

serio? Nie wiem czy już to mówiłam, ale żyjemy wśród idiotów. Ale denerwuje mnie to, jeśli dziewczyna widzi Pattinsona na okładce, a krzyczy "Edwaaaard".

świadczy o tym ich iloraz inteligencji


___________

Barca <3
ŁKSa <3

Offline

 

#77 2011-01-01 14:24:40

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Zmierzch -książka

El Nino. napisał:

Kate napisał:

serio? Nie wiem czy już to mówiłam, ale żyjemy wśród idiotów. Ale denerwuje mnie to, jeśli dziewczyna widzi Pattinsona na okładce, a krzyczy "Edwaaaard".

świadczy o tym ich iloraz inteligencji

no, i to mnie przeraża że jest taki niski .


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#78 2011-01-01 17:16:08

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Zmierzch -książka

Kate napisał:

Black Star napisał:

co to tego, czy w aktorze, to bym się nie do końca zgodziła, bo widziałam przypadki obsesyjnej "miłości" (celowy cudzysłów) do edwarda tylko po przeczytaniu książki...

serio? Nie wiem czy już to mówiłam, ale żyjemy wśród idiotów. Ale denerwuje mnie to, jeśli dziewczyna widzi Pattinsona na okładce, a krzyczy "Edwaaaard".

przypadek, który ja widziałam był nieco inny, dziewczyna (żeby nie było, to nawet nie była jakaś młoda nastolatka, ona miała z 17 lat...) nie znosiła Roberta P., bo uważała, że "zepsuł" jej (!) idealnego edwarda...


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#79 2011-01-01 23:00:37

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Zmierzch -książka

Black Star napisał:

Kate napisał:

Black Star napisał:

co to tego, czy w aktorze, to bym się nie do końca zgodziła, bo widziałam przypadki obsesyjnej "miłości" (celowy cudzysłów) do edwarda tylko po przeczytaniu książki...

serio? Nie wiem czy już to mówiłam, ale żyjemy wśród idiotów. Ale denerwuje mnie to, jeśli dziewczyna widzi Pattinsona na okładce, a krzyczy "Edwaaaard".

przypadek, który ja widziałam był nieco inny, dziewczyna (żeby nie było, to nawet nie była jakaś młoda nastolatka, ona miała z 17 lat...) nie znosiła Roberta P., bo uważała, że "zepsuł" jej (!) idealnego edwarda...

o to dziwny przypadek xD.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#80 2011-08-19 16:39:25

AlexCat

Użytkownik

19959692
Zarejestrowany: 2011-08-19
Posty: 9

Re: Zmierzch -książka

Ja przeczytałam już czwartą część "Przed świtem".Nie jestem jakąś tam wielką fanką czy coś.Po prostu lubię tę książki.A czwarta cześć jest najlepsza.I wcale nie są takie straszne jak może się wydawać.Czytajac je ani razu "nie zmroziło mi krwi w żyłach".Krótkie recenzje wszystkich część szukajcie na moim blogu, w notce-"Notka typu "lubię to".Jeśli nie wiesz o co chodzi patrz notka siostra.doc".Oto link-www.thecatsworld.blog.onet.pl

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl