Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2011-10-30 17:26:39

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Digart.pl

No właśnie. Czy ktoś z Was ma Digarta?
A oto link do mojego: inezet.digart.pl/

Offline

 

#2 2011-11-03 19:44:57

 Fay

Użytkownik

21192593
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-06-27
Posty: 130
Punktów :   
WWW

Re: Digart.pl

Ja kiedyś miałem, ale był dla mnie zbyt wkurzający: limity, ukrywanie prac i inne takie upierdliwe drobnostki.

Offline

 

#3 2011-11-03 21:56:49

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Digart.pl

ja nie lubię panującej tam atmosfery. kiedyś miałam tam konto i stosunki między ludźmi wydawały mi się raczej nieprzyjemne. dużo kłótni i antagonizmów, sporo nieprzyjemnych komentarzy (nawet nie, że krytycznych, tylko po prostu nieprzyjemnych). zbyt często ludzie obrażali się bez potrzeby, a ja nie chciałam się w to bawić. założyłam konto, bo na deviantartcie krążyły opowieści, że jest tam wyższy poziom merytoryczny, ale jakoś tego nie znalazłam. z drugiej strony to było dobry czas temu, więc kto wie, może teraz jest już inaczej.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#4 2011-11-04 09:07:36

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Digart.pl

Bsiu - spotkałam się z tym samym. Ludzie byli bezczelnie szczerzy i chamscy, a to, zamiast zachęcać do pracy nad swoimi "projektami" tylko zniechęcało.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#5 2011-11-09 12:11:59

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Digart.pl

o, to nie jestem jedyna. no, ja miałam podobnie. nie mam nic przeciwko szczerości, ale tam... to było po prostu chamstwo, a tego już nie lubię. i strasznie dużo agresji, wszyscy kłócą się ze wszystkimi, a nawet nie wiadomo o co.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#6 2011-11-10 22:30:34

 Fay

Użytkownik

21192593
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-06-27
Posty: 130
Punktów :   
WWW

Re: Digart.pl

Krytyka, nawet ostra, to nic złego - gdyby jej nie było, każdy mógłby wrzucać ot tak sobie nawet najgorszy syf. Bez sensu byłoby okłamywanie takiego delikwenta tekstami w stylu "nie jest tak źle, trzeba tylko trochę popracować" czy podobnymi. Krytyka jest nieco jak sito, przez które przechodzą (lub nie) najwytrwalsi w dążeniu do samodoskonalenia.

  Inna rzecz, że trzeba często odróżniać krytykę do zwykłego hejterstwa, którego w sieci jest pełno.

Offline

 

#7 2011-11-11 10:10:13

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Digart.pl

tak, krytyka jest w porządku, ale wtedy, kiedy ma sens i jest konstruktywna. bo komentarze typu "do dupy to jest", a widziałam takich na digarcie pełno, to żadna krytyka. po pierwsze - nie mówi niczego konkretnego, po drugie - jest wyrażone w nieelegancki i nieprzyjemny sposób, zupełnie nie potrzebnie.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl