Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#31 2010-09-16 18:37:26

 MiKa

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 1058

Re: Geje i Lesbijki

w moim wieku to trudno zdecydować się w sprawie orientacji.. ale i tak przeraża mnie perspektywa mnie z dziewczyną o.o'


"Aby być w stanie zrozumieć nasz świat i nasze życie takim jakie ono jest, trzeba mieć oczy otwarte na więcej niż jeden typ filozofii, która jest dla ciebie pokarmem."
~Serj Tankian

Offline

 

#32 2011-01-06 14:14:08

 Shirayuki:)

Użytkownik

20373482
Call me!
Zarejestrowany: 2011-01-02
Posty: 42

Re: Geje i Lesbijki

Ja nie lubie YURI ._. (Lesby XDD) - Nie trawie... Ale Yaoi (Geje) Lubie. Nie mam nic przeciwko.


http://img254.imageshack.us/img254/8994/beztytuurpb.png

Offline

 

#33 2011-01-06 14:37:12

 Pluszowy

Użytkownik

Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2010-12-29
Posty: 236
Punktów :   
WWW

Re: Geje i Lesbijki

Zauważyłem, że wśród społeczeństwa panuje jakaś fobia ale tylko do zboczeń facetów, a w przypadku czasem nawet i podziw. Nie wiem czym to jest ukierunkowane, i dlaczego jest tak a nie inaczej. Ja jednak nie mam nic przeciwko ku takim zachowaniom, uczę się psychologii, i wiem że fakt tego że jest się gejem, czy lesbijką, raczej jest ukierunkowany w głowie. Nie mamy na to wpływu, po prostu czujemy odmienność, i nie jesteśmy spełnieni w stosunkach typowo hetero. Sprawa ludzi którzy samoistnie utożsamiają się z bycia homo, mając jedynie taki kaprys, to oczywiście inna sprawa, i szkoda teraz mi na nią słów.

Jedyne co mnie irytuje w byciu homoseksualistów, że czują i prezentują że są krzywdzeni przez cały świat. Wystarczy spojrzeć czasem do tv, albo w internet, aby przekonać się jak często tak jest " bo modne"...


I'm here without you babe, but you still on my lonely mind, i think about you babe, and i dream about you all the time...
Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, po czym pobije doświadczeniem
http://img.userbars.pl/170/33976.png
http://img.userbars.pl/173/34528.jpg
http://img.userbars.pl/148/29486.png

Offline

 

#34 2011-01-06 16:01:15

 Kit

Użytkownik

Skąd: ;]
Zarejestrowany: 2010-12-05
Posty: 77

Re: Geje i Lesbijki

Szczerze, jakoś do jednych i drugich nic nie mam. Może dlatego, że sam czasem zachowuję się jak dziewczyna - oczywiście naprawdę trzeba dobrze się przyjrzeć.

Powiem tak, w aktualnym społeczeństwie dziewczyny mają jako takie przyzwolenie na całowanie się, dotykanie itd, w stosunkach przyjacielskich nawet. Nikt im nie powie, że to od razu są "lesbijki" czy bi, więc mogą sobie dowolnie eksperymentować, bo to "ładnie" i przyjemnie wygląda.. O ile są zadbane, a przeważnie spora większość dziewczyn jest zadbana.
A teraz wyobraźmy sobie robiących to samo dwóch facetów -  to wygląda obleśnie momentami.. Dlatego przeważnie, nawet jak się zobaczy przytulających chłopaków na przywitanie (jak to jest w niektórych kulturach) to większość ludzi z naszego kraju powiedziała by że to geje.
Cóż taka prawda, choć wiele osób, chociaż raz w życiu próbuje tego i owego z tą samą płcią.

Sam bym się skusił na coś takiego z czystej ciekawości jak to jest i jakie jest to uczucie, ale cóż.. Jakoś mnie odrzuca wizja, nawet przytulenia chłopaka, może dlatego iż od małego przeważnie tylko z dziewczynami urzęduje, więc tak się do nich przyzwyczaiłem, że nie potrafię bez nich żyć.^^ Choć jak bym był dziewczyną to może inaczej by to wyglądało... :>

Ale to krzywdzenie homoseksualistów to czysta przesada tak samo jak feminizm, bo przeważnie przesadzają w demonstrowaniu ich krzywd, w ten sposób, że nie chcą nawet słuchać drugich stron, tylko chcą bezwarunkowego spełnienia ich żądań, dla mnie to obłęd.

Offline

 

#35 2011-01-06 17:15:47

 Roberta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-25
Posty: 254
Punktów :   
WWW

Re: Geje i Lesbijki

Szczerze mówiąc to nie mogę patrzyć na dwóch kolesi, którzy chodzą po jakimś centrum handlowym za rączkę, bo odrazu mie się nie dobrze robi. Ale jezeli nie spotykam ich na swojej drodze to nie mam nic przeciwko, bo mnie to srednio interesuje czy są czy ich nie ma.


"Życie nie daje nam tego czego chcemy, lecz tylko to co dla nas ma. Czasami więcej potrzebujemy, dlatego gubimy się w swoich snach."

Offline

 

#36 2011-01-06 18:14:00

 Iskra

Użytkownik

6839575
Skąd: okolice Plocka
Zarejestrowany: 2011-01-06
Posty: 24

Re: Geje i Lesbijki

Ja nie mam nic przeciwko homoseksualistom, sa takimi samymi ludźmi, jak hetero i cala reszta. A ludzie niestety, bez powodu robią wielki szum wokół nich, manifestując, ze to niezgodne z ich wymyślonymi kryteriami czy nie wiem czym jeszcze ;p Oni po prostu sa i żyją wokół nas, powinniśmy sie w końcu do tego przyzwyczaić ;p


`` Zapomnij o mnie,
   to wszystko zgaslo ``

Offline

 

#37 2011-01-06 18:29:31

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Geje i Lesbijki

A ja wczoraj byłam ze swoim psem u weterynarza, który jest homoseksualistą. Bardzo sympatyczny, fajny i zabawny.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#38 2011-01-06 18:30:35

 Kit

Użytkownik

Skąd: ;]
Zarejestrowany: 2010-12-05
Posty: 77

Re: Geje i Lesbijki

A wiecie co mnie najbardziej bawi? To, że wróciliśmy mniej więcej do takiego samego stanu pojmowania tego jaki był w starożytności.. Czyli 2 tysiące lat poszło się... Tylko dlatego, że ktoś stwierdził iż jest to złe, i przez ten czas debatowano nad tym, zwłaszcza w ostatnim stuleciu, a w starożytności było na to ciche przyzwolenie, takie jak dopiero niedawno wprowadzono na świecie..xD

Tylko niestety ale wszystkie muzea muszą chować wszelakie dowody seksualności ludzi wtedy, bo nadal to jest uważane za nie moralne. >< Jak by nasze ciała były czymś złym.. Hola coś tu nie tak? Dlatego ja nie mam nic przeciwko gejom, dopóki nie wyznają mi miłości, a lesbijki.. hmm.. Cóż.. przyznać trzeba, że lubię oglądać je w filmach dla 18+. Ale generalnie do nich nic nie mam, i traktuje na równi z innymi kobietami, chyba, że jakiś osobnik sobie u mnie nagrabi.

Offline

 

#39 2011-01-06 21:20:53

 Shirayuki:)

Użytkownik

20373482
Call me!
Zarejestrowany: 2011-01-02
Posty: 42

Re: Geje i Lesbijki

Wiecie co? U nas w miescie kiedys bylo 2 fryzierow - gejow. Oni spoko byli ;D.

Ostatnio edytowany przez Shirayuki:) (2011-01-07 11:51:19)


http://img254.imageshack.us/img254/8994/beztytuurpb.png

Offline

 

#40 2011-01-06 21:34:29

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Geje i Lesbijki

Kit napisał:

a lesbijki.. hmm.. Cóż.. przyznać trzeba, że lubię oglądać je w filmach dla 18+.

i to się nazywa szczerość


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#41 2011-01-07 10:25:01

 Iskra

Użytkownik

6839575
Skąd: okolice Plocka
Zarejestrowany: 2011-01-06
Posty: 24

Re: Geje i Lesbijki

Kate napisał:

Kit napisał:

a lesbijki.. hmm.. Cóż.. przyznać trzeba, że lubię oglądać je w filmach dla 18+.

i to się nazywa szczerość

Podpisuje sie pod tym XD


`` Zapomnij o mnie,
   to wszystko zgaslo ``

Offline

 

#42 2011-01-07 11:51:49

 Shirayuki:)

Użytkownik

20373482
Call me!
Zarejestrowany: 2011-01-02
Posty: 42

Re: Geje i Lesbijki

Iskra napisał:

Kate napisał:

Kit napisał:

a lesbijki.. hmm.. Cóż.. przyznać trzeba, że lubię oglądać je w filmach dla 18+.

i to się nazywa szczerość

Podpisuje sie pod tym XD

Ja tez xD...


http://img254.imageshack.us/img254/8994/beztytuurpb.png

Offline

 

#43 2011-01-07 12:28:41

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Geje i Lesbijki

Shirayuki:) napisał:

Iskra napisał:

Kate napisał:


i to się nazywa szczerość

Podpisuje sie pod tym XD

Ja tez xD...

a co w tym dziwnego, że facet lubi oglądać dwie nagie kobiety na ekranie? powiedziałabym, że to raczej normalne i wcale nie zaskakujące.

Kit napisał:

Powiem tak, w aktualnym społeczeństwie dziewczyny mają jako takie przyzwolenie na całowanie się, dotykanie itd, w stosunkach przyjacielskich nawet. Nikt im nie powie, że to od razu są "lesbijki" czy bi, więc mogą sobie dowolnie eksperymentować, bo to "ładnie" i przyjemnie wygląda.. O ile są zadbane, a przeważnie spora większość dziewczyn jest zadbana.
A teraz wyobraźmy sobie robiących to samo dwóch facetów -  to wygląda obleśnie momentami.. Dlatego przeważnie, nawet jak się zobaczy przytulających chłopaków na przywitanie (jak to jest w niektórych kulturach) to większość ludzi z naszego kraju powiedziała by że to geje.
Cóż taka prawda, choć wiele osób, chociaż raz w życiu próbuje tego i owego z tą samą płcią.

to, że ktoś eksperymentuje, jeszcze nie znaczy, że jest homo i że odczuwa pociąg do tej samej płci. równie dobrze może to robić z ciekawości, albo tak bez powodu. rzeczywiście, dziewczynom jest w tej kwestii łatwiej, mogą trzymać się za ręce, przytulać, całować i nikogo to nie dziwi, a jeszcze niektórzy chętnie popatrzą. nie wiem skąd bierze się niechęć do facetów, robiących to samo.

Pluszowy napisał:

Zauważyłem, że wśród społeczeństwa panuje jakaś fobia ale tylko do zboczeń facetów, a w przypadku czasem nawet i podziw...

dlaczego zaraz 'zboczeń'? osobiście nie lubię tego określenia, jest strasznie pejoratywnie nacechowane (zboczenie = zaburzenie, dewiacja), a przecież homoseksualizm nie jest niczym złym.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#44 2011-01-11 22:46:46

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: Geje i Lesbijki

ja sama bez bicia się przyznam że też całowałam się z moją koleżanką. i nie widzę w tym nic złego.
Jeżeli znamy się już 10 lat. i tyle rzeczy robiłyśmy razem.
Dotej pory dajemy sobie buzi. Mimo tego że obydwie mamy chłopaków


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

#45 2011-01-12 09:48:34

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Geje i Lesbijki

rzeczywiście, dziewczynom jest w tej kwestii łatwiej, mogą trzymać się za ręce, przytulać, całować i nikogo to nie dziwi, a jeszcze niektórzy chętnie popatrzą.

Muszę się zgodzić. Nieraz przytulam moje znajome i nawet raduje to innych. A jedna koleżanka nawet mnie przy tym ucałuje. W lipcu zeszłego roku biegałam po Galerii Krakowskiej z koleżanką i trzymałyśmy się za ręce, tak dla hecy i nie miałyśmy z tego żadnych problemów ;] No, może ludzie się przyglądali


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl