Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2010-01-01 13:23:21

Mlody1996

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 4
Punktów :   

Geje i Lesbijki

W pradzie ja nie jestem gejem ale ciągle słysze w TV że o ona jest lesbijką on jest gejem przeciesz to poprostu para jak para tylkoże Chłopak z chłopakiem Dziewczyna z dziewczynom. To np. geje mogom wyśmiewac pary chłopak dziewczyna

Offline

 

#2 2010-01-01 13:57:35

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Geje i Lesbijki

Hola hola.
Ten wątek nie pasuje do "zdrowie i uroda".
Włącz sobie opcję sprawdzania pisowni, bo dużo byków zrobiłeś.
To dobrze, że chociaż jesteś młody tolerujesz takie związki. W Twoim wieku raczej wszyscy na to już "plują", a Ty jesteś inny. Byłam na Twoim blogu i wywnioskowałam z niego, że jesteś bi. Ale proszę Cię, nie wstawiaj ogłoszeń "szukam ..." !! W 100% nikogo nie znajdziesz, albo może do Ciebie przyczepić jakiś pedofil! Bądź rozsądniejszy !


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#3 2010-01-02 12:50:35

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Geje i Lesbijki

przeniosłam do właściwego* działu. i zrób coś może z tymi błędami, bo aż trudno czytać.

* tak mi się wydaje, że tu ten topic najbardziej się wpasuje


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#4 2010-02-08 11:02:42

 Kaelsy

Użytkownik

1019373
Skąd: Inferno
Zarejestrowany: 2006-06-29
Posty: 1577

Re: Geje i Lesbijki

Kate napisał:

W 100% nikogo nie znajdziesz, albo może do Ciebie przyczepić jakiś pedofil! Bądź rozsądniejszy !

Tutaj bym polemizowała.


A jeśli chodzi o to, że ludzie w jego wieku "plują" na takie związki jest z reguły fakt, że są ograniczani przez rodziców, wmawiających im, że związek kobieta + mężczyzna jest normalny, inne są be. Faktycznie jest też tak, że po prostu nie znają takich ludzi i trudno jest się im do tego przyzwyczaić.
To tak jak rasizm. W młodym wieku nie toleruje się inności, z wiekiem, poznając inne kultury, innych ludzi to się zmienia - czasem na lepsze, a czasem na gorsze.


Jeśli chodzi o biseksualistów, to bardzo wielu jest takich ludzi. Wielu się po prostu do tego nie przyznaje.
Jeśli chodzi o mnie...Hmmm...seks z kobietą? Hmm...jak najbardziej. W końcu wszystkiego trzeba w życiu spróbować xDD
I co? boicie się teraz? Buahaha XDD


http://www.rrr.com.pl/pasek.gif
To niekończący się pościg za money, money. Po drodze gdzieś zapominamy,
O ludzkich wartościach, różnych mądrościach. Szczerej miłości, marzeniach,
Stając się toksyczni dla otoczenia.

Offline

 

#5 2010-02-08 19:32:36

DJMadziola13

Użytkownik

6266184
Skąd: Szkoła magii...
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 115
Punktów :   
WWW

Re: Geje i Lesbijki

łeeeeeee tam wcale sie nie boje  xD


Myśl to niebezbożna Że świat ten to jest stary drań Któremu ufać nie można
Np. ktoś dolara miał A jutro ma dwa centy Więc oczywiście wpada w szał
I wbija nóż do pięty Bo głupiec nie wie Że wszystko się chwieje
I tylko ja, ja patrze i się śmieje
(K.I.Gałczyński)

Offline

 

#6 2010-02-08 20:39:15

 Michi

Użytkownik

7291655
Zarejestrowany: 2010-02-06
Posty: 54
Punktów :   
WWW

Re: Geje i Lesbijki

Ja też nie boję się pedofili, moją pierwszą dziewczynę poznałam przez internet (dość szybko okazało się, że mieszka blisko mnie). Ja jestem bi, choć w otoczeniu uchodzę raczej za lesbijkę, bo przyznaję, że bezpieczniej czuję się przy dziewczynach, więc raczej nie mam jak być pod tym względem nietolerancyjna. Wkurzają mnie jednak ludzie twierdzący, że 'wyrosnę', lub wyśmiewający to, mówiący, że to 'chore', 'nienormalne' ;/


Prorocy Porzygali Się I Śpią
Poeci Umierają W Grobach Strof
Anioły Śmierdzą Potem, Żrą Kiełbasę, Mają W Dupie Żywych
Zginęła W Niepokoju Wielkich Miast, Osnuta Huraganem Durnych Spraw, Maleńka Tajemnica - Bycia W Ciszy...
Lub Po Prostu Bycia

Offline

 

#7 2010-02-09 00:30:33

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Geje i Lesbijki

Kaelsy napisał:

Jeśli chodzi o mnie...Hmmm...seks z kobietą? Hmm...jak najbardziej. W końcu wszystkiego trzeba w życiu spróbować xDD
I co? boicie się teraz? Buahaha XDD

to propozycja? ;D

a ja powiem tak;
seks z kobietą może być interesującym doświadczeniem, bo kto inny niż kobieta wie lepiej, gdzie 'dotknąć' drugą kobietę? poza tym... kobiety mają zupełnie inne podejście (tak samo jak całowanie z kobietą jest zupełnie inne niż z facetem).
ale mimo to, zdecydowanie kręcą mnie faceci.

a co do znajomości przez interenet... dla mnie bomba. w końcu skąd się znamy?


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#8 2010-02-09 08:44:51

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Geje i Lesbijki

Bsiu, kobiety są bardziej czułe, a już wobec siebie to w ogóle. Chodzę do klasy z biseksualistką i ta czułość wylewa się z niej litrami, że tak nieładnie powiem ;]
Co do całowania itp, nie wypowiem się, ponieważ nie mam doświaczenia ;]

No baaa, Bsiu, to już 5 rok będzie w lipcu!


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#9 2010-02-09 12:47:59

 Michi

Użytkownik

7291655
Zarejestrowany: 2010-02-06
Posty: 54
Punktów :   
WWW

Re: Geje i Lesbijki

Aj tam. Kobiety są (w większości rzecz jasna) czulsze i bardziej kochane. Można mieć pewność, że nie zalicza kolejnej, tylko jej zależy. I wgl lepiej całują *-* O wiele. Każdy facet z jakim się całowałam był fuj. Pchał mi język do gardła i się ślinił jak napalony buldog *-* choć może źle trafiłam ... *''opowieści z krypty. Ciąg Dalszy Nastąpi...''*


Prorocy Porzygali Się I Śpią
Poeci Umierają W Grobach Strof
Anioły Śmierdzą Potem, Żrą Kiełbasę, Mają W Dupie Żywych
Zginęła W Niepokoju Wielkich Miast, Osnuta Huraganem Durnych Spraw, Maleńka Tajemnica - Bycia W Ciszy...
Lub Po Prostu Bycia

Offline

 

#10 2010-02-09 12:54:00

 Kaelsy

Użytkownik

1019373
Skąd: Inferno
Zarejestrowany: 2006-06-29
Posty: 1577

Re: Geje i Lesbijki

Black Star napisał:

Kaelsy napisał:

Jeśli chodzi o mnie...Hmmm...seks z kobietą? Hmm...jak najbardziej. W końcu wszystkiego trzeba w życiu spróbować xDD
I co? boicie się teraz? Buahaha XDD

to propozycja? ;D

No wiesz... Zawsze warto spróbować...
W końcu Bombka skądś się wzięła xD


Jeśli chodzi o mnie, to łatwiej dogadać mi się z facetem xD Wstydzę się kobiet...haha
Seks z kobietą, tak jak już mówiłam wszystkiego trzeba w życiu spróbować. Są czułe i delikatne, ale to zależy od osoby. Są też tacy faceci, niestety coraz rzadziej spotykani, ale są. Kobiety też mogą był ostre i nachalne...


http://www.rrr.com.pl/pasek.gif
To niekończący się pościg za money, money. Po drodze gdzieś zapominamy,
O ludzkich wartościach, różnych mądrościach. Szczerej miłości, marzeniach,
Stając się toksyczni dla otoczenia.

Offline

 

#11 2010-02-09 20:37:01

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: Geje i Lesbijki

Hmm ja nic nie mam do lesbijek ani gejów..
Ludzie jak ludzie.
Macie racje trzeba wszystkiego w zyciu spróbować.;d Ale ja tam wole kolesi.;d Pociąga mnie ich męskość.;d Nie wszyscy ją mają ale niektórzy tak.;d
Ale nie powiem myślałam o tym zeby całować się z laską.;d haha
Ale chyba każdy tak ma w niektórych momętach życia.


Kochanie prawda o życiu jest smutna, nikt nie jest w stanie przewidzieć jutra więc zyjmy tak jakby jutra nie było pozostaje absolutna wiara w miło


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

#12 2010-02-09 21:06:53

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Geje i Lesbijki

Michi napisał:

Aj tam. Kobiety są (w większości rzecz jasna) czulsze i bardziej kochane.

to też mówię, że całowanie z kobietą to zupełnie inna technika.
przyjemne, ale dla mnie - nie iskrzy. potrzebuję faceta.

Michi napisał:

Każdy facet z jakim się całowałam był fuj. Pchał mi język do gardła i się ślinił jak napalony buldog *-* choć może źle trafiłam ... *''opowieści z krypty. Ciąg Dalszy Nastąpi...''*

źle trafiłaś. gwarantuję, że są dobrze całujący faceci. ^_^ OSOBIŚCIE sprawdziłam.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#13 2010-02-09 22:23:51

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Geje i Lesbijki

A ja jak byłam mała to chyba byłam bi xD. Nie istniało dla mnie coś takiego jak bycie hetero. Zakochiwałam się w kobietach xD. Do dziś pamiętam, jak miałam koleżankę , która już chyba miała 18 lat ( a ja taka mała, 7latka) i powiedziałam jej, że ją kocham xD. Ach.

No, podrosłam i w 100% jestem hetero. Tak jak BS, wolę faceta. Te męskie ramie, przy którym można czuć się bezpiecznie...To jest to ^^


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#14 2010-02-10 08:29:20

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Geje i Lesbijki

Kate - ale dzieciaki przeżywają fascynację starszymi osobami ;] Bo zawsze coś się w nich tym maluchom podoba. Więc nie nazwałabym tak tego ;]


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#15 2010-02-10 10:55:45

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Geje i Lesbijki

dokładnie, w przypadku 7 letniego dziecka nie można wg. mnie mówić o seksualnym zainteresowaniu kimkolwiek. o po prostu dziecięca fascynacja, tak jak napisała Cleo.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl