Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2009-10-10 20:34:38

chris3z8

Użytkownik

10618703
Zarejestrowany: 2009-09-26
Posty: 155
Punktów :   

dziewczyny tu możecie się wygadać :]

Jakie lubicie cechy w facecie?Jaki on powinien byc?Czy już masz swojego wymarzonego partnera?Czy Twój wymarzony chlopak,może tam gdzieś na Ciebie czekać,czy on istnieje?Czy jest szansa na miłość?Wszystkie wątpliwości jak i odpowiedzi chcialbym opublikować w moim specjalnym artykule... będę mógł,prawda?


Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.

Offline

 

#2 2009-10-10 20:38:27

 Cosette

Użytkownik

5651614
Skąd: Wyobraźnia schizofrenika.
Zarejestrowany: 2009-09-19
Posty: 169
WWW

Re: dziewczyny tu możecie się wygadać :]

Nie wiem, jaki jest mój ideał, bo jak dotąd byłam i z typowym dżentelmenem, i z typowym sportowcem, i z typowym kujonem... i co prawda czułam się z nimi szczęśliwa, ale chyba żaden nie był w moim typie.
Miłość jest wybredna.


Podążaj za tym co Cię uszczęśliwia
a wszechświat otworzy Ci drzwi
nawet gdyby wydawało się, że wokół są same ściany

Offline

 

#3 2009-10-10 21:33:06

jewerly.

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-10
Posty: 8
Punktów :   

Re: dziewczyny tu możecie się wygadać :]

miłość jest wybredna?! . nie zawszee raczej osoby poszukujące miłości...
- ten cały zrrąbany mącący w głowie mało idealny dla świata ideał mieszka obok mnie .
- ile razy sie popatrze strzela do mnie smajle. cóż  dziewczyn zdążyłam naliczyć sie już dużoo
- z wiadomości wiem, że czeka na mnie ,. ale sory ja na niego nie . ;d ahaha


.kocham to życie, kiedy ma styl. ; **

Offline

 

#4 2009-10-10 21:50:10

 Cosette

Użytkownik

5651614
Skąd: Wyobraźnia schizofrenika.
Zarejestrowany: 2009-09-19
Posty: 169
WWW

Re: dziewczyny tu możecie się wygadać :]

miłość jest wybredna?! . nie zawszee raczej osoby poszukujące miłości...

No właśnie, i owymi wybrednymi osobami kieruje wybredna miłość.


Podążaj za tym co Cię uszczęśliwia
a wszechświat otworzy Ci drzwi
nawet gdyby wydawało się, że wokół są same ściany

Offline

 

#5 2009-10-10 23:10:52

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: dziewczyny tu możecie się wygadać :]

Oj tak, miłość jest wybredna. Ale czasem jak ktoś się na maksa zakocha to te wszystkie minusy idą w cholerę .
Ja nigdy się nie zakochałam. To, że ktoś mi się podoba nie nazwę tego zakochaniem się. Bo po jakichś 2 tygodniach mi przechodzi.
W związku z tym niestety nie spotkałam na swojej drodze żadnego ideału. Nie mam ideału, ale kiedy widzę chłopaka, zwracam uwagę na jego twarz i... ręce. Kocham ręce xD. Ale takie silne, z żyłami, twarde, męske... Taaak ;D. Uwielbiam. Włosy, oczy, usta nie są ważne. Ma być przystojny, silny, mądry, miły, szczery, wierny (w sensie takim, że nie zdradza) i odważny
Acha! Muszę przyznać, że ciekawy temat ;D. Podoba mi się . No i pytanko: do jakiego artykułu ? ;>

Ostatnio edytowany przez Kate (2009-10-10 23:12:52)


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#6 2009-10-11 09:57:24

chris3z8

Użytkownik

10618703
Zarejestrowany: 2009-09-26
Posty: 155
Punktów :   

Re: dziewczyny tu możecie się wygadać :]

do artykułu ,,kobiece uczucia nastolatek-zbiór myśli i faktów wypowiedzi'' xd...


Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.

Offline

 

#7 2009-10-11 14:15:33

 AlexSandra

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 943

Re: dziewczyny tu możecie się wygadać :]

oj, ja byłam zakochana w chłopaku przez kilka miesięcy ale niestety nic z tego nie wyszło...;( On poszedł do innej szkoły no i klops...ale mówi sie trudno i żyje się dalej.

a co do ideału chłopaka to powinien być w miarę ładny, wysportowany, wyższy ode mnie, inteligentny(ale ne kujon! ;]), miły, kulturalny, wyrozumiały. Najlepiej jakby miał ciemne włosy i niebieskie oczy

napewno taki nie istnieje ;P


Krzyś, tęsknię!
Twarda, dziękuję ;*

Offline

 

#8 2009-10-11 14:24:00

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: dziewczyny tu możecie się wygadać :]

hm, hm. jak dla mnie w tej chwili ideałem faceta jest... brak stałego faceta. nie narzekam na poprzednie związki, ani na byłych facetów bo z większością utrzymuje dobry kontakt, ale chyba wolę na razie być sama. znaczy - wolę niezobowiązujące spotkania niż wiązanie się w poważne związki.

a czego szukam w facecie? liczy się inteligencja i poczucie humoru. a także żeby był szczery i odważny (także w sensie odwagi cywilnej). i najważniejsze: żeby nam się dobrze rozmawiało.
jeśli chodzi o wygląd, to najpierw patrze na oczy, muszą mieć to COŚ.

ps. oczywiście, że miłość jest wybredna. ale to chyba dobrze, to jedna z tych rzeczy, które wymagają pewnego namysłu.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#9 2009-10-11 14:46:04

chris3z8

Użytkownik

10618703
Zarejestrowany: 2009-09-26
Posty: 155
Punktów :   

Re: dziewczyny tu możecie się wygadać :]

Alexandra...nawet ja nie zdałem tego tekstu..Nie wiem czy jestem od Ciebie wyższy(ja jestem mały)...nie mam ciemnych włosów....

I tak szczerze zawsze mówicie że chcecie wielkich przystojniaków....a to nie prawda..wystarczy,że facet naprawdę pokazuje męskie cechy...i wygladał porządnie(dbał o higienę i schludnośc)


Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.

Offline

 

#10 2009-10-11 15:06:12

airjordan

Użytkownik

1526214
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2009-10-11
Posty: 1
Punktów :   

Re: dziewczyny tu możecie się wygadać :]

zgadzam się z tym, chociaż co do męskości, pokłóciłabym się... słodcy są np. (moim zdaniem) maniakalni fanatycy szachów, czy gier komputerowych... znam jednego fana Gwiezdnych Wojen i muszę przyznać, że przez pewien czas, nawet miałam wrażenie, iż to on jest moim ideałem... niestety to ja nie byłam jego godna... zbyt mała wiedza na temat Star Wars... xd

Offline

 

#11 2009-10-11 15:08:05

chris3z8

Użytkownik

10618703
Zarejestrowany: 2009-09-26
Posty: 155
Punktów :   

Re: dziewczyny tu możecie się wygadać :]

co to za facet?fani jednej serii filmowych,gier komputerowych itp. często zapominają o innych sprawach..


Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.

Offline

 

#12 2009-10-11 18:32:06

 AlexSandra

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 943

Re: dziewczyny tu możecie się wygadać :]

chris3z8 napisał:

I tak szczerze zawsze mówicie że chcecie wielkich przystojniaków....a to nie prawda..wystarczy,że facet naprawdę pokazuje męskie cechy...i wygladał porządnie(dbał o higienę i schludnośc)

Chris3z8 ależ ja nie powiedziłam, ze to musi być przystojniak Napisałam, ze musi byc `w miare ładny` a to jest różnica

A to co napisałeś to niestety prawda.


Krzyś, tęsknię!
Twarda, dziękuję ;*

Offline

 

#13 2009-10-11 18:57:08

Rosa

Użytkownik

5289947
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 736
Punktów :   

Re: dziewczyny tu możecie się wygadać :]

Ja tam chciałabym chłopaka który:
-zapewniłby mi jako taką przyszłość (chodzi o to że idzie na studia a nie kończy naukę na poziomie zawodówki lub niżej ...)
-nie pali, nie ćpa, nie jest zawodowym alkoholikiem
-kochający i taki który nie zdradza ....
-trwały w uczuciach
-szczery
nie musi być piękny, wysoki i z włosami o kolorze który MI się podoba .... 
-musiałby mnie kochać za to jaka jestem i nie próbowałby mnie zmienić na siłę
-dojrzały ... w pełnym tego słowa znaczeniu .... ;]

Wiem że wiele wymagam ale zbyt dużo w życiu i nie chciałabym zmarnować sobie życia przez ślepą miłość (np. jednostronną)


.....:::Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać:::.....

Offline

 

#14 2009-10-11 22:54:04

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: dziewczyny tu możecie się wygadać :]

Rosa napisał:

Ja tam chciałabym chłopaka który:
-zapewniłby mi jako taką przyszłość (chodzi o to że idzie na studia a nie kończy naukę na poziomie zawodówki lub niżej ...)
-nie pali, nie ćpa, nie jest zawodowym alkoholikiem
-kochający i taki który nie zdradza ....
-trwały w uczuciach
-szczery
nie musi być piękny, wysoki i z włosami o kolorze który MI się podoba .... 
-musiałby mnie kochać za to jaka jestem i nie próbowałby mnie zmienić na siłę
-dojrzały ... w pełnym tego słowa znaczeniu .... ;]

Wiem że wiele wymagam ale zbyt dużo w życiu i nie chciałabym zmarnować sobie życia przez ślepą miłość (np. jednostronną)

popieram wszystkie Twoje punkty. A najbardziej ten, żeby kochał Cię za to jaka jesteś. Ja jak ostatnio poznałam takiego chłopaka w necie to go spytałam czy dobrze jest mi w naturalnych falowanych włosach. Spodziewałam się, że będzie miły i napisze, że tak. A on "lepiej prostuj". Po tych słowach skończyłam z nim znajomość ;]. Nie będę sobie włosów niszczyła dla kogoś takiego jak on. *upek. xD

Ostatnio edytowany przez Kate (2009-10-11 22:54:40)


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#15 2009-10-12 15:47:38

 Cosette

Użytkownik

5651614
Skąd: Wyobraźnia schizofrenika.
Zarejestrowany: 2009-09-19
Posty: 169
WWW

Re: dziewczyny tu możecie się wygadać :]

a co do ideału chłopaka to powinien być (...) inteligentny(ale ne kujon! ;]),

Kujon nie musi być koniecznie inteligentny, znam wiele takich przypadków. Mi kujon nie przeszkadza (bo sama nim jestem xD Ale nie zachowuję się jak kujon), byłam kiedyś z takim, ale dość krótko.

Ostatnio edytowany przez Cosette (2009-10-12 15:49:00)


Podążaj za tym co Cię uszczęśliwia
a wszechświat otworzy Ci drzwi
nawet gdyby wydawało się, że wokół są same ściany

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl