Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

  • Index
  •  » Humor.
  •  » Wpadki, śmieszne zdarzenie itd. ...

#1 2009-05-24 18:33:22

 MiKa

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 1058

Wpadki, śmieszne zdarzenie itd. ...

Najgłupsze/najśmieszniejsze rzeczy jakie wam się w życiu przydarzyły... W moim przypadku jest ich mnóstwo
np. idę sobie spokojnie za kumpelą głównym korytarzem szkoły. w pewnym momencie ona się zatrzymała (nawet nie gwałtownie). Ze swoim szczęściem, ja oczywiście w nią łupnęłam. aach. hałas odbił się przez pół szkoły, ona poleciała do przodu, ja do tyłu i całą resztę dnia mnie klata bolała. i przy tym wszyscy się na nas dziwnie gapili...


"Aby być w stanie zrozumieć nasz świat i nasze życie takim jakie ono jest, trzeba mieć oczy otwarte na więcej niż jeden typ filozofii, która jest dla ciebie pokarmem."
~Serj Tankian

Offline

 

#2 2009-07-02 20:27:48

Kociak1312

Użytkownik

907938
Zarejestrowany: 2009-07-01
Posty: 23
Punktów :   
WWW

Re: Wpadki, śmieszne zdarzenie itd. ...

Kiedyś w 3 klasie podstawówki 13 w piątek, na stołówce właśnie usiadła i w spokoju jadłam swoją zupę pomidorową, gdy nagle poczułam ciepło na plecach. Okazało się, że jakiś kolega wylał mi troche zupy na plecy oczywiście niechcący, musiałam prać bluzkę w umywalce, a chodzić po szkole w tej od wf-u

Offline

 

#3 2009-08-20 15:12:32

Rosa

Użytkownik

5289947
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 736
Punktów :   

Re: Wpadki, śmieszne zdarzenie itd. ...

Jak miałam ok. 10 - 11 lat to pojechałam z rodziną do rodziny na wieś. Ciocia miała nam pokazać jak się doi krowy taką specjalna maszyną. Tata strasznie się ucieszył i kazał mi i bratu się ładnie ubrać. Gdy już byliśmy na miejscu a ciotka pokazywała tacie tą maszynę ja sierota podeszłam od tyłu do krowy i pociągnęłam ją za cyca xD Reakcja była natychmiastowa. Dostałam kopa w klatę i przez chwile byłam w powietrzu ;] Potem wleciałam w (ładnie mówiąc) kupę tych wszystkich krów. Myłam się chyba pół dnie ^^


.....:::Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać:::.....

Offline

 

#4 2009-10-16 20:44:58

Rosa

Użytkownik

5289947
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 736
Punktów :   

Re: Wpadki, śmieszne zdarzenie itd. ...

Wczoraj wracałam z kumpelami ze szkoły i zamiast powiedzieć: coś ją  zaswędziało i się podrapała wyszło:

Coś ją podrapało i się zaswędziała


.....:::Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać:::.....

Offline

 

#5 2009-10-19 16:41:44

IceMaiden

Użytkownik

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 100
WWW

Re: Wpadki, śmieszne zdarzenie itd. ...

Kiedy byłam w podstawówce śpiewałam w chórku kościelnym. Zawsze stawałyśmy na stopniach, przy ołtarzu. Jakimś dziwnym trafem, wylądowałam na krańcu trzeciego od dołu stopnia (były cztery) a stało tam dużo dziewczyn... Straciłam równowagę i zleciałam w połowie mszy.


Każda rzecz ma własną osobowość nadaną jej przez właściciela.

Offline

 

#6 2009-10-19 20:09:54

 MiKa

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 1058

Re: Wpadki, śmieszne zdarzenie itd. ...

mam tendencję do informowania mojej przyjaciółki o zmianach, które wprowadzam w życie. pewnego dnia prezentowałam jej swój 'nowy śmiech'. przez chwilę śmiałam się sztucznie, potem przestałam udawać i zarywając ze śmiechu chciałam rzucić się na łóżku. a że mam rozkładane, a z kumpelą lubimy siedzieć w tej 'dziurze' na pościel - jak zwykle było otwarte. z hukiem na pół domu wpadłam do środka tak, że tylko nogi wystawały ;D

parę dni później siedziałyśmy sobie w dużym pokoju, u mnie, przy stole, oglądając "H2O wystarczy kropla" (lubimy siedzieć i się z tego nabijać) i czekałyśmy aż przygotuje się zupa, niecierpliwie trzymając już w gotowości łyżki. w pewnym momencie odkryłam, że po pierwszym odcinku H2O czekają nas jeszcze dwa, wobec czego wywrzasnęłam na cały dom wymachując szaleńczo łyżką "JESZCZE DWA ODCINKI, JESZCZE DWA..." <w tym momencie z szeroko otwartymi oczami patrzałam jak łyżka wylatuje mi z ręki, robi piruet w powietrzu, odbija się od ściany i pada na podłogę, robiąc jeszcze więcej hałasu, niż mój wrzask>

jeszcze innego dnia siedziałam sobie z tą samą kumpelą, a raczej ona siedziała na schodach na korytarzu w szkole, a ja stałam nieopodal ściany. obie mamy tendencję do krótkiego przerażenia na widok osób znajomych choćby tylko z widzenia (jeżeli ktokolwiek zrozumiał o co mi chodzi ;D). zza rogu wyszedł pewien znajomy z widzenia chłopak. kumpela nie zareagowała, tylko siedziała dalej spokojnie, za to ja głośno zaczerpnęłam powietrza, złapałam się za serce, wytrzeszczyłam się, odskoczyłam, odbiłam się od ściany i wylądowałam na tyłku na podłodze z nogami wyciągniętymi przed siebie <--- i to wszystko w jednym momencie.. O.O


"Aby być w stanie zrozumieć nasz świat i nasze życie takim jakie ono jest, trzeba mieć oczy otwarte na więcej niż jeden typ filozofii, która jest dla ciebie pokarmem."
~Serj Tankian

Offline

 

#7 2009-10-20 19:23:23

 AlexSandra

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 943

Re: Wpadki, śmieszne zdarzenie itd. ...

Kiedyś (czytaj jkaies 2 lata temu) byłam u cioci na wsi poszłam do sklepu po loda. NO i mówi:Poprosze Big Fiuta D A babka w brecht! Oczywiście chodziło mi o Big Fruit-a )


Krzyś, tęsknię!
Twarda, dziękuję ;*

Offline

 

#8 2009-10-20 22:07:14

Rosa

Użytkownik

5289947
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 736
Punktów :   

Re: Wpadki, śmieszne zdarzenie itd. ...

O lol ale dałaś xD
Ja dzisiaj na lekcji anglika wogule nie kontaktowałam ... Babka się mnie pyta o coś a ja nie rozumiałam o co jej chodzi (za bardzo bolała mnie głowa) no i ja dopiero po chwili się zorientowałam że cała klasa gapi się na mnie. To pytam co się stało a babka powtarza pytanie. Ja się na nią patrzę jak na idiotkę i się pytam czy to do mnie. Wszyscy ż tak.. a ja: ale że co ?? To ona po raz kolejny coś mówi ... Spanikowałam że mi jeszcze 1 wstawi i powiedziałam Dzień dobry (po polsku oczywiście - pierwsze co mi do głowy przyszło)


.....:::Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać:::.....

Offline

 

#9 2009-10-21 20:33:17

 MiKa

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 1058

Re: Wpadki, śmieszne zdarzenie itd. ...

Rosa, padłam ze śmiechu xDD Widać po sposobie pisania, że cię bolała głowa ;D A pomyśleć, że dzisiaj był mój pierwszy dzień w tym miesiącu, kiedy nie grzeszyłam humorem.


"Aby być w stanie zrozumieć nasz świat i nasze życie takim jakie ono jest, trzeba mieć oczy otwarte na więcej niż jeden typ filozofii, która jest dla ciebie pokarmem."
~Serj Tankian

Offline

 

#10 2009-10-27 22:04:07

 mart991

Użytkownik

223011
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 1660
Punktów :   

Re: Wpadki, śmieszne zdarzenie itd. ...

Dzisiaj sobie stracha narobiłam xD. Byłam u koleżanki robić projekt i jednej z nas zachciało się skorzystać z toalety. Ze względu na to, że wiem gdzie znajduje się toaleta postanowiłam zaprowadzić koleżankę. Poszłam przodem, otworzyłam jedne drzwi, drugie drzwi, wszędzie było zgaszone światło, aż tu nagle stoi ciemna postać z laską. Chwila zastanowienia... krótka analiza i przekazałam koleżance że tu "coś" stoi. Ona od razu zwiała do pokoju a ja stałam i zastanawiałam się czy to duch czy co? Miały ze mnie zlewy, bo okazało się że to była babcia koleżanki u której byłyśmy. Ja się kiedyś wykończę...

Albo moje szczęście tramwajowe... Jadę, jadę jadę, zaraz będzie mój przystanek. Nagle dostałam sms-a i zaczęłam go czytać, w momencie gdy drzwi się otworzyły, schodzę powoli po schodach, nagle drzwi się zamykają i wpychają mnie z powrotem do środka, oczywiście zaliczyłam glebę -_- i jeszcze jakiś facet się przyczepił "trzeba było nie telefonować tylko uważać".

A i jeszcze koleżanka mi opowiadała, że za czasów gimnazjum weszłam do jakiegoś rzeźnika, poprosiłam 20 dag boczku i uciekłam xD
Zupełnie nie pamiętam tej sytuacji ale my miałyśmy różne akcje

Offline

 

#11 2009-10-27 23:10:32

 Cosette

Użytkownik

5651614
Skąd: Wyobraźnia schizofrenika.
Zarejestrowany: 2009-09-19
Posty: 169
WWW

Re: Wpadki, śmieszne zdarzenie itd. ...

No no nieźle, Roso. xD Mi dzisiaj przydarzyło się coś w podobie tego, tyle że trochę inaczej to było... babka od biologii wzięła mnie do odpowiedzi z trzech ostatnich lekcji. Poprosiła, bym wymieniła trzy gatunki jakichś płazów, a ja, że miałam stresa niewyobrażalnego (jak to zawsze mam, kiedy stoję, a reszta klasy siedzi i się na mnie gapi), powiedziałam: bóbr pospolity. xD Już nie wspomnę o tym, że czegoś takiego jak bóbr pospolity najprawdopodobniej nie ma, jest europejski na przykład... no, ale śmiech był, no i trója z odpowiedzi. xD

Ostatnio edytowany przez Cosette (2009-10-27 23:11:05)


Podążaj za tym co Cię uszczęśliwia
a wszechświat otworzy Ci drzwi
nawet gdyby wydawało się, że wokół są same ściany

Offline

 

#12 2009-11-16 10:36:56

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Wpadki, śmieszne zdarzenie itd. ...

dzisiaj postanowiłam zmienić rysik w piórku do tabletu. ponieważ jest to tak włożone, że palcami nie da rady, postanowiłam, że zrobię to pęsetą. ale w ostatniej chwili pomyślałam sobie, że może jednak nie, jeszcze coś uszkodzę i że lepiej będzie zrobić to wg. instrukcji. spędziłam jakieś 30 minut szukając instukcji we wszystkich szafkach. nie było. zadzwoniłam do domu (opole) i kazałam rodzicom szukać instrukcji, ale, po kolejnych 40 minutach, usłyszałam, że nie ma. więc zaczęłam szukać w necie i... po jakimś (dłuższym) czasie znalazłam w końcu instrukcję. czytam, czytam, a tam: "wyciągnij rysik za pomocą pęsety".

po prostu super. XD


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#13 2009-11-16 19:17:28

 AlexSandra

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 943

Re: Wpadki, śmieszne zdarzenie itd. ...

nieźle, nieźle BS ;D

dzisiaj rano wsiadłam do autobusu, wylukałam moją koleżankę no i tak sobie jedziemy. Koleżanka gadała coś że za mną stoi jakiś ładny chłopak. Odwracłam się kilka razy ale niestety go nie widziałam bo jakas babka mi go zasłaniała, więc postanowiłam luknąć na niego jak będe wysiadać. Zbliżał się mój przystanek więc poszłyśmy do wyjścia. No i mądra Ola tak się zagapiła (koleś naprawde był ładny ;]) ,że nie pomyślała, ze aby wysiąść z autobusu trzeba zejść ze schodków...
Koniec tej historii był taki ze stoczyłam się z tych schodów i zatrzymałam sie na mojej kumpeli która wysiadała przede mną...
Oczywiście ludzie dziwnie się na mnie gapili jakbym była naćpana ;D


Krzyś, tęsknię!
Twarda, dziękuję ;*

Offline

 

#14 2010-01-23 14:37:02

 Lady.K

Użytkownik

11403808
Skąd: Radomsko
Zarejestrowany: 2009-04-29
Posty: 55
Punktów :   

Re: Wpadki, śmieszne zdarzenie itd. ...

Jak byłam mała to bardzo dużo czasu spedzałam na dworze . Jak mijałam jakichkolwiek ludzi to wszystkim mówiłam "dzień dobry", dlatego znałam wszystkich na osiedlu . Pewnego dnia moja mama źle się czuła i powiedziała, żebym poszła do sklepu kupić jej podpaski i napisała mi kartkę jakie. Ja oczywiście idąc do sklepu i z powrotem mówiłam wszystkim że kupiłam mamie "popaśki" wymachując przy tym reklamówką . Dzięki mnie całe osiedle wiedziało że moja mama ma okres

Offline

 

#15 2010-02-23 16:34:14

 agussia_1998

Użytkownik

9049024
Call me!
Skąd: Przerośl
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 234
WWW

Re: Wpadki, śmieszne zdarzenie itd. ...

O.o, Lady.K, ostro namieszałaś xD. Ja raaz do sklepu poszłam z psiapsiółką i patrzę a tu opaski. Ja krzyczę na cały sklep:
- Anka, patrz! Podpaski! o_O
Albo na muzyce moja qmpelka chciała napisać na pianinie "A+M" Czyli Agata + M.... O.o (mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi ) A ja:
Ewka, nie pisz tego!- a ona na to:
- Daj spokój, przecież nikt nie będzie wiedział że to Agata i M... . Może to być też Alcybiades + Małpa o_O xD


http://i47.tinypic.com/2ltqc20.png

Offline

 
  • Index
  •  » Humor.
  •  » Wpadki, śmieszne zdarzenie itd. ...

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl