Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2014-08-19 00:42:11

 skaza

Użytkownik

Skąd: Stargard Szczeciński
Zarejestrowany: 2014-07-26
Posty: 8
Punktów :   

Przyjaciółka

Hej. Mam mały problem. Chodzi o moją najlepszą przyjaciółkę. Znamy się już miesiąc. Dogaduje się itd.Wczoraj tak sobie jej napisałem że jak z nią pisze to czuje się jakby byłamoją dziewczyną. Kiedy to napisałem to zaczęła się śmiać ale nagle mi napisała żebym tak nie myślał bo ona nigdy ze mną nie będzie. Co to w ogóle miało dla mnie znaczyć? Pomóżcie mi. Zależy mi na niej a chce z nią być. Co robić? ;(

Offline

 

#2 2014-08-19 16:53:19

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Przyjaciółka

No cóż, dziewczyna się przestraszyła. Ruszyłeś na nią jak walec, więc miała do tego prawo Znacie się dopiero miesiąc, to krótki czas, więc może właśnie w reakcji powiedziała, że nie będziecie nigdy razem. Przeproś ją za te słowa, powiedz, że miałeś na myśli, że byłaby świetną partnerką, ale nie proponowałeś jej związku iii... bądź na razie przyjacielem, aż ona dojrzeje do zmiany decyzji


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#3 2014-08-19 17:20:29

 skaza

Użytkownik

Skąd: Stargard Szczeciński
Zarejestrowany: 2014-07-26
Posty: 8
Punktów :   

Re: Przyjaciółka

A jeśli to się nie uda? Może ona w ogóle tak na 100% zadecydowała, że nie chcę ze mną nigdy być?

Offline

 

#4 2014-08-19 17:41:25

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Przyjaciółka

skaza napisał:

Chodzi o moją najlepszą przyjaciółkę. Znamy się już miesiąc.

znacie się miesiąc i już najlepsza przyjaciółka? jak to w ogóle możliwe?

skaza napisał:

Wczoraj tak sobie jej napisałem że jak z nią pisze to czuje się jakby byłamoją dziewczyną. Kiedy to napisałem to zaczęła się śmiać ale nagle mi napisała żebym tak nie myślał bo ona nigdy ze mną nie będzie. Co to w ogóle miało dla mnie znaczyć?

mogło znaczyć, że:
- dziewczyna nie jest Tobą zainteresowana, bo jest zajęta (kogoś ma albo jest w kimś innym zakochana)
- dziewczyna nie jest Tobą zainteresowana, bo nie szuka związku w tym momencie swojego życia
- dziewczyna nie jest Tobą zainteresowana, bo traktuje Cię po kumpelsku
- dziewczyna wystraszyła się tempem, tak jak sugeruje Cleo, miesiąc czasu to malutko, nie dla każdego będzie to wystarczająco, żeby zawierać związek
- dziewczyna nie chce zawierać związku przez "pisanie" i wolałaby taką rozmowę odbywać na żywo, nie spodobała jej się forma czy coś; niektóre dziewczyny lubią poczuć się adorowane więc "czuję się jakbyś była moją dziewczyną" to może być po prostu nieco za mało

opcji jest, tak naprawdę, całe mnóstwo - nie sądzę, żeby ktoś tu na forum mógł zgadnąć, o co dokładnie jej chodziło. ja bym - na Twoim miejscu - po prostu dalej utrzymywała kontakt, ale kolejną rozmowę na takie tematy podjęła osobiście, np. na jakimś miłym spotkaniu. tak naprawdę przy miesięcznej znajomości dopiero zaczynacie się poznawać - jeżeli pozna Cię lepiej, to możliwe, że zapragnie zostać Twoją dziewczyną.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#5 2014-08-19 20:28:41

 skaza

Użytkownik

Skąd: Stargard Szczeciński
Zarejestrowany: 2014-07-26
Posty: 8
Punktów :   

Re: Przyjaciółka

Już wszystko wróciło do normy Dzięki Wam za wszystko. Zamykam temat

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl