Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#31 2009-02-08 11:13:00

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Pokaż mi swój pokój a powiem ci kim jesteś

ładny masz pokoik
a ja tam widze różowe pudełeczko


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#32 2009-02-08 19:29:21

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Pokaż mi swój pokój a powiem ci kim jesteś

Oooo....moja siostra zauważyła, że masz taką samą kolekcję książek, co my. I widzę też na półce moją ulubioną Alę Makotę ^^ Pożyczysz? ^^


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#33 2009-02-10 15:55:35

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Pokaż mi swój pokój a powiem ci kim jesteś

Cleoś - jasne. odbior osobisty, tylko w Opolu. XD


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#34 2009-02-10 16:39:25

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Pokaż mi swój pokój a powiem ci kim jesteś

xD.
Ala Makota? a to fajna książka ? xD


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#35 2009-02-10 17:03:05

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Pokaż mi swój pokój a powiem ci kim jesteś

Bardzo ^^ Polecam xD

Bs - to samo słyszałam o kanapce ;p

Potem zobaczycie my own pokój xD


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#36 2009-02-10 19:53:43

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Pokaż mi swój pokój a powiem ci kim jesteś

ok


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#37 2009-02-13 12:52:21

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Pokaż mi swój pokój a powiem ci kim jesteś

Cleo napisał:

Bs - to samo słyszałam o kanapce ;p

ja...jakiej kanapce?

Ala Makota rządzi. XD


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#38 2009-02-13 15:05:35

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Pokaż mi swój pokój a powiem ci kim jesteś

Ciekawe, czy będzie Ala Mapsa xD


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#39 2009-04-26 23:57:44

czekoladomanka

Użytkownik

783544
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2009-04-26
Posty: 12

Re: Pokaż mi swój pokój a powiem ci kim jesteś

Mój pokój wielkością jest średni. Meble są jeszcze z przed [kilku] lat, słodkie niebieskie. Ściany od początku malowane na żółto, potem nie dałam sobie ich przemalować, bo nie chciałam ściągać głównej atrakcji pokoju - plakatów. Kiedyś widniała tam britney i justin timberlake, ale gust zdążył mi sie trochę pozmieniać. Przyznam, że plakaty nadają trochę mrocznej atmosfery, ale meble z dzieciństwa to łagodzą. Na drugim miejscu w najważniejszych rzeczach są radio
No i komputer xd nie, nie będę pisać więcej, nie potrafię go opisać...

Offline

 

#40 2009-04-27 17:58:43

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Pokaż mi swój pokój a powiem ci kim jesteś

no proszę, lubiłaś Britney:D. A ja właśnie wczoraj zdjęłam jej plakat . Uznałam, że to co wyprawia mając dzieci jest trochę nie fajne. Ja, gdybym zobaczyła zdjęcia swojej mamy sprzed paru lat, co robiła, że ubierała się bardzo skromnie i w jaki sposób się zachowywała - zbuntowałabym się i zapewne bym znienawidziła swojej mamy. No, ale cóż ^^.
a ja mam zamiar poprawić swój pokój. Ponieważ nie umiem tego opisać, więc pokażę, jak jest teraz, a jakby było potem. ^^
teraz:
http://i39.tinypic.com/2rfzmu8.jpg
potem:
http://i41.tinypic.com/296kfb7.jpg
chciałabym dodać, dlaczego pozamieniałam szafe z regałem. Ponieważ w regale znajduje się telewizor i na wprost lepiej mi się ogląda, niż przekręcać się specjalnie na bok . No i zamiast łóżka będzie narożnik, bo łóżko się zapada xD. Zmienione będzie również biurko, które także się rozwala ^^.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#41 2009-05-23 20:25:35

 MiKa

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 1058

Re: Pokaż mi swój pokój a powiem ci kim jesteś

Mój pokój jest mały, cały żółto - granatowo - brązowo - czerwony. Wbrew pozorom wygląda to dosyć dobrze  Dosyć mały, obwieszony plakatami zespołów rockowych.
Fajnie się w nim mieszka, tyle powiem xD


"Aby być w stanie zrozumieć nasz świat i nasze życie takim jakie ono jest, trzeba mieć oczy otwarte na więcej niż jeden typ filozofii, która jest dla ciebie pokarmem."
~Serj Tankian

Offline

 

#42 2009-08-21 20:55:08

Rosa

Użytkownik

5289947
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 736
Punktów :   

Re: Pokaż mi swój pokój a powiem ci kim jesteś

Mój pokój nie jest duży i na dodatek dzielony z bratem. Mam dwa komputery. Jeden mój który ciągle psuje i jeden braciszka, którego wole nie dotykać ;P Na podłodze jasny dywan. Ta ścianie niebieska tapeta z wzorkami. Sufit pomalowany na taki zielono- niebieski kolor, tak samo kaloryfery. Dwa łóżka, dwa biurka. Na Moim kolekcja książek takich jak np. "Harry Potter", "Eragon", "Gildia magów", "Władca czasu", "Atramentowe serce", "Młody samuraj - droga wojownika", "Księgi pięciorga", "Nadejście smoków" i wiele wiele innych (tak ok. 70). Znajdzie się także parę mang np. "Dragonn Ball" "Naruto" Legend" czy "Władca demonów". (Jak widać jestem fanką wszystkiego co ma obrazki i literki).
W kącie pokoju mam rzucony plecak xD


.....:::Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać:::.....

Offline

 

#43 2009-08-29 15:20:29

ILikeYouToo

Użytkownik

586160
Call me!
Skąd: Radomsko
Zarejestrowany: 2009-07-10
Posty: 39

Re: Pokaż mi swój pokój a powiem ci kim jesteś

hmm. mój pokój. mozna powiedziec ze ma jakby taki ganek w drzwiach. stoi tam po prawej tronie szafa. dalej. robie krok do przodu. przede mną na calej długości ściany znajduje się biurko. po jego prawej stronie stoi komputer. po srodku zazwyczaj sa jakies ksiazki papierki piorniki talere kubki telefon i packa na muchy xd. na biurku po lewej stronie stoi wiatrak i przedluzacz do kontaktu. tam leza kredki i tam odrabiam lekcje. po srodku nad biurkiem jest duze okno. po jego prawej stronie sa 2 po lewej 3 polki, a na nich ksiazki. okno ma zloto-brazowe zaluzje i zolta firanke w duze kolka. na tej scianie jest boazeria. reszta pokoju ma kolor czerwony. na scianach wisza plakaty i moja rysunki. po prawej stronie pokoju stoi regal i dwie szafki. tu stoi telefon domowy i drukarka. no i moje pierdoly typu kosmetyki itd. ;d po lewej stronie jest zielono zolte lozko. nad nim 3 polki (od dołu) od najwiekszej do najmniejszej. stoja na nich kwaitki zdjecia ksiazki i pluszaki (no co, w koncu mam tlyko 14 lat ). na polce wisi czerwona lampka. centralnie po srodku pokoju wisi zyrandol klosz xd. a na ziemi maly dywanik w paski . no i oczywsiscie drzwi- cale pooblepiane w obrazkach i zdjeciach.

tak to wyglada na dzien dzisiejszy ale planuje kiedys pod dluga nieobecnosc rodzicow przemalowac sobie jedna sciane na czarno no ale coz. teraz to tylko plaany . . .


>>>MówMiKotku<<<

Offline

 

#44 2009-10-02 15:37:53

 Cosette

Użytkownik

5651614
Skąd: Wyobraźnia schizofrenika.
Zarejestrowany: 2009-09-19
Posty: 169
WWW

Re: Pokaż mi swój pokój a powiem ci kim jesteś

Hm, mój pokój jest dość mały... znaczy się, baardzo mały. Ale za to przytulny. Ściany białe, bo rodzice na razie mówią, żeby nie malować (a planuję pomalować na purpurowy.). Umeblowanie w nim zmieniam ok. co 4 miesiące - jestem osobą, która kocha zmiany. Obecnie jak się do niego wchodzi, stoi szafka i regał z mnóstwem książek, nieco po prawo szafa narożna, a po lewej stronie pokoju jest okno. Po lewej stronie okna mam łóżko, po prawej zaś - biurko. Niby mebli mam mało, ale i tak ledwo się mieszczą w pomieszczeniu. ; ) Ale i tak lubię swoje cztery ściany.


Podążaj za tym co Cię uszczęśliwia
a wszechświat otworzy Ci drzwi
nawet gdyby wydawało się, że wokół są same ściany

Offline

 

#45 2009-10-19 15:28:56

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: Pokaż mi swój pokój a powiem ci kim jesteś

Mój pokój jest duży i ,,zagracony" że się tak wyrażę...
Hmm więc może go odwiedzimy co wy na to?
No więc tak rok temu mi odwali i doszłam do wniosku, że nie chcę mięć tapet w pokoju i zerwałam je. Zaczęłam naklejać plakaty na ściany i malować po nich farbami. Walnięta jestem..xd
Przy lewej ścianie stoi łóżko.. za łóżkiem fotel ze stolikiem i lampką.. To już opisuję ścianę naprzeciwko wejscia..Wiec fotel stolik lampka i mała rzeźba, lustro i biurko.. Prawa ściana ta na przeciwko lewej jest w meblach...;d a Ściana od wejścia ta prawa jest zastawiona szafą..;d xd.. Przy łóżku jest stół i dwa fotele..^^
No to wszytko..;D Ogółem to ściany zaklejone plakatami..;D i jakies malunki i wierszyki...xd
To chyba wszystko..A to, że mam lekki bałagan to się wytnie..;D
Hehe...^^
Chcę sobie mój pokój przerobić na taki mroczny..;d Ale i dziewczęcy jednocześnie..;D
Pozdrawiam...^^


Na dnie serca Ty! A wraz z tobą cały mój świat..!


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl