Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#16 2013-12-25 23:02:42

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: pora na wakacje!

Kate napisał:

Livvy napisał:

O, czyli ktoś może potwierdzić, że Albania istnieje

hahaha tak, owszem

Kate pokonała internet

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2 … 1377193450


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#17 2013-12-29 20:52:30

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: pora na wakacje!

Black Star napisał:

Kate napisał:

Livvy napisał:

O, czyli ktoś może potwierdzić, że Albania istnieje

hahaha tak, owszem

Kate pokonała internet

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2 … 1377193450

W sumie ja też, poznałam kogoś z Albanii

Offline

 

#18 2013-12-29 21:23:43

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: pora na wakacje!

tak? kogo? skąd wiesz, że istnieje?


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#19 2014-03-16 23:32:19

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: pora na wakacje!

Hahaha No ba! Ja też kiedyś poznałam Albańczyka na... chatroulette ;p Ale to był idiota i już z nim nie rozmawiam


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#20 2014-07-23 11:58:35

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: pora na wakacje!

odświeżam, bo pierwszy miesiąc wakacji dobiega właśnie końca (tak, wiem, to straszne ). czy ktoś może wybrał się już w jakieś ciekawe miejsce i podzieli się wrażeniami?


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#21 2014-07-23 12:12:09

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: pora na wakacje!

Na odpoczynek dopiero pojadę w sierpniu, ale póki co jeżdżę na całodniowe wycieczki.
Ostatnio byłam http://tyniec.benedyktyni.pl/pl/aktualn … i-tyniec/. Osobiście nie jestem pasjonatką takich miejsc (msze są prowadzone w slow motion, a pieśni w wersji extended), ale braciszkowie mają na miejscu sklep z naturalną żywnością ekologiczną oraz leczniczymi produktami i... piwem
No i mają piękny widok na Wisłę


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#22 2015-04-29 13:28:46

 esfixa

Użytkownik

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2015-04-29
Posty: 7
Punktów :   

Re: pora na wakacje!

Zbliżają się kolejne wakacje i ja już oczywiście wiem gdzie pojadę - do Włoch - w końcu!
A jakie Wy macie plany?

Offline

 

#23 2015-04-29 16:08:39

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: pora na wakacje!

O Włochy! Byłam w Rzymie. Cudoo. Polecam zwiedzanie nie tylko w dzień, ale i w nocy. Chwilami zaparło mi dech w piersi od tych widoków Jedyny minus to Włosi - krzykliwi, cwani Na drodze bez przerwy ktoś trąbi.

Ja będę miała wolne w lipcu, ale nie mam na razie planów z powodu niskiej gotówki i oszczędzania. Co nie oznacza, że nie zamierzam wykorzystać urlopu. Będą spontaniczne jednodniowe wyjazdy. Myślimy, żeby wyjechać nad ranem nad morze i wrócić w nocy. Nie korzystać z noclegów, jedzenie wozić ze sobą. Dzięki temu może uda nam się zwiedzić kilka polskich miast - nie tylko nad morzem


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#24 2015-05-01 23:27:54

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: pora na wakacje!

Kate napisał:

O Włochy! Byłam w Rzymie. Cudoo. Polecam zwiedzanie nie tylko w dzień, ale i w nocy. Chwilami zaparło mi dech w piersi od tych widoków Jedyny minus to Włosi - krzykliwi, cwani Na drodze bez przerwy ktoś trąbi.

też lubię włoską atmosferę, nie lubię natomiast włoskich upałów, więc przyłączam się do zwolenników zwiedzania w nocy poza tym w nocy wszystko wygląda bardziej tajemniczo.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#25 2015-06-13 23:14:24

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: pora na wakacje!

Nie miałam okazji zwiedzać Rzymu w nocy, widziałam tylko panoramę z daleka. I wyglądało pięknie
Ja w tym roku podbijam Japonię!

Offline

 

#26 2015-06-14 14:51:23

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: pora na wakacje!

Oooo Japonia! Koniecznie prosimy o fotki


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#27 2015-06-23 11:02:55

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: pora na wakacje!

Pati, życzę Ci udanej wycieczki i samych świetnych wrażeń w Japonii. ^_^

wakacje już tuż-tuż, a może dla niektórych już się zaczęły?
dzielcie się planami i opowieściami o tym, co już zwiedziliście. ^^


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#28 2015-08-07 22:02:25

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: pora na wakacje!

no, drodzy forumowicze, połowa wakacji już za nami - ktoś się podzieli jakimiś wrażeniami?


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#29 2015-08-08 17:51:21

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: pora na wakacje!

Ja byłam z chłopakiem i kolegą w Stegnie nad naszym polskim morzem na 5 dni. Jesteśmy zadowoleni, szczególnie dlatego, że pogoda dopisała (pomimo burzliwych prognoz na przełomie sierpnia/lipca). Dużo się nie opaliłam, bo (z lenistwa) nie piłam wapna i znowu pojawiło mi się uczulenie od słońca. Głównie plażowaliśmy, graliśmy w siatkę, kąpaliśmy się, odwiedzaliśmy inne plaże, zbieraliśmy bursztyny, grillowaliśmy i jedliśmy obiady na mieście. Ostatniego dnia byliśmy w Krynicy Morskiej i w obozie koncentracyjnym Stutthof (całego niestety nie zdążyliśmy zobaczyć). Pierwszy raz byłam w obozie i... Nie sądziłam, że aż tak mnie zdołuje. Gdy wróciłam do domu to jeszcze w internecie na ten temat czytałam.
W każdym razie żałowaliśmy tylko, że nie mogliśmy zostać dłużej. Ale za to pod koniec wyjazdu mój S. otrzymał telefon, że dostał pracę i zaczyna od poniedziałku Pojawiły się więc szanse, na lepsze zakończenie tego roku w innym miejscu i w odpowiednim towarzystwie.

Spontanicznie może we wrześniu lub październiku pojedziemy w weekend coś zwiedzić w Polsce. Myślimy nad zamkiem w Malborku (ja już byłam, ale mój S. niestety w dzieciństwie nie miał możliwości zwiedzić Polski, a on tak uwielbia zamki ).


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#30 2015-08-10 13:16:58

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: pora na wakacje!

A ja przejechałam się do Radomia. Byłam sobie u P. od piątku do środy. I nie wierzcie w Chytrą Babą. Miasto jest wspaniałe. Ludzie cudowni. Czaicie taki fakt - idę do koleżanki mojego P., a ona mi oddaje swoją kieckę, bo jej już nie pasuje, a słyszała, że idziemy na wesele. W zamian chciała tylko, żebym powiedziała jej coś po śląsku
Pojechaliśmy sobie na wycieczkę do Kazimierza Dolnego i trafiliśmy na festiwal filmowy przy okazji. Posiedzieliśmy nad Wisłą, pochodziliśmy wokół miasta, wzdłuż rzeki, pooglądaliśmy rynek. Właśnie. Rynek. Cyganka nam przepowiedziała, że będziemy mieć pięknego syna. O Maryjo...
A w sobotę byłam u mojej rodziny w górach. Standardowo poszłam nad rzekę, posiedziałam w ogrodzie, zakupiliśmy regionalne pyszności.
I tym sposobem w ciągu tygodnia przejechałam 6 województw (śląskie, świętokrzyskie, łódzkie, mazowieckie, małopolskie i lubelskie) i zrobiłam 1000 km Masakra. A przede mną jeszcze parę weekendów, w których można coś pozwiedzać albo posiedzieć nad wodą...


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl