Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2012-02-28 14:44:41

 Graż

Użytkownik

35527406
Zarejestrowany: 2012-02-21
Posty: 39
Punktów :   

Sposob na pozbieranie sie.

Każdy na pewno został kiedyś przez kogoś odtrącony, porzucony czy zraniony.. Nawet nieświadome.
Jakie macie sposoby na pozbieranie się po czymś takim? Co robicie żeby poprawił wam się humor?
Piszcie co jest najlepsza metoda żeby wrócić do normalnego "funkcjonowania" ze tak powiem.


Moim sposobem jest głównie wsłuchiwanie się w rap i w słowa ulubionych piosenek. Staram się wyrzucić "problem" z moich myśli i olać go, po prostu o nim nie myśleć. Gdy przypominają mi się te mile momenty i mam ochotę płakać, ze to się skończyło, przypominam sobie wszystkie jego wady i to ze nie mogłam przez niego spać zastanawiając się co robi i czemu się nie odzywa... I najważniejszym punktem takiej mojej "terapii" jest rozmowa z najlepsza przyjaciółką, która mnie wysłucha i pomoże zapomnieć o wszystkim...

Ostatnio edytowany przez Graż (2012-02-28 14:49:06)


----------------------
Tańcz, tak, jak tańczysz w domu, gdy nikt nie patrzy,
Kochaj, tak, jakby nikt wcześniej Cię nie zranił,
Śpiewaj, tak, jakby nikt nie mógł Cię usłyszeć,
ŻYJ, tak, by swoje osobiste niebo mieć na ziemi!

Offline

 

#2 2012-02-29 11:58:06

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Sposob na pozbieranie sie.

Czekolada! Duużo czekolady! I rozpieszczanie się. Maseczki, ulubione ciepłe napoje... Fajne, wesołe piosenki z powerem, przy których można poskakać. I oczywiście trzeba sobie przypomnieć, że jest jeszcze miliard innych facetów na globie (patrzę tu na odrzucenie przez faceta)
Ale - jeśli nie czujesz na to siły, to nie ma sprawy. Ja potrzebowałam pół roku na pozbieranie się. Ale później już nie marnowałam czasu i obecnie czekam na zaręczyny


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#3 2012-02-29 19:20:42

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Sposob na pozbieranie sie.

Najlepszą metodą powrotu do normalnego funkcjonowania jest... normalne funkcjonowanie.
Po prostu chodzi o to, żeby iść naprzód; świat nie kończy się na jednym chłopaku, jednym zawodzie miłosnym, jednej porażce... etc. Jest jeszcze mnóstwo innych rzeczy i ludzi, dla których warto się trzymać. Tak po prostu. Wiem, że czasem boli i czasem jest ciężko, ale nadal jest na świecie pełno sensu - trzeba tylko go znaleźć.

+ pomagają małe przyjemności: wyjścia ze znajomymi, zakupy, powrót do ulubionej książki, dobry film...


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#4 2012-03-13 19:25:45

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: Sposob na pozbieranie sie.

Hmm.. Chłopak rzucił mnie jakies 8 miesięcy temu. Nadal za nim tęsknie, ale już nie tak bardzo. Na samym początku każde wspomnienie o nim bolało ale teraz wspominam to jak miłe przeżycia. Moja terapia na takie odrzucenie? Hmmm na samym początku wypłakać się do woli. Wyrzucić z siebie cały żal, smutek i ból. Później spotkania z przyjaciółmi, kino, książki, spacery, taniec. I trzeba pamiętać, że na świecie jest nie jeden chłopak.I widocznie ten nie był tym jedynym. Sama robię często tak że usiądę i rozpatruje co było dobre w naszym związku, a co złe. I dochodzę do wniosku, że widocznie tak musiało być. Czasami rozłożenie wszystkiego na czynniki pierwsze też pomaga .


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl