Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#241 2011-02-14 23:37:51

 dracy

Użytkownik

Skąd: droga na Brześć 666.
Zarejestrowany: 2010-02-25
Posty: 1855
Punktów :   

Re: Twoja szkoła

Moje gimnazjum jest... dosyc ciekawym miejscem. Wyjątkowo je lubię, bo zawsze coś się tam dzieje, w odróżnieniu od podstawówki. W sumie teraz jestem już na półmetku i z każdym dniem coraz bardziej uwielbiam moją szkołę. Nie za poziom nauki czy nauczycieli, bo te są na przeciętnym poziomie. Lubię szkołę jako budynek i miejsce, w którym spędzam od groma czasu. Na najwięcej uwagi zasługuje chyba punkt sprzedaży mleka, po które latam zapamiętale na prawie każdej przerwie (mleko czekoladowe, 50gr, czasami o lekkim posmaku wódki, ale co z tego...) i sklepik, w którym wyjątkowo zawyżają ceny, ale mimo tego jest duży asortyment no i przemiła sprzedawczyni, która już zna moje codzienne zestawy obowiązkowe (woda poziomkowa/mountain dew + bułka z budyniem i marmoladą/pizzerka z cebulą). Najbardziej jednak rozwalają mnie szatnie i toalety (napisy na drzwiach typu cennik i ciśnięcia połowie szkoły rządzą...). No i pani Tereska, najulubieńsza woźna, z którą mam swoje układy i zawsze zostawia mi plakaty reklamujące koncerty ;p.   W sumie mimo patologii typu jaranie za winklem co przerwę, palenie myszy czy bijatyki na korytarzu to lubię moje gimnazjum i nie chciałabym innego ;>


dial.          search.        accept.

here, you have to run as fast as you can to stay in the same place.

Offline

 

#242 2011-02-15 10:42:59

 Roberta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-25
Posty: 254
Punktów :   
WWW

Re: Twoja szkoła

Ja chodze do liceum biol-chem, poszłam tam ze względu na i chemie, a za bologią nie przepadam. Jeśli chodzi o samą szkołe to jest ona najwieksza w moim powiecie. Jest w niej zarówno technikum, liceum ogólnokształcące i liceum profiowane. Mamy b. dobrą drużyne w siatkówce, piłce ręcznej, koszykówce. Wg nasza szkoła jest w różnych dziedzinach dobra, ja się raczej nie udzielam w niej. Największym minusem są małe szatnie i kawałek drogi od dworca autobusowego, ale i tak najcześciej dojeżdzam pod samą szkołe. Uważam, że dobrze wybrałam szkołe i nie żałuje.


"Życie nie daje nam tego czego chcemy, lecz tylko to co dla nas ma. Czasami więcej potrzebujemy, dlatego gubimy się w swoich snach."

Offline

 

#243 2013-04-28 21:15:44

myrelono

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-28
Posty: 3
Punktów :   

Re: Twoja szkoła

Black Star napisał:

Moja szkoła jest w sumie w porządku. Klasa spoko, wychowawca też... Mogloby tylko być mniej testów.

Tak, być może mogłoby być mniej testów

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl