Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2018-04-08 13:53:12

krara

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-04-07
Posty: 3
Punktów :   

Redukcja u kobiet

Hejka dziewczyny Mam zamiar w najbliższym czasie przejść na redukcję. O ile z doborem planu treningowego na siłowni problemu nie mam, to jednak w zakresie diety przydałyby mi się jakieś sprawdzone porady oraz informacje. Czy dalibyście radę mi coś polecić w tym zakresie tematycznym? Zastanawiam się w tym momencie, czy na przykład informacje zawarte w tym artykule byłyby warte uwagi https://www.budujmase.pl/diety/o-dietac … obiet.html Co o tym myślicie? Z góry wielkie dzięki za sprawdzone informacje w tym obszarze tematycznym


Gdybym wiedziała, że jesteś wariatką, pozwoliłabym Żniwiarzom
zakończyć twoją niedolę, moją zresztą też.

Offline

 

#2 2018-09-06 13:40:37

leason

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-09-06
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Redukcja u kobiet

ja tez chciałabym to ogarnąć ale nie mam ani planu ani nie znam się na dietie, tak po prostu chodziłam na siłownie na zajęcia grupowe i okej ciało mi się ujędrniło ale mam dużo mięśni. polecasz jakieś blogi na ten temat ?

Offline

 

#3 2018-09-14 13:27:44

blogveronicaso2

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-09-14
Posty: 5
Punktów :   

Re: Redukcja u kobiet

W Internecie z całą pewnością uda się znaleźć informacje w tym temacie. Nie powinno być z tym większych trudności.


Nie wiemy, czym jest życie.

Offline

 

#4 2021-07-28 10:12:21

jeska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2021-04-22
Posty: 21
Punktów :   

Re: Redukcja u kobiet

Warto przerzucić się na zdrowe i ekologiczne produkty spożywcze. Co prawda w sklepach stacjonarnych wybór nie jest jakiś duży, ale jak już przerzucicie się na zakupy online, np w sklepie Swojska Piwniczka, to nie będziecie mieć z tym najmniejszego problemu.

Offline

 

#5 2021-08-05 06:49:57

rumia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2021-03-13
Posty: 7
Punktów :   

Re: Redukcja u kobiet

W sumie ja wiem coś o tym, staram się zredukować moją wagę od bardzo dawna. Na razie średnio mi idzie, ale i tak będę dbała o siebie. Zamierzam wykorzystać takie zabiegi medycyny estetycznej, jak Dermapen https://www.medeste.pl/zabieg/dermapen/ . I w ten sposób będę mogła zadbać o siebie. Co wy na to? Próbowaliście?

Offline

 

#6 2023-01-25 20:42:40

tomik3

Użytkownik

Zarejestrowany: 2023-01-25
Posty: 3
Punktów :   

Re: Redukcja u kobiet

Teraz jest doby moment na to, aby rozpocząć odchudzanie. Jeśli szukacie przepisów na fit zupy, to koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://fitrepublic.pl/zupa-na-odchudza … -fit-zupy/ . Znajdziecie tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji, które można z powodzeniem wykorzystać. Nie są one trudne w przygotowaniu, więc nie będziecie tracić wiele czasu. Dietę należy połączyć z ćwiczeniami. Jest to bardzo ważne.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl