Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2011-08-23 22:08:51

AsikIkisa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 15
Punktów :   

Go'kväll

Bo w życiu trzeba być oryginalnym xD

A więc witam kompletnie mi nie znanych ludzi. No dobra, może was znam tyle że o tym nie wiem. xD

Nazywam się Joanna ale możecie mi mówić Asiki lub Ikisa lub jak chcecie. (Byle nie Ikisia. To mnie z lekka wnerwia). xD

Przywędrowałam tu bo Cleo mi poleciła to forum. Bo Graży poznałam też przez internet, za pomocą forum o Kodzie Lyoko (które już nie istnieje) i jakoś tak wyszło że się znamy xD xD xD A szablon tego przypomina mi tamten więc myślę że będę się tu fajnie czuła.

Nie umiem pisać o sobie. Z resztą patrząc na różnorodność tematów tutaj wiele się o mnie dowiecie xD

Mogę jednak powiedzieć że obecnie mieszkam w Szwecji (od 8 lat no ale to szczegół xD) i nie mam lekcji polskiego języka, więc nie zdziwcie się jak moje posty nie będą miały sensu/błędy ortograficzne bądź interpunkcyjne. Planuję jednak tam wrócić jak tylko skończę liceum tutaj (profil naukowy. Ale na szczęście w tym roku skończyłam z matmą pozostała jednak chemia biologia i fizyka, wszystkie trzy równie znienawidzone  ) i spróbować moich sił na uniwersytecie Wrocławskim, a  dokładniej na anglistyce xD Ale to dopiero za rok.

W wolnym czasie... robię różne rzeczy. Większość z nich sprowadza sie do mangi i anime, a dokładniej tardowania durarary i pisania fanfików w tymże fandomie.

Ale żeby nie było że jestem nołlajfem to mam moją wspaniałą grupę teatralną (pomysł mojej mamy na zwalczanie nieśmiałości) tak około raz w tygodniu.

Mam nadzieje że będzie mi tu fajnie i poznam większość aktywnych użytkowników xD

A tytuł tematu to po szwedzku znaczy 'Dobry wieczór'


http://myanimelist.net/signature/AsikIkisa.png
Forget Cookies. The dark site has yaoi. A anime No6 to tak naprawdę no sex.

http://www.forum.codelyoko.pl/index.php <- dla tych co tęsknią za KL i ludźmi z fatamorgany ;D

Offline

 

#2 2011-08-24 10:03:33

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Go'kväll

witamy na forum rzeczywiscie oryginalne powitanie
w takim razie baw sie dobrze, pisz jak najwiecej i czuj sie jak u siebie ^^


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#3 2011-08-24 15:35:37

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Go'kväll

Ale żeby nie było że jestem nołlajfem to mam moją wspaniałą grupę teatralną (pomysł mojej mamy na zwalczanie nieśmiałości) tak około raz w tygodniu.

Chyba to był trafiony pomysł, bo się rozkręciłaś od ostatniego roku

No mam nadzieję, że spodoba Ci się tu i poznasz choć część z nas


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#4 2011-08-24 18:19:04

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Go'kväll

Hej Asiki Mam nadzieję, że się wkręcisz i będzie Ci u nas dobrze


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#5 2013-04-12 12:53:05

Furby

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-03-21
Posty: 14
Punktów :   

Re: Go'kväll

AsikIkisa napisał:

Bo w życiu trzeba być oryginalnym xD

A więc witam kompletnie mi nie znanych ludzi. No dobra, może was znam tyle że o tym nie wiem. xD

Nazywam się Joanna ale możecie mi mówić Asiki lub Ikisa lub jak chcecie. (Byle nie Ikisia. To mnie z lekka wnerwia). xD

Przywędrowałam tu bo Cleo mi poleciła to forum. Bo Graży poznałam też przez internet, za pomocą forum o Kodzie Lyoko (które już nie istnieje) i jakoś tak wyszło że się znamy xD xD xD A szablon tego przypomina mi tamten więc myślę że będę się tu fajnie czuła.

Nie umiem pisać o sobie. Z resztą patrząc na różnorodność tematów tutaj wiele się o mnie dowiecie xD

Mogę jednak powiedzieć że obecnie mieszkam w Szwecji (od 8 lat no ale to szczegół xD) i nie mam lekcji polskiego języka, więc nie zdziwcie się jak moje posty nie będą miały sensu/błędy ortograficzne bądź interpunkcyjne. Planuję jednak tam wrócić jak tylko skończę liceum tutaj (profil naukowy. Ale na szczęście w tym roku skończyłam z matmą pozostała jednak chemia biologia i fizyka, wszystkie trzy równie znienawidzone  ) i spróbować moich sił na uniwersytecie Wrocławskim, a  dokładniej na anglistyce xD Ale to dopiero za rok.

W wolnym czasie... robię różne rzeczy. Większość z nich sprowadza sie do mangi i anime, a dokładniej tardowania durarary i pisania fanfików w tymże fandomie.

Ale żeby nie było że jestem nołlajfem to mam moją wspaniałą grupę teatralną (pomysł mojej mamy na zwalczanie nieśmiałości) tak około raz w tygodniu.

Mam nadzieje że będzie mi tu fajnie i poznam większość aktywnych użytkowników xD

A tytuł tematu to po szwedzku znaczy 'Dobry wieczór'

Świetne powitanie, szczególnie tytuł - szwedzki. Witaj serdecznie
Ps. Ja też wszystkich witam

http://budowlany24h.pl

Offline

 

#6 2013-04-29 16:18:20

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Go'kväll

witamy, witamy


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl