Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2010-02-17 00:22:42

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

zmiany z 16.02.10

w ciągu kilku ostatnich dni razem z Cleo i Livvy (którym bardzo dziękuję za pomoc) zrobiłyśmy na forum porządek; a oprócz tego wprowadziłam parę nowych skryptów, które wyszły na punbb.

tutaj zamieszczam listę naważniejszych zmian, aby każdy wiedział 'o co biega':

zmiany:
- usunięto/zamknięto stare i nieaktualne tematy;
- usunięto użytkowników, którzy nie logowali się ani razu od utworzenia konta i którzy nie napisali ani jednego posta;
- moderatorzy mogą od dziś zmieniać nazwę użytkownika*;
- możliwe jest używanie htmla** w postach;
- goście nie mogą już pisać postów/zakładać tematów - bardzo mi przykro, ale mam dość wywalania częstych ostatnio dziwnych postów/reklam. jeśli ktoś z jakichś przyczyn nie może się zalogować to pisać do mnie na email: annighty@gmail.com;
- zsynchronizowano liczbę postów po usunięciu tematów (więc nie zdziwcie się, jeśli ilość Wam nieco się zmniejszy);
- powstało uzupełnienie do regulaminu dotyczące zamieszczania swojej twórczości oraz linków do swoich stron na forum. proszę się z nim zapoznać: tutaj;

*więc jeśli ktoś chce zmienić sobie nicka, to nie trzeba czekać, aż ja się pojawię;
**

Kod:

żeby uaktywnić html musicie na początku posta wstawić [html] a na końcu [/html] - od razu zaznaczam, że html wymaga pewnej znajomości żeby dobrze działał na forum

------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl