Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2011-05-27 16:58:31

 Elena_Niki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-11
Posty: 14
Punktów :   
WWW

Pamiętniki Wampirów

Ludziska co sądzicie o serialu Pamiętniki Wampirów, który od 11 odcinka jest emitowany na TVN7.
Jak wam się podoba?
Ja osobiście jestem zauroczona i fimem i książką, którą całą przeczytałam, wszystkie części.
Piszcie co sądzice.


Η ζωη ειναι δυσκολυ, αλλα πιο δυσκολη ειναι χωρις εσενα, και εσυ ουτε δεν με κοιτας. Γιατι;
Życie jest trudne, ale trudniejsze jest bez Ciebie, a ty nawet na mnie nie patrzysz. Dlaczego?

Offline

 

#2 2011-05-27 18:20:14

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Pamiętniki Wampirów

Też przeczytałam Pamiętniki Wampirów, ale nie przeczytałam jeszcze tej najnowszej części, którą niedługo sobie sprezentuję . Serial też jest super, z niecierpliwością czekam na 3 sezon, który będzie dopiero we wrześniu -.- . Oglądam w internecie, dlatego byłam na bieżąco. Polecam www.seans-online.pl


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#3 2011-05-28 16:17:15

 Elena_Niki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-11
Posty: 14
Punktów :   
WWW

Re: Pamiętniki Wampirów

Dzięki zza stronkę, ale nistety do wakacji nie skorzystam, poniweż mam inernet satelitarny i jest on bardzo powolny.
Miło słyszeć ze komuś też się ta książka podoba.
Polecam forum www.forum.vampirediaries.pl
Jest naprawde ciekawe.


Η ζωη ειναι δυσκολυ, αλλα πιο δυσκολη ειναι χωρις εσενα, και εσυ ουτε δεν με κοιτας. Γιατι;
Życie jest trudne, ale trudniejsze jest bez Ciebie, a ty nawet na mnie nie patrzysz. Dlaczego?

Offline

 

#4 2011-06-03 16:00:21

 Elena_Niki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-11
Posty: 14
Punktów :   
WWW

Re: Pamiętniki Wampirów

Ktoś jeszcze czytał tę książke??
Jka tak to prosze o komentarze


Η ζωη ειναι δυσκολυ, αλλα πιο δυσκολη ειναι χωρις εσενα, και εσυ ουτε δεν με κοιτας. Γιατι;
Życie jest trudne, ale trudniejsze jest bez Ciebie, a ty nawet na mnie nie patrzysz. Dlaczego?

Offline

 

#5 2011-06-28 11:35:33

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Pamiętniki Wampirów

Wczoraj oglądałam Pamiętniki i powiem, że podobało mi się. Nie jestem na bieżąco, bo w czasie roku szkolnego nie byłam w stanie o tej godzinie funkcjonować, ale to nie przeszkadza w połapaniu się


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#6 2011-06-28 12:07:06

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Pamiętniki Wampirów

Mnie tam jakoś tak za bardzo się ze Zmierzchem kojarzy. Obejrzałam parę odcinków i jakoś mnie do siebie nie przekonało

Offline

 

#7 2011-06-28 13:47:08

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Pamiętniki Wampirów

Livvy napisał:

Mnie tam jakoś tak za bardzo się ze Zmierzchem kojarzy. Obejrzałam parę odcinków i jakoś mnie do siebie nie przekonało

niestety po 'fali ''zmierzchu''' teraz wszystkie wampirze seriale, filmy, etc. beda sie wlasnie ze zmierzchem kojarzyc.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#8 2011-06-28 17:46:39

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Pamiętniki Wampirów

Ja tam nie myślę o zmierzchu. To była inna książka, teraz jest inna (mimo, że o miłości człowieka z wampirem bądź innym potworkiem). Historie tak na prawdę są zupełnie inne.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#9 2011-06-28 18:15:44

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Pamiętniki Wampirów

Z tego co widzę "Pamiętniki" były chyba pierwsze. Ale na początku są trochę podobne: szkoła, główna bohaterka nawet podobna do Belli, dobry wampir (chyba nawet na diecie bezludzkiej) zakochany w śmiertelniczce i zły wampir, który najchętniej zrobiłby z niej sitko. Może źle robię nie dając szansy, ale nie wciągnęło mnie. Może kiedyś obejrzę, odcinki mam nagrane

Offline

 

#10 2011-06-28 19:38:42

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Pamiętniki Wampirów

Livvy napisał:

główna bohaterka nawet podobna do Bellie

no właśnie one są w ogóle nie podobne do siebie. Nie patrzmy na aktorów - prawdziwe postacie są w książce (film ogromnie różni się od książki). Elena zawsze była piękna i w ogóle najpiękniejsza w szkole. Natomiast Bella była zwykłą, normalną, nie rzucającą się w oczy nastolatką, która nie podążała za modą.

Livvy napisał:

i zły wampir, który najchętniej zrobiłby z niej sitko.

ten zły wampir na początku daje tylko takie pozory, że chętnie by ją zabił, tak na prawdę zakochuje się w niej na zabój


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#11 2011-06-28 20:56:31

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Pamiętniki Wampirów

Nie patrzmy na aktorów - prawdziwe postacie są w książce

Nie mówię o aktorach. Ale też się pcha tam, gdzie nie powinna Chociaż może jest mniej niezdarna

ten zły wampir na początku daje tylko takie pozory, że chętnie by ją zabił, tak na prawdę zakochuje się w niej na zabój

Trójkącik? :>

Offline

 

#12 2011-06-28 21:02:52

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Pamiętniki Wampirów

Livvy napisał:

Nie patrzmy na aktorów - prawdziwe postacie są w książce

Nie mówię o aktorach. Ale też się pcha tam, gdzie nie powinna Chociaż może jest mniej niezdarna

Bella? No taka trochę jakby dziwna. xD

Livvy napisał:

ten zły wampir na początku daje tylko takie pozory, że chętnie by ją zabił, tak na prawdę zakochuje się w niej na zabój

Trójkącik? :>

Hahahaha, a wiesz szkoda, że nie ma! xD Może byłoby ciekawsze, a nie takie przesadnie święte i słodkie...


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#13 2011-06-28 22:42:43

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Pamiętniki Wampirów

Livvy napisał:

Z tego co widzę "Pamiętniki" były chyba pierwsze.

bardzo możliwe
ale w sumie to właśnie chodzi o to, że nieważne kiedy dana seria powstała, teraz wszystkie wampirze historie porównuje się do 'zmierzchu' i w tym kontekście się na nie patrzy. jest to w sumie dość krzywdzące, bo jeśli takie 'pamiętniki...' powstały wcześniej, to nie są podobne do 'zmierzchu', ale 'zmierzch' do nich. no ale niestety, fala zmierzchomanii spowodowała, że słysząc 'wampir' wszyscy myślą 'zmierch'.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#14 2012-11-26 22:08:52

 Ezoteryczka

Użytkownik

11479745
Call me!
Skąd: Opatów/Warszawa
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 17
Punktów :   
WWW

Re: Pamiętniki Wampirów

Pamiętniki są bardzo mylnie kojarzone ze zmierzchem. Można powiedzieć że to dwa odmienne "wampirze" światy, i dwie odmienne formy ich przedstawienia. No ale zmierzając do konsensusu - to jeden z moich ulubionych seriali.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl