Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#16 2010-12-04 15:30:16

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Akcje, petycje wspierające zwierzęta :)

Poważnie? O rany... W moim schronisku jest zupełnie inaczej - spokojnie, żaden pies nie wygląda jakoś strasznie. Każdy jest lubiany, większość wyprowadzana na spacery w soboty. Nie wszystkie psy, bo wiadomo, że jest kilka agresywnych.
Jak pierwszy raz tam szłam to też myślałam, że serce mi się będzie krajać, ale nie... Na szczęście.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#17 2010-12-04 16:03:46

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Akcje, petycje wspierające zwierzęta :)

Kate napisał:

Klika ktoś?

ja i moi współlokatorzy klikamy codziennie
a teraz jeszcze tatę namówię ^^


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#18 2010-12-04 16:18:01

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Akcje, petycje wspierające zwierzęta :)

Klikam, klikam!


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#19 2010-12-04 17:12:37

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Akcje, petycje wspierające zwierzęta :)

super !


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#20 2010-12-05 13:35:29

 MiKa

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 1058

Re: Akcje, petycje wspierające zwierzęta :)

Kate napisał:

Poważnie? O rany... W moim schronisku jest zupełnie inaczej - spokojnie, żaden pies nie wygląda jakoś strasznie. Każdy jest lubiany, większość wyprowadzana na spacery w soboty. Nie wszystkie psy, bo wiadomo, że jest kilka agresywnych.
Jak pierwszy raz tam szłam to też myślałam, że serce mi się będzie krajać, ale nie... Na szczęście.

No, u nas niestety tak jest. A zapach taki, że cała zawartość żołądka podeszła mi do gardła, to straszne. Jak zobaczyłam to schronisko to naszła mnie ochota, żeby oddać na nią wszystkie pieniądze ;(( z klasą daliśmy z 50 - 60 zł, koce, karmy, ale to nie wystarczy...


"Aby być w stanie zrozumieć nasz świat i nasze życie takim jakie ono jest, trzeba mieć oczy otwarte na więcej niż jeden typ filozofii, która jest dla ciebie pokarmem."
~Serj Tankian

Offline

 

#21 2010-12-05 14:48:22

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Akcje, petycje wspierające zwierzęta :)

MiKa napisał:

A zapach taki, że cała zawartość żołądka podeszła mi do gardła, to straszne.

może za mało wolontariuszy? Osób, które dbają o porządek?


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#22 2010-12-05 16:01:39

 MiKa

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 1058

Re: Akcje, petycje wspierające zwierzęta :)

Szczerze mówiąc, nie wiem. Ale to możliwe. Jakbym nie miała tak słabego żołądka (dosłownie wszystko na niego źle działa - ostre zapachy, mleko, ciężkostrawne posiłki..) to zgłosiłabym się tam do pomocy. Jednak na chwilę obecną pozostaje mi jedynie wspierać finansowo i smętnie patrzeć.


"Aby być w stanie zrozumieć nasz świat i nasze życie takim jakie ono jest, trzeba mieć oczy otwarte na więcej niż jeden typ filozofii, która jest dla ciebie pokarmem."
~Serj Tankian

Offline

 

#23 2010-12-05 18:58:06

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Akcje, petycje wspierające zwierzęta :)

MiKa napisał:

Szczerze mówiąc, nie wiem. Ale to możliwe. Jakbym nie miała tak słabego żołądka (dosłownie wszystko na niego źle działa - ostre zapachy, mleko, ciężkostrawne posiłki..) to zgłosiłabym się tam do pomocy. Jednak na chwilę obecną pozostaje mi jedynie wspierać finansowo i smętnie patrzeć.

rozumiem. Ale to nie dobrze, jeśli tam tak jest. Nie chcę oceniać, bo nie widziałam na własne oczy, ale... Nie bardzo mi się to podoba
Zwykle właśnie zawsze ludzie ze schroniska sprzątają, dbają o to, by ktoś pieski czy kotki zaadoptował.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#24 2010-12-08 19:21:19

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Akcje, petycje wspierające zwierzęta :)

w opolskim schronisku sytuacja też nie wygląda najlepiej... może nie aż tak źle jak to opisuje MiKa, ale dobrze też nie jest. przede wszystkim za mało ludzi, za dużo rzeczy, które trzeba robić...


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#25 2010-12-08 21:50:07

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Akcje, petycje wspierające zwierzęta :)

Black Star napisał:

w opolskim schronisku sytuacja też nie wygląda najlepiej... może nie aż tak źle jak to opisuje MiKa, ale dobrze też nie jest. przede wszystkim za mało ludzi, za dużo rzeczy, które trzeba robić...

u nas jest nawet nadmiar wolontariuszy. Ciągle ktoś się zgłasza. Szkoda, że takich osób nie ma w pobliżu takich schronisk jak opisujecie


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#26 2010-12-09 17:40:36

 nikodzem

Użytkownik

Skąd: Konin
Zarejestrowany: 2010-03-16
Posty: 122
Punktów :   

Re: Akcje, petycje wspierające zwierzęta :)

Kate napisał:

Tutaj podajemy linki do akcji, petycji itp., żebyśmy wspólnie je wspierali

To ja podam link do akcji przeciwko zabijaniu psów w Korei Płudniowej, który dostałam od Chrisa
www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/shop

Podam jeszcze więcej
1. Zakaz importu produktów z fok http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=1345
2. Stop dla długiego przewozu zwierząt http://8hours.eu/?lang=pl
3. Przeciwko rzezi fok w Kanadzie http://www.petycje.pl/petycja/1209/prot … adzie.html
4. Przeciwko wywozowi koni na rzeź http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=3492

ta petycja uniteddogs to  przeciw JEDZENIU psów w Korei Południowej


http://www.copacabana.pl/forum/download/file.php?avatar=3.jpg

Offline

 

#27 2010-12-09 20:46:45

 dracy

Użytkownik

Skąd: droga na Brześć 666.
Zarejestrowany: 2010-02-25
Posty: 1855
Punktów :   

Re: Akcje, petycje wspierające zwierzęta :)

Ja dzisiaj kompletnie załamałam się sytuacją, której byłam świadkiem... po ulicy przechodził bezpański pies, jakiś kundelek chyba. Nagle zza rogu wyłonił się samochód. Przetrącił psu łapy. Jednak, zamiast wysiąśc z samochodu i pomóc zwierzakowi wycofał i przejechał psa... ludzie są tragiczni, czasami nie wiem, jakim cudem to jest taki sam co ja..


dial.          search.        accept.

here, you have to run as fast as you can to stay in the same place.

Offline

 

#28 2010-12-09 21:13:20

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Akcje, petycje wspierające zwierzęta :)

Dracy ludzie tak niestety robią. Kiedyś usłyszałam coś takiego "moja mama jak widzi psa na drodze to się rozpędza, bo woli go przejechać niż zjechać na bok i się zabić". Pytanie tylko, dlaczego nie zwolnić? ;/ Sorry, ale takim ludziom życzę śmierci. Cóż. Chyba, że się zmienią, ale wątpię.

Nikodzem, ale żeby psa zjeść trzeba go zabić, prawda?


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#29 2010-12-10 16:05:12

 dracy

Użytkownik

Skąd: droga na Brześć 666.
Zarejestrowany: 2010-02-25
Posty: 1855
Punktów :   

Re: Akcje, petycje wspierające zwierzęta :)

No wiem, wiem, że robią, jednak dopiero, gdy człowiek zobaczy to na własne oczy jest w stanie sobie to wyobrazić i zwizualizować ogrom problemu...   ale takim ludziom życzę tego samego, co oni zrobili zwierzętom x.x'


dial.          search.        accept.

here, you have to run as fast as you can to stay in the same place.

Offline

 

#30 2010-12-10 16:23:03

 nikodzem

Użytkownik

Skąd: Konin
Zarejestrowany: 2010-03-16
Posty: 122
Punktów :   

Re: Akcje, petycje wspierające zwierzęta :)

No tak ale ważne jest to że jak się zabije/zakatuje to te psy do rzeźni i to jeszcze w restauracji można znaleźć. To samo tym ludzią życzę.  Ostatnio Koreańczycy toczą ze sobą walki więc pewnie pozamykają na jakiś czas te restauracje bary i sklepy


http://www.copacabana.pl/forum/download/file.php?avatar=3.jpg

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl