Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#16 2009-09-23 17:17:09

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Zmierzch -książka

A ja kocham tą książkę, kocham, kocham i jeszcze raz KOCHAM!
znaczy CAŁĄ sagę!


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#17 2009-09-24 10:29:37

 mart991

Użytkownik

223011
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 1660
Punktów :   

Re: Zmierzch -książka

Nareszcie uporałam się ze "Zmierzchem" teraz muszę zdobyć resztę

Offline

 

#18 2009-10-02 15:30:55

 Kreska.

Użytkownik

7394422
Skąd: Gdańsk.
Zarejestrowany: 2009-10-01
Posty: 83
WWW

Re: Zmierzch -książka

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


http://i38.tinypic.com/2rwuezr.jpg

Offline

 

#19 2009-10-02 18:12:46

Rosa

Użytkownik

5289947
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 736
Punktów :   

Re: Zmierzch -książka

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


.....:::Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać:::.....

Offline

 

#20 2009-10-04 18:39:58

Fretka

Użytkownik

Skąd: Twoja głowa.
Zarejestrowany: 2009-10-01
Posty: 28

Re: Zmierzch -książka

Czy ja wiem czy kocham, moze bym lubiła bardziej gdyby nie bylo na punkcie tej sagi takiego fanfirlzmu.
Edward Cullen is love!


Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć. Napoleon Bonaparte.

Offline

 

#21 2009-10-04 18:53:31

Rosa

Użytkownik

5289947
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 736
Punktów :   

Re: Zmierzch -książka

Nie wiem czemu ale mnie denerwuje to, że zanim zrobili film mało kto wiedział co to za książka ... Teraz nagle prawie każdy przynajmniej oglądał film ... ;]


.....:::Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać:::.....

Offline

 

#22 2009-10-18 09:59:08

Suri

Użytkownik

8179671
Zarejestrowany: 2009-10-01
Posty: 31
Punktów :   

Re: Zmierzch -książka

Zgadzam się z tobą Rosa. Mi podobała się książka przez pierwsze kilka dni po jej przeczytniu. Wtedy gdy mówiłam "Zmierzch" nikt nie wiedział o czym mówię... A teraz. Koszmarrrr... Nie cierpię tej sagi, a prawie wszyscy ją kochają.
Jak fajnie, że są tu osoby które tez jej nie lubią ;]

Offline

 

#23 2009-10-18 12:02:12

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Zmierzch -książka

ja książkę (1szą część) czytałam jakieś wieki temu, zanim jeszcze pojawiła się w Polsce (dostałam w prezencie od cioci) i uznałam, że jest nawet nie taka zła. ot, takie typowe czytadło, dla rozrywki. ale do nastepnych cześci nie sięgnęłam. a teraz zrobił się wielki szał 'zmierzchu', wszędzie tego pełno, a ja osobiście tych zachwytów nie rozumiem. a filmu w ogóle nie widziałam.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#24 2009-10-18 19:19:51

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Zmierzch -książka

Ja o tej sadze dowiedziałam się od kolegi, który też ją przeczytał dawno temu. Opowiedział mi trochę o niej, ale nie byłam wtedy zainteresowana książkami. A kiedy ten szał był, to już w ogóle. Ale w końcu się skusiłam.
Ale nie dziwcie się, że wzrosło zainteresowanie nią jak zaczęli ją reklamować. No chyba po to reklamowali tą książkę, nie? To nie tak, że ktoś po kimś ściąga, ale ta książka wzbudza duże zainteresowanie wśród młodych ludzi, to tyle.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#25 2009-10-19 09:46:03

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Zmierzch -książka

Kate napisał:

Ale nie dziwcie się, że wzrosło zainteresowanie nią jak zaczęli ją reklamować. No chyba po to reklamowali tą książkę, nie? To nie tak, że ktoś po kimś ściąga, ale ta książka wzbudza duże zainteresowanie wśród młodych ludzi, to tyle.

wlasciwie, to oni promuja glownie film, to film jest reklamowany i znany. czesc "wielkich fanow" nawet nie przecztalo ksiazki, niestety.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#26 2009-10-20 22:46:08

Rosa

Użytkownik

5289947
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 736
Punktów :   

Re: Zmierzch -książka

Ja się pochwalę, że z psiapsiółką wyniuchałyśmy Zmierzch jeszcze zanim pojawił się w kinie ;] <<<--- dumna z siebie
Czego np nie można powiedzieć o Eragonie .... zanim pojawił się film nie miałam pojęcia o jej istnieniu ....

Filmy wiele zmieniają ... uświadamiają ludziom że dobra przygoda może być lepsza na papierze niż na ekranach (czego dowiadujemy się dopiero po filmie i przeczytaniu książki)


.....:::Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać:::.....

Offline

 

#27 2009-10-21 23:03:20

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Zmierzch -książka

Black Star napisał:

Kate napisał:

Ale nie dziwcie się, że wzrosło zainteresowanie nią jak zaczęli ją reklamować. No chyba po to reklamowali tą książkę, nie? To nie tak, że ktoś po kimś ściąga, ale ta książka wzbudza duże zainteresowanie wśród młodych ludzi, to tyle.

wlasciwie, to oni promuja glownie film, to film jest reklamowany i znany. czesc "wielkich fanow" nawet nie przecztalo ksiazki, niestety.

A to prawda. Zgadzam się. No i jeszcze najlepsze jest to, że zakochali się w Pattinsonie, którego uważają za Edwarda. Ech...


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#28 2009-10-25 16:14:39

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Zmierzch -książka

No, dokładnie Kate. Bardzo duża grupa fanów "Zmierzchu" wbiła sobie do głów że Robert P. = Edward, a to wcale nie tak i nie ma po co aż tak utożsamiać aktora z granym bohaterem. Poza tym spotkałam się z opiniami, że Edward z książki wcale nie przypomina "Pattisonowego" Edwadra (sama nie będę oceniać, bo filmu nie widziałam).


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#29 2009-12-14 14:41:25

Kaaasiek

Gość

Re: Zmierzch -książka

przeczytałam "księżyc w nowiu" przez jedną noc ;]
moim zdaniem fantastyczna książka ;]
natomiast film nie wyszedł ;]
książka bardziej trzymałą mnie w napięciu

 

#30 2009-12-14 18:01:14

 AlexSandra

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 943

Re: Zmierzch -książka

Ja zainteresowałam się całą tą sagą dopiero wtedy gdy na ekrany kin wszedł film. Nawet chciałam na to iść z ciekawości ale kiedy mi się na dobre zebrało to filmy już nie puszczali Od koleżanek dowiedziałam się, ze jest i książka na której podstawie nakręcono film i ze podobno jest bardzo fajna więc następnego dnia poszłam do Empiku i sobie ją kupiłam Zabrałam się za nią wieczorem i na maxa mnie wciągnęła! Później dokupowałam sobie kolejne części i wyszło ze całą sage przeczytałam w miesiąc (gdyby nie szkoła napewno poszłoby szybciej ;p) Później ściągnęłam sobie film. Moim zdaniem jest on ok ale książka jednak o niebo lepsza! Bardziej mnie wciągnęła i wgl opisuje uczucia itp. czego nie ma na filmie. Tak samo jest z `Księżycem w nowiu`-fajny ale książka lepsza. Teraz czekam na ekranizacje `Zaćmienia` (podobno ma to być 30.06.2010)


Krzyś, tęsknię!
Twarda, dziękuję ;*

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl