Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#31 2009-02-25 21:33:44

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Co też manga potrafi zrobić z człowiekiem xD

ojj tam.
skorzystaj z tinypic.com jest sto razy lepsze ^^


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#32 2009-03-23 18:10:01

Kedia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-19
Posty: 12
Punktów :   

Re: Co też manga potrafi zrobić z człowiekiem xD

Ajajaj .! Mary ma Hellsinga. No ja nie mogę. Znajdę twój adres, włamię się pewnej pięknej, ugwieżdżonej nocy i Ci zabiorę, noo.

Co do tematu. Cóż, manga potrafi uzależnić. Podobnie, jak każda inna forma sztuki. *uu*


わたしわあやーちゃん

Jam wyznawczynią zUa.~

Offline

 

#33 2009-03-26 15:25:26

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Co też manga potrafi zrobić z człowiekiem xD

Hellsing rządzi. ^_^


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#34 2009-10-16 17:00:40

Maga

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-16
Posty: 3
Punktów :   
WWW

Re: Co też manga potrafi zrobić z człowiekiem xD

Właśnie się zastanawiam, jak można tym żyć? Patrzę na koleżanki zafascynowane tymi postaciami, przeraża mnie to.

Offline

 

#35 2009-10-16 17:30:54

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Co też manga potrafi zrobić z człowiekiem xD

Są różne gusta. Nie można im zabronić tego co lubią. Poza tym mi się bardzo podoba ich talent i podziwiam. Bo ja nigdy w życiu tak nie zrobię a ich prace są śliczne.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#36 2009-10-16 17:41:43

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Co też manga potrafi zrobić z człowiekiem xD

Jak można tym życ? Normalnie. Kiedy wszyscy mają Cię gdzieś, poznajesz świat mang i anime, gdzie wszyscy pozostawieni sami sobie, w końcu znajdują przyjaciół (np. Naruto) i wolisz tym żyć, niż jakimiś idiotami


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#37 2009-10-16 19:50:23

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Co też manga potrafi zrobić z człowiekiem xD

Maga napisał:

Właśnie się zastanawiam, jak można tym żyć? Patrzę na koleżanki zafascynowane tymi postaciami, przeraża mnie to.

każdy ma jakieś hobby. nie wiedziałam, że jest w tym coś złego. ludzie potrafią pasjonować się naprawdę różnymi rzeczami - muzyką, filmami, książkami, sportem, grami komputerowymi, układankami z klocków, modelami samolotów, zbieraniem znaczków... - i całe szczęście, to dzięki temu świat jest taki barwny.
manga jest tak samo pełnoprawnym hobby jak cokolwiek innego.

poza tym wiekszość ludzi zainteresowanych mangą nie żyje TYLKO tym. to raczej dodatek, w końcu mamy też znajomych, zajęcia, inne hobby.
(rzecz jasna fanatycy zdarzają się w każdej kulturze, ale nie trzeba by na ich podstawie osądzać całego rodzaju ludzkiego XD)


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#38 2009-10-16 21:02:47

Rosa

Użytkownik

5289947
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 736
Punktów :   

Re: Co też manga potrafi zrobić z człowiekiem xD

Śliczne rysuneczki :] Też chciałam kiedyś na ścianie pomalować ale ... mam tapetę xP


.....:::Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać:::.....

Offline

 

#39 2009-10-16 22:45:03

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Co też manga potrafi zrobić z człowiekiem xD

Wytnij kawałek i maluj =D


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#40 2009-10-19 17:15:35

IceMaiden

Użytkownik

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 100
WWW

Re: Co też manga potrafi zrobić z człowiekiem xD

Maga napisał:

Właśnie się zastanawiam, jak można tym żyć? Patrzę na koleżanki zafascynowane tymi postaciami, przeraża mnie to.

Można. Haha, zaczyna się robić fajniej jak samemu się rysuje. (dojinshi, dojinshi!!!)


Każda rzecz ma własną osobowość nadaną jej przez właściciela.

Offline

 

#41 2009-10-19 19:17:07

 AlexSandra

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 943

Re: Co też manga potrafi zrobić z człowiekiem xD

Wszyscy koło mnie sie tym fascynuja, a mnie to jakoś nie ciągnie...
nie wiem, może jestm dziwna xD


Krzyś, tęsknię!
Twarda, dziękuję ;*

Offline

 

#42 2009-10-20 12:06:01

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Co też manga potrafi zrobić z człowiekiem xD

Każdego pociąga co innego.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#43 2009-10-20 16:07:02

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Co też manga potrafi zrobić z człowiekiem xD

AlexSandra napisał:

Wszyscy koło mnie sie tym fascynuja, a mnie to jakoś nie ciągnie...
nie wiem, może jestm dziwna xD

nie jesteś dziwna, no co Ty. Ja niestety ani nie mam czasu na oglądanie (bo rysować nie umiem mangi) anime ani programu na którym może lecieć fajne anime. Kiedyś w necie obejrzałam parę odcinków Chobits, i nawet fajne. Lubię takie typowo nastolatkowe, waleczne mnie nie pociągają.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#44 2009-10-20 19:25:11

 Cosette

Użytkownik

5651614
Skąd: Wyobraźnia schizofrenika.
Zarejestrowany: 2009-09-19
Posty: 169
WWW

Re: Co też manga potrafi zrobić z człowiekiem xD

A nasza wychowawczyni powiedziała, ze przez zainteresowanie Japonią można zostać zniewolonym do sekty, czy coś w tym stylu. Jak na wychowawczej mieliśmy lekcję o sektach, oczywiście - okultyzm, sekty itp. to moja pasja, więc de facto przygotowałam mnóstwo materiałów, i wobec tego bardzo długo stałam na środku klasy, opowiadając klasie ciekawostki na ten temat. A skoro tam stałam, pani wiedząc, że to lubię, wspomniała o tym. Ja tam uważam, że rzeczy związane z Japonią, takie jak manga i anime potrafią manipulować człowiekiem, i naprawdę uzależnić, ale nie znałam nigdy jeszcze takiego przypadku, choć słyszałam. Ale nie słyszałam, by jakaś organizacja do prania mózgu ludziom słabym emocjonalnie jako motywu używała 'japonii", czy jakiś kultów z tym powiązanych.


Podążaj za tym co Cię uszczęśliwia
a wszechświat otworzy Ci drzwi
nawet gdyby wydawało się, że wokół są same ściany

Offline

 

#45 2009-10-21 12:46:29

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Co też manga potrafi zrobić z człowiekiem xD

Cosette napisał:

Ja tam uważam, że rzeczy związane z Japonią, takie jak manga i anime potrafią manipulować człowiekiem, i naprawdę uzależnić, ale nie znałam nigdy jeszcze takiego przypadku, choć słyszałam.

prawie wszystko może uzależnić, manga (anime) nie jest wyjątkiem. zawsze należy zachować jakiś umiar, a przede wszystkim pamiętać, że manga to nie realny świat i nie zastąpi go.

też nie słyszałam konkretnie o sekcie posłującej się m&a jako wabikiem na przyszłych członków.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl