Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2015-07-10 12:04:03

romankaczor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-07-10
Posty: 2
Punktów :   

Witam!

Witam wszystkich, mam nadzieję, że zostanę ciepło przyjęty na tym forum. Dlaczego akurat to miejsce? Jestem facetem, który pracuje w firmie przeprowadzkowej, ale niestety nie ma rodziny i często po kilku godzinach roboty po prostu czuje się samotny. Nie oczekuję wiele, chciałbym móc wymienić z kimś różne poglądy, podyskutować, poopowiadać ciekawe historie ze swojego życia. Potrafię słuchać, ale oprócz tego jestem też straszną gadułą także czas spędzony ze mną nie jest stracony! Do moich hobby należy czytanie książek, może to zabrzmi dziwnie, ale uwielbiam Ulissesa! To ta książka, która jest ze mną całe życie i często do niej powracam. Ponadto jestem fanem muzyki filmowej i elektronicznej. Z chęcią poznam interesujących ludzi!

Offline

 

#2 2015-07-10 14:39:20

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Witam!

Witamy serdecznie
Skoro lubisz czytać, to polecam serdecznie nasz temat "Co teraz czytacie?", który znajdziesz tutaj: http://www.friends.pun.pl/viewtopic.php?id=199&p=1 a także dział "Książki i literatura" w tym miejscu: http://www.friends.pun.pl/viewtopic.php?id=199&p=1
Oczywiście mamy też inne ciekawe działy i z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Pozdrawiam w imieniu Administracji


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#3 2015-07-10 18:14:12

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Witam!

Witam na forum i ja! Bardzo nam miło gościć kolejnego mężczyznę w naszych progach Często w naszych dyskusjach potrzebna jest męska opinia! Mam nadzieję, że w wolnym czasie będziesz się włączał Baw się dobrze!


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#4 2015-07-13 13:07:56

romankaczor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-07-10
Posty: 2
Punktów :   

Re: Witam!

Drogie Panie, serdecznie dziękuję Wam za tak miłe przyjęcie! Z chęcią będę się tutaj udzielał, ponieważ bardzo lubię dyskutować i wymieniać się swoimi opiniami. Miło mi niezmiernie i pozdrawiam serdecznie!

Offline

 

#5 2015-07-19 21:38:21

 mart991

Użytkownik

223011
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 1660
Punktów :   

Re: Witam!

Witam

Offline

 

#6 2015-08-07 20:08:56

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Witam!

z lekkim opoznieniem, ale niemniej serdecznie witam na forum


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl