Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2015-06-23 10:58:02

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Anime naszego dzieciństwa

w sieci pojawił się ostatnio ciekawy artykuł na temat anime z lat 90. (tj. chodzi oczywiście o anime dostępne w latach 90. w PL): https://fanbojizycie.wordpress.com/2015 … o-fandomu/ - tytuły znane, rzeczywiście, pamiętam je z wczesnego dzieciństwa, to są anime na których teoretycznie się 'wychowałam'. teoretycznie, bo tak naprawdę za faktycznie ważne dla mnie osobiście z tej listy uważam tylko 'sailor moon', do niego rzeczywiscie mam duzy sentyment. pozostałe kojarzę, ale ani nie jestem specjalną fanką, ani nie odegrały jakiejś bardzo znaczącej roli w moim dalszym rozwoju fana mangi i anime.

a co Wy na to?


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#2 2015-06-27 20:11:24

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Anime naszego dzieciństwa

Ja aż tak anime nie oglądałam. Jedyne co mnie wkręciło to Pokemony Mój ukochany wówczas charmander i charizard !
Sailor Moon oglądałam sporadycznie tak naprawdę i niewiele z tego też pamiętam.
Pamiętam też, że w czasach gimnazjum oglądałam w internecie jakieś anime, ale tytułu już  niestety nie pamiętam


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#3 2015-06-30 14:53:37

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Anime naszego dzieciństwa

Kate napisał:

Ja aż tak anime nie oglądałam. Jedyne co mnie wkręciło to Pokemony Mój ukochany wówczas charmander i charizard !

a ja właśnie pokemonów praktycznie nie oglądałam, więcej się orientowałam na podstawie tych żetonów z pokemonami, co je dawali w chipsach. mój ulubiony był dratini, pewnie dlatego, że wygląda jak wąż: http://fc02.deviantart.net/fs44/i/2009/ … adowxd.png


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#4 2015-06-30 15:21:08

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Anime naszego dzieciństwa

Oglądałam oczywiście Pokemony, yattamana, Superświnka, Trzy Małe Duszki, Sailor Moon... Nie pamiętam, co tam jeszcze było. Dużo tego emitowała Polonia 1, RTL nie miałam niestety, więc Dragon Ball i wszelkie z tym kanałem związane anime mnie ominęło


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#5 2015-06-30 20:33:31

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Anime naszego dzieciństwa

Haha, żetony z pokemonami mam nadal!


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#6 2015-07-02 14:31:46

 mart991

Użytkownik

223011
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 1660
Punktów :   

Re: Anime naszego dzieciństwa

Z tego co kojarzę oglądałam tylko Pokemony. Salior Moon i Dragon Ball'a widziałam może po jednym odcinku Nigdy jakoś się nie wtajemniczyłam w świat anime, więc może nawet nie jestem świadoma, że coś co oglądałam zalicza się do tego.

Kate napisał:

Haha, żetony z pokemonami mam nadal!

Zazdroszczę Ja swoje albo pogubiłam, albo oddałam jakiemuś koledze z podwórka, bo byłam naiwniakiem
To były czasy...

Offline

 

#7 2015-07-06 12:43:42

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Anime naszego dzieciństwa

mart991 napisał:

Kate napisał:

Haha, żetony z pokemonami mam nadal!

Zazdroszczę Ja swoje albo pogubiłam, albo oddałam jakiemuś koledze z podwórka, bo byłam naiwniakiem
To były czasy...

ja niestety też i teraz żałuję podobnie oddałam swój komplet 'karteczek', naklejki, które kiedyś zbierałam i figurki z kinder niespodzianek i wszystkie takie...


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#8 2015-07-06 13:02:24

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Anime naszego dzieciństwa

Ja zgubiłam chyba podczas przeprowadzki pokemony ale karteczki nadal mam!


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#9 2015-07-07 15:50:59

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Anime naszego dzieciństwa

Karteczki też mam <3 Ja jestem strasznie sentymentalna i niczego nie pozwoliłam wyrzucić Dlatego zabawki, lalki, karteczki, żetony, gazetki i inne mam nadal na  strychu. Boję się tylko co będzie, gdy będę musiała się wyprowadzić do małego mieszkania - co ja z tym wszystkim zrobię


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#10 2015-07-07 19:10:03

 mart991

Użytkownik

223011
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 1660
Punktów :   

Re: Anime naszego dzieciństwa

O nie... karteczki też mi zaginęły. Już kilka razy rozkminiałam co się z nimi stało, ale nie mogę do tego dojść Za to nikt nie ma prawa ruszyć moich klocków Lego, które teraz także odpoczywają na strychu

Offline

 

#11 2015-08-10 11:46:48

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Anime naszego dzieciństwa

Kate napisał:

Karteczki też mam <3 Ja jestem strasznie sentymentalna i niczego nie pozwoliłam wyrzucić Dlatego zabawki, lalki, karteczki, żetony, gazetki i inne mam nadal na  strychu. Boję się tylko co będzie, gdy będę musiała się wyprowadzić do małego mieszkania - co ja z tym wszystkim zrobię

ja dopiero z wiekiem odkrywam, jaka jestem sentymentalna i dopiero teraz mi strasznie zal tych wszystkich rzeczy kiedyś jakoś tak bardziej na luzie do tego podchodziłam i powyrzucałam/pooddawałam/pogubiłam - teraz żałuję.

tutaj jeszcze jeden podobny tekst w tym temacie: http://www.kawerna.pl/biblioteka/feliet … riale.html - nie tylko od anime, najwięcej sentymentu poczułam jak zobaczyłam obrazek z 'power rangers'


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#12 2015-08-11 20:11:00

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Anime naszego dzieciństwa

Dexter! I power rangers też! Ale wojowniczych żółwi ninja nigdy nie lubiłam !


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#13 2015-08-16 12:10:55

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Anime naszego dzieciństwa

Kate napisał:

Dexter! Ale wojowniczych żółwi ninja nigdy nie lubiłam !

też nie byłam ich fanką... nigdy nie rozumiałam tej serii, ani kreskówki, ani komiksów, ani filmów.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#14 2015-08-27 16:37:12

 Dzuria-chan

Użytkownik

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2015-08-24
Posty: 18
Punktów :   

Re: Anime naszego dzieciństwa

Gdy byłam mała, nie oglądałam anime. Trochę żałuję, że większość czasu spędziłam na zabawie lalkami wyciętymi z magazynów mamy ( miałam normalne, ale wolałam papierowe ). Teraz też zbytnio nie nadrabiam ( obejrzałam dopiero dwa! ). Ale karteczki miałam choć, niestety, popełniłam błąd i też oddałam koleżance.

Offline

 

#15 2015-08-27 19:11:17

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Anime naszego dzieciństwa

Dzuria-chan napisał:

Ale karteczki miałam choć, niestety, popełniłam błąd i też oddałam koleżance.

oddanie kartek można jeszcze jakoś przeboleć, ale... ja dałam klocki LEGO bratu ciotecznemu.... CO JA MIAŁAM W GŁOWIE?? chyba już ich nie odzyskam (((


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl